Rodinná tradice velí, že šťastný sňatek bývá až ten druhý a proto Isabelle již deset let otálí s vdavkami s mužem, jehož miluje od prvního okamžiku, kdy se setkali. Její sestra ale vymyslí plán, který přivede Isabelle do cesty trochu praštěného redaktora. A všechno je najednou jinak... Valerie trpí rozvodem se svým mužem a následnou osamělostí, kterou nedokáže ničím nahradit. Její sestřenice však vytáhne správný kalibr utěšování - příběh své sestry Isabelle. Ta se poddala rodinné tradici, podle níž je šťastné vždy až to druhé manželství. Když se tedy chce provdat za svou lásku, zubaře Pierra, musí nejdřív prožít jeden "nepovedený" vztah. Podle sestry spočívá řešení v Dánsku, kde se může vdát a ihned rozvést. Plán selže, protože po internetu domluvený ženich se neobjeví. V letadle se Isabelle seznámí s reportérem Jeanem-Yvesem. Isabelle s ním odjede od Afriky, kde se za něj provdá při masajském obřadu. Netuší, že on dal mezitím jejich "sňatek" v Paříži prohlásit za právoplatný a ona se tudíž nemůže provdat za Pierra. Snaží se po návratu do Francie sehnat svého nového "manžela", aby jí podepsal rozvodové papíry. Když ho konečně najde a přesvědčí k podpisu, Jean-Yves zjistí, k čemu opravdu posloužil. Jakmile papíry podepíše, Isabelle už ví, že udělala chybu. (TV Nova)

claudel

Spojení Diane Kruger a Danny Boon mě překvapilo již na plakátě, ale o to více potěšilo, jak výborně zvládli originální komediální polohu. Danny Boon svoji pověst znamenitého komika s přehledem potvrdil a Diane si zase procvičila francouzštinu. Příjemná, oddechová zábava - nejlepší scéna v zubařské ordinaci. ()

evapetra

Ona krásná, ale povrchní a sobecká, on dobromyslný blbec. Celé to byla taková šílená ulítlost. Ale stejně jsem si už při tom výletu do Keni přála, ať se dají nakonec dohromady. ()

Morholt

Příběh je jednoduchý - ona potřebuje rychle svatbu na oko, najde si kořena, chvilku ho tahá za nos a nechá ho do sebe zamilovat a když má to co chtěla, dá mu kopačky. Ale pak si uvědomí, že jí s ním bylo vlastně dobře a vše nabere očekávaný spád. Trošku moc dlouhá, ale veskrze koukatelná romanťárna, na čemž má primární zásluhu Diane Kruger, která je jednoduše nádherná. Pár dobrých vtípků se také najde a nakonec to dobře dopadne. Nenáročné a dostačující. 60% ()

Lacike

Zaujimava komedia so strelenym humorom. Dany Boon skvely ako vzdy, Diane Kruger ako vzdy nezaujimava. Takze vo vysledku je to len solidna jednohubka. 6/10. ()

Pink.Panther

Svižná, zábavná, nevtiravá a hezky romantická komedie – to si můžete myslet pokud máte rádi produkty americké továrny na sny. Někde v těch kulisách se tvůrci jistě nechali inspirovat. Pokud se na to podíváte kriticky, už z prvního patra Eiffelovky je vidět, že to zas není tak moc zábavné, není to tak nevtíravé a není to tak hezky romantické jak francouzský film býval. A nemylme se – všichni jsme se na to dívali - všichni jsme Gogo! Produkce: Quad Productions. ()

kareen

Dávám čtyři hvězdy, ale tentokrát je to s odřenýma ušima. Nejde o to, že by Isabelle s Jeanem byli špatný pár, naopak to mezi nimi hezky jiskří a příběh je taky celkem povedený. Nevadí mi ani obvyklá předvídatelnost, ta už k tomuto žánru tak nějak patří a dokonce jsem ochotná přejít i to absolutně nelogické Isabellino jednání, které ji nasměrovalo na pochybnou cestu do Afriky. Záporem je to, co mi vlastně poslední dobou vadí u většiny romantických komedií (a občas ne jen u nich) a to je jejich zbytečná délka, která má za následek to, že místo aby taková lovestory příjemně odsýpala do kýženého šťastného závěru, tak se zbytečně natahuje a rozmělňuje, takže se tu nevyhnutelně vedle perfektních scén objevují méně lákavá hluchá místa. A to je škoda. ()

