a just tomu dám 5* :) Opravdu jsem se zasmál a zvedlo mi to náladu i jsem si u toho příjemně odpočinul. Tohle od komedie opravdu očekávám a to se i v tomto případě povedlo přesně jak mělo. Není to sice film na pravidelné puštění, ale o tom to není. Když si člověk tu a tam pustí takovouhle komedii i když v delším časovém intervalu myslím, že tak to má i fungovat.(10.4.2013)

Zde není co tak rozepisovat. Francouzská produkce nám předvádí lehčí komediální jednohubku, která vám zpříjemní nějakou tu chvíli nudy. Čeká na vás příjemné herecké obsazení, které vás bude provázet po celou dobu. V jednom Vás zklamu i přes všechny tyto klady se na film budete po druhé dívat už s obtížemi, ale pokud máte rádi seriály a pořady o vaření, tak budete potěšeni. ODDECH!!!(30.5.2013)

Je dis OUI, CHEF!!! Myslím, že film není hanbou klasické francouzské komedii... Měla bych připomínky k českým titulkům, které občas byly až příliš strohé, což ubíralo na kouzle některým slovním výměnám. Oběma hlavním představitelům role sedly, trio pomocníků v kuchyni mě taky bavilo, krásné Francouzky jen potvrdily můj názor na to, že mají nějaké skryté tajemství na život.(21.11.2012)

Jednoduchá francouzská komedie postavená na odlišnosti dvou hlavních herců. Není to sice nic světoborného, ale musím se přiznat, že mě to stačilo. Jean Reno ze své komediálnosti z dob Návštěvníků nic neztratil a Michaël Youn, kterého jsem viděla v tomto filmu poprvé, rozhodně obstál vedle takové hvězdy. Já si prostě nemůžu pomoct, ale mě to fakticky bavilo.(24.3.2013)

Nemastne a neslane. Unaveny, upoceny a nic nerikajici vykon Jeana Rena. I druhy hlavni predstavitel me nezaujal. Nudny predvidatelny pribeh se spoustou otravnych klise. Tenhle film mela byt asi komedie, ale pro je to spis jenom suche prevypraveni jakehosi pribehu, ktery v takovemhle podani nenadchne. Nudne, neverohodne a trapne - proc se tam proboha porad tolik tleska ?(20.2.2013)

• - V Polsku je snímek uváděn pod názvem Faceci od kuchni, což lze přeložit jako „Kluci z kuchyně“. Španělští diváci zase do kin půjdou na El chef, la receta de la felicidad, tedy „Šéfkuchař, recept na štěstí“. (Beer Ceps)

• - Premiéra snímku proběhla na festivalu Berlinale 2012. (Krissty)

• - Michaël Youn musel kvůli natáčení absolvovat kurzy vaření. Jeanu Renovi naopak stačila jen návštěva kuchařské školy Alaina Ducasseho, aby se naučil, jak se kuchaři pohybují, jaká mají gesta a jak se k vaření staví. [Zdroj: Deník Metro] (hippyman)