Poznáte ten stav, keď sa v duchu usmievate a zo sledovaného filmu máte hrejivý pocit. Tento nenápadný snímok vám ho dopraje celým priehrštím. Kulinárska komédia nejde v šľapajách klasických francúzskych komédií, ani sa nebudete od smiechu chytať za brucho. Ale pobavite sa. Mohlo to byť ešte lepšie, keby sa látky ujal skúsený režisér a scenárista mal lepší deň.(15.9.2012)

Nemastne a neslane. Unaveny, upoceny a nic nerikajici vykon Jeana Rena. I druhy hlavni predstavitel me nezaujal. Nudny predvidatelny pribeh se spoustou otravnych klise. Tenhle film mela byt asi komedie, ale pro je to spis jenom suche prevypraveni jakehosi pribehu, ktery v takovemhle podani nenadchne. Nudne, neverohodne a trapne - proc se tam proboha porad tolik tleska ?(20.2.2013)

Zde není co tak rozepisovat. Francouzská produkce nám předvádí lehčí komediální jednohubku, která vám zpříjemní nějakou tu chvíli nudy. Čeká na vás příjemné herecké obsazení, které vás bude provázet po celou dobu. V jednom Vás zklamu i přes všechny tyto klady se na film budete po druhé dívat už s obtížemi, ale pokud máte rádi seriály a pořady o vaření, tak budete potěšeni. ODDECH!!!(30.5.2013)

• MartinezZ

Sorry, nedokoukáno, to nešlo. Jednak je mi šoufl z tohohle kuchtění ála "kápnu na talíř něco, přidám k tomu větvičku trávy a vydávám to za majstrštyk", a pak to byla navíc ještě esence nudy a trapnosti. Upřímně je mi líto Rena, jestli tohle musel vzít, a nechápu ho, pokud to chtěl vzít. Chcete příjemný filmek z profikuchyně? Pusťte si Ratatouille.(26.1.2013)

Oui, šéfe je celkem normální, průměrná komedie.Na nic jsem nesázela a nic od toho nečekala. J. Reno zahrál to, co umí, a nijak jsem se na něho kvůli tomu nezlobila. Ovšem milé překvapení M. Youn, ty jeho výrazy mě bavily celý film, takže za něho krásné tři hvězdičky =)Tady vás holt nemůže nic zaskočit, ale ani popudit..Dobrý.(4.12.2013)

• - Režisér Daniel Cohen si chtěl původně ve filmu i zahrát. Na radu producentky však od tohoto záměru raději upustil. [Zdroj: Deník Metro] (hippyman)

• - V Polsku je snímek uváděn pod názvem Faceci od kuchni, což lze přeložit jako „Kluci z kuchyně“. Španělští diváci zase do kin půjdou na El chef, la receta de la felicidad, tedy „Šéfkuchař, recept na štěstí“. (Beer Ceps)

• - Premiéra snímku proběhla na festivalu Berlinale 2012. (Krissty)