ABLABLABLA

Jedna z mála romantických komedií, která si těch 5* zaslouží. Líbil se mi styl vyprávění, naprosto mi sedl humor, postavy sympatické, i když se tak někdy snažily netvářit.... Naprosto ztřeštěný příběh o nechtěném potkání životní lásky. A tím ztřeštěný myslím opravdu šílený... letět do Dánska si vzít někoho a hned se rozvést, aby její budoucí manžel nebyl první jen kvůli nějaké "kletbě"... pak místo toho letět do Keni, kde vás málem sežere lev.. pak do Ruska, kde si hraje na protivnou ženušku a tak vůbec no... A se slovami jako klišé, kýč a laciné jděte někam ;) ()

rt12

Samotná zápletka mi přišla docela nablblá, dívala jsem se jen k vůli sympaťákovi Danymu Boonovi, kterýho mám ráda. Bylo to jak na houpačce. Situace, které bavily se střídaly s nudou, zavánějící trapností. Jelikož beru v úvahu, se jedná o romantickou komedii, kterých je opravdu povedených jako šafránu, dávám dobré ***. ()

decouble

Jako komedie málo vtipné, jako melodrama příliš unylé a na romantiku tomu úplně úplně chybí chemie mezi ústředním párem. Ale aspoň víme, že francouzským zubařům se žije nad míru dobře, protože si na svatbu můžou dovolit pozvat půlku masajského kmene a ruský taneční sbor. ()

runner85

Ja teda neviem, tie komédie v poslednej dobe ma vedia akurát dostať do zúfalstva ako do stavu čalfa. Buď tu máme chlastacie komédie, Chlastám, táram, prdím alebo potom tu máme Kradnem, kurvím sa, fetujem. Keď Diane Kruger padla do bazéna bola k nakusnutiu, akurát jej mohli dať iné oblečenie keď už mala pekné mokré vlasy. Diane mala už lepšie role ako napríklad Miluj mě, prosím a samozrejme Trója tam bola priam k nakusnutiu. Prečo takú peknú zubárku nestretnem ja ? By som chodil aj častejšie zubárke ... lenže samotná podstata využitia mi liezla na city, scénka v zubárskom kresle bola jedna z najtrápnejších aké som kedy v živote videl, pich injekcia do nožičky, do druhej nožičky, do nufáčika / teda nosa/ čelo, líčko ... PARÁDA ! :D Červené námestie fajn, depilačný krémik na vlásky tiež fajn, mal ju za to priviazať na posteľ ! / jo jo to mám práve z prečítaného Geralda / , och sestrička ten bastard ma stále chce, on nechápe že ho nechcem, šak som len obyčajná štetka čo som ho využila a neľúbim a on nechápe, asi sa nevidela v zrkadle a nechápe že keď raz oblbne krásna žena zúfalca tak sa ho ta ľahko nezbaví ! A imaginárny priateľ ? dievča asi dostala methemoglobinémiu: Ale POZOR! keď už som u cieľa zistím že neviem koho ľúbim, no aspoň že ten Gagarin zabral, ale tiež až po tom ako sa Dienka zasmiala ... čo ale zabralo bola ACDC ale to je slabá náplasť, to som si aj sám mohol pustiť bez dávky 104 minútovej nudy. / až ne ten posledný tanec teda /, filmu odkazujem toto http://25.media.tumblr.com/tumblr_lmp265xENE1qg0dqdo1_500.gif a ešte komédiam dávam utrum, aspoň na dosť dlhú dobu ! K záveru by som ale povedal že Dian by som si asi zobral aj na ten druhý pokus :D ()

