Vzhledem k hereckýmu obsazení jsem měl velký očekávání, ale tahle Pařba ve Vegas ve verzi pro doochodce mě moc nebavila. Pár vtipů hlavně ze začátku se celkem povedlo a zdálo se, že tahle čtveřice doochodců předvede nějakou zábavu, ale postupně z toho vyleze úplně obyčejná romantická komedie plná klišé. No možná nejsem pro tenhle film správná věková kategorie. 50%(24.12.2014)

Klišé se kupí na klišé, až z toho máme klišé mrakodrap a i ten je klišé, jenže... Tihle frajeři jsou opravdu Frajeři s velkým eF, kteří z filmu s nálepkou nic proti ničemu dělají jednu velkou pohodovou podívanou, což člověk někdy potřebuje víc než se nějak duševně obhospodařovat. Navíc obsaďte si do filmu Morgana Freemana a máte (většinou) jistotu toho, že to bude vuážně fajné. Tady mu navíc zdárně sekundují De Niro a hlavně Kevin Kline. Ale to Las Vegas je díra z děr nejděrovatějších :-)(6.6.2014)

Zdá se, že postarší hvězdy stříbrného plátna ještě stále mají co říct. Nebo si to alespoň myslí. V posledních letech mě o tom přesvědčují nejen Sly a Arnold, kteří kina zásobují průměrně jedním až dvěma filmy za rok, ale také další sedmdesátníci. Frajeři ve Vegas nabídnou hned čtyři veterány z Hollywoodu, tvořící nesourodou partičku ironizující senilitu, přehnanou péči od svých ratolestí nebo pověstnou druhou mízu. V čistě komediálních scénkách jim to funguje skvěle a například při vyskakování Freemana z okna nebo Klinových připomínkách o koulích jsem nenechal bránici v klidu. Kdyby režisér film udržel na těchto vtipných dialozích a projevech jednotlivých pardálů, mohl se postarat o milé zimní překvapení. Jenže postupem času je do děje násilně vecpáno mnoho zbytečně moralizujících a královsky otravných proslovů o životě, lásce a stáří. Tyto momenty film zbytečně natahují, zdržují a ve výsledku člověku nic neřeknou. Je to škoda, protože i přes ohraný scénář, bychom bez nich dostali čistokrevnou a svěží komedii a ne její atrapu balancující mezi srandou a procítěným poslestvím pro další generace.(3.2.2014)

Ani jeden z kvarteta hereckých bardů nepatří mezi mé oblíbence, ale když jsem měl na tradiční předvánoční akci s kamarády volit mezi Hobitem a Vegas, volil jsem Vegas s cílem odreagovat se a zasmát. Nejde o žádnou průlomovou komedii, avšak mně naprosto sedla, i když to nebyla úplně čistá komedie, smutných nádechů tam bylo totiž více. Musím vyzdvihnout hudební kolekci, řada písniček výborně zapadla. Z Frajerů mi fyzicky připadá největší frajer De Niro, Douglas byl vhodně stylizován do role odporného seladona, nejvíc sešel ovšem Kline, je to tentýž herec, který se naháněl s Meg Ryan ve Francouzském polibku? Čas je asi opravdu neúprosný. Příznivce Entourage potěší vedlejší role Turtla, fanoušky Zoufalek lékarník a Weeds má taky zastoupení. Scéna s Kevinem Klinem a mladou roštěnkou mě hodně dojala a považuji ji za nejhezčí scénu v celém filmu. Klidně bych si Frajery i zopakoval, takže klidně natoč dvojku, Jone.(24.12.2013)

Říkal jsem si, čím můžou staříci překvapit, a světe div se, můžou! Není to bomba, ale nadprůměrná pohodová komedie jo. Zasmějete se, uslyšíte rady do života, někdo dostane za vyučenou. Jo, snůška klišé, ale s touhle čtyřkou je celkem sranda. # [monitor, 5.1, EN sub] # příběh *** | hudba *** | humor ** | akce * | napětí – | pustil bycxh si znovu ***(24.5.2014)

• - Ve filmu si ve vedlejších rolích potkali Michael Ealy, Jerry Ferrara a Romany Malco, kteří spolu hráli i ve snímku Mysli jako on (2012). (Chip89)

• - Archie (Morgan Freeman) je vo filme veterán amerických ozbrojených síl. V skutočnosti je Morgan Freeman naozaj veterán. Dva obrázky, ktoré vidno na začiatku filmu a kde je Archie v uniforme, je reálny herec fotený počas služby v amerických ozbrojených silách. (misterz)

• - Když se Billy (Michael Douglas), Archie (Morgan Freeman) a Sam (Kevin Kline) seznamují s místní zpěvačkou (Mary Steenburgen), objednají si všichni drink. Později se k nim připojí i Paddy (Robert De Niro), který si žádný drink neobjednal, ale když přijde servírka s jejich objednávkou, přinese drink i Paddymu. (tb_23)