Třicátník Jacky Bonnot je talentovaný kuchař a ctitel velkého kuchařského umění. Sní o úspěchu a o tom, že si jednoho dne otevře vlastní restauraci. Finanční situace jej nutí přijímat podřadné práce, které si však není schopen udržet. Život se mu změní ve chvíli, kdy mu cestu zkříží slavný šéfkuchař Alexandre Lagarde. Zavedenou pozici Alexandra Lagarde totiž ohrožuje finanční skupina vlastnící síť jeho restaurací… (oficiální text distributora)

andy60

Možná je to moje naivita, ale pokud si pouštím komedii, očekávám, že se budu bavit, v lepším případě se i zasměju. Bohužel, nic z toho se v tomto případě nekonalo. Zůstala jen pachuť zmaru, kýčovitosti a promarněné šance. Má tohle J. Reno zapotřebí? ()

Blackwolfik

Prvně chci říct, že mám hodně rád francouzské filmy, pak to, že Jean Reno je můj nejoblíbenější herec, ale to co se předvedlo tady vůbec nechápu. Není to komedie ani náhodou a ještě k tomu mi to připadalo trochu jako remake na Křidýlko nebo stehýnko. Ale nepleťte se, u Oui, Šéfe se nezasmějete. :-( Opravdu hodně nudný film. Hodnotím 1,5/10 a to jen za obsazení Rena a že jsem to dokoukal. ()

k.rakonos

Milá komedie z kuchařského prostředí luxusnější restaurace. Nebudete mít křeče od smíchu, ale film potěší. A Jean Reno dokazuje, že je stále v ráži. Jen malé upozornění - před tím filmem se pořádně navečeřte, jinak vyjíte půl lednice:-) ()

Von Kempelen

Kdeže jsou starý francouzský komedie... Bylo mi jasný, že se nebudu smát od začátku do konce, ale aspoň pár pousmání jsem očekával. Kdepak. Největší chyba je na straně hodně ubohýho scénáře a taky na parťákovi Jeana Rena. Micheal Youn je úžasně nesympatickej herec, jehož další filmy si rád nechám ujít. ()

isikud

5 hvezdicek, jsem nedal jen diky tomu, ze jsem si vedom nekterych nedostatku jak dejove' tak ve zpracovani. Jsem ale kuchar, ktery objevil film o stesti a o praci, kterou ma rad. Nevim, zda bude film zajimavy stejne pro divaka, ktery se gastronomii nezabyva. ()

eyeskiller

Nedeľná odreagovačka ako stvorená. Milý film, ktorý poteší. Nič prevratné nečakajte ale jednoznačne sa na relax hodí. Z môjho pohľadu pekná večerná idilka, bez niečoho čo by film otrávilo. :-) ()

Pe4Ce22

Osvěžující film z prostředí Francie, který si na nic nehraje a hodí se k němu sklenka dobrého vína a dámská společnost. 3 hvězdy. ()

Dave700

Lehké, odpočinkové. Po všech těch superkuchařích a pořadech uctívajících kuchyni příjemně osvěžující. ()

Maskati

Lehká francouzská komedie, jaké já mám rád. Na Oscara to sice nebylo, ale uzil jsem si pohody a pobavil se. Pri sledovani tohoto filmu me napadlo, kolik jsem uz za zivot snedl hroznych sr....ček. Ti frantici si ale umi uzivat jidla! Pro nas je vrchol svickova nebo biftek s vejcem, ale hlavne obří porce. Jsme jinde.... ()

Negrus

U mne dobry.. :) Pohodova, nenarocna a ne prilis komedialni komedie. Ale musim priznat, ze jsem zaujaty - Reno by se mi libil zrejme i v Rakosnickovi. ()

Dny francouzského filmu

Dny francouzského filmu