Beagle

(K)lamač srdcí režiséra Pascala Chaumeila byl pro mě před rokem sympatickým zjevením na poli (francouzské) romantické komedie. Všechny ingredience (tedy obsazení originálním duem Romain Duris-Vanessa Paradis, romantika, ironie a chvílemi naprostá parodie na sebe sama) tehdy utvořily témeř bezchybný, a hlavně originální filmový zážitek. A při geniálním předvedení scény z Hříšného tance to vše tak nějak zapadlo do sebe. U Perfektního plánu si ovšem tvůrci ve snaze o originalitu upletli na sebe leda tak bič. Už vstupní premisa s "prokletím" prvního manžela je trochu krkolomná, vláčet hrdinku po všech čertech ve snaze ženicha uhnat taky není nejlepší a hlavně - byť to spolu Diane Kruger a Dannymu Boonovi sluší, Chaumeil jim nedá na trase Kodaň-Nairobi-Paříž-Moskva a zpět vpodstatě ani chvíli oddych, tudíž věřit opravdovosti citů obou můžete jen s oběma očima zavřenýma. A to ani nemluvím o tom, že zatímco v boji o Vanessu se Duris utkal s rovnocenným soupeřem (Andrew Lincoln), tady je snoubenec jen těžce do počtu. Takže jako jednohubka tenhle film neurazí, přemýšlející divák si ovšem bude muset celý příběh představit jen jako historku od stolu, na níž je pravdy co by se za nehet vešlo. ()

Aljak

Síce to bolo obrovské klišé ako sa vlastne dalo aj čakať, ale podstatný je ten príbeh a všetko okolo toho - a to treba uznať, že v žánri romantickej komédie už málokedy dokáže niečo svojou atmosférou zaujať a celkom aj pobaviť. Aj keď sa tu vyskytlo mnoho absurdností, ale to prostredie a aj spôsob akým bol príbeh podaný boli výborné. Najprv malý neplánovaný výlet do Keni, a neskôr ďalšia cesta do pôvabnej Moskvy. Práve tieto dve miesta so svojou príznačnou atmosférou dodali filmu ten správny feeling. V niektorých momentoch sa to dosť podobalo na How to Lose a Guy in 10 Days, ale našťastie to nebola žiadna vykrádačka. Francúzi opäť raz ukázali, že vedia vytvoriť naozaj dobré filmy. Napokon ani to klišé nebolo až tak neznesiteľné. ()

Figu

Byl to opravdu skvělý plán pustit si tento filmeček. Do půlky jsem byl na jedné hvězdě, pač Diana se chovala opravdu tupě jak naše místní celebrita Naďa Mašková a kdyby to mělo trvat do závěrečných titulků, říkal bych si co je rejža Chaumeil Pascal za packala. Naštěstí se tak nestalo. Ze smutku Danyho se vyklubalo kuřátko radosti v podání lásky a pokud se nic vážného nepřihodilo, tancujou si společně s Diane v kostele dodneška... 75% ()

BarryLyndon

Od režiséra a tvůrců ultimátního KLAMAČE SRDCÍ. Pravda trochu méně povedené, ale docela smůla vytvořit film z velké části odehrávající se v Rusku po tom, co Putinovi trochu přeplo a RUsko bylo cokoliv jenom ne IN, kor v kultuře.... Možná trochu škoda šílené premisy, trochu realističnosti navíc by nezaškodila. ALe dokonale to nahrazuje ultimate cute Diane Kruger, která je prostě jako mrcha nehorázně roztomilá a zpětně se nedivím, že kdysi rozpoutala Trojskou válku. Pokud vám sedl Klamač, tak do tohodle jděte 100% taky. 8/10 a GF friendly romcom jak vyšitý :) ()

laik_60

Zpočiatku som si myslel, že ide o nejakú európsku napodobeninu amerických "krejzy komédii" ke som videl na začiatku Boona, myslel som že to vzdám a vypnem film. Ale Afrikou to začalo, komédia ma chytila a už nepustila až do konca. Aj keď ten záver si mohli odpustiť. Krugerka tam bola výborná, napokon ma dostal aj Danny , čo Vám poviem a aj dej. :). Kto sa chce pobaviť na nenáročnej komédii, tak tu je. ()