• Gilmour93

Vtipné momenty vyčerpal již trailer, samotné Last Vegas vyčerpalo mě. Těch čtyř kluků mi bylo až líto, ale čemu se divit, když jejich afterparty zorganizoval notorický packal Turteltaub. Ne. Tuhle uměle sentimentální zdechlinu by nezachránil ani Alan z Hangoveru, zvracející do kyblíku na chlazení šampaňského..(8.8.2014)

Vzhledem k hereckýmu obsazení jsem měl velký očekávání, ale tahle Pařba ve Vegas ve verzi pro doochodce mě moc nebavila. Pár vtipů hlavně ze začátku se celkem povedlo a zdálo se, že tahle čtveřice doochodců předvede nějakou zábavu, ale postupně z toho vyleze úplně obyčejná romantická komedie plná klišé. No možná nejsem pro tenhle film správná věková kategorie. 50%(24.12.2014)

Frajeři ve Vegas jsou celkem svěží komedií o 4 kamarádech, kteří se rozhodnou vyrazit do Vegas na rozlučku se svobodou. Určitá paralela s Pařbou ve Vegas zde je, ale v této komedii jde hodně o vztahy a o věk samotých hrdinů. O hvězdném obsazení se asi není třeba rozepisovat, ale nutno říci, že všichni pánové a dáma zahráli své role výborně a já se po celou dobu bavil(13.8.2014)

Filmu se přezdívá Hangover s důchodci. Není to však úplně tak. Nejedná se totiž o crazy komedii, ale o nesmírně odlehčenou zábavu s hereckými legendami v hlavních rolích. Brooklynskou čtyřku tvoří Douglas, De Niro, Freeman a Kline. Přiznám se, že mi bylo neskutečně líto, že Klinovu roli tenkrát nepřijmul Jack Nicholson, který by se tak natrvalo rozloučil s hereckou kariérou. Taky jsem uvažoval, že by se mi tam možná více hodil třeba Anthony Hopkins nebo Al Pacino, ale to už moc spekuluji. Kevin Kline ho celkem spolehlivě nahradil, a i když jsem ho předtím neznal a neviděl ho v žádném jiném filmu, celkem mi sem sedl. Z uměleckého hlediska se nejedná o žádné terno, ovšem několikrát jsem se od srdce zasmál a atmosféru Las Vegas jsem si celkem také užíval. Mohlo to být horší...65%(19.1.2014)

Frajerov vo Vegas som si ako ich rovesník pozrel na dcérino odporúčanie. Inak by ma to nenapadlo, lebo podobných filmov o poslednom vzopätí seniorov som videl viacero. A prakticky všetky boli poslabšie, lebo rovesníkom prinášali neurčitú ilúziu a ich "obetiam" nanajvýš pobavený úsmev. Dielo neúspešného režiséra som viac počúval, ako pozeral, aby som minimalizoval následky jeho sledovania. Tri hviezdičky sú hviezdičkami "utešiteľkami", lebo objektívne by som mal film ohodnotiť dvoma. Ale niekedy mám chuť pôsobiť ako starý dobrák. A prvý deň nového roka je dobrým dátumom na takúto odchýlku.(1.1.2016)

• - Věk čtyř hlavních postav je dohromady úctyhodných 281 let. (Stanley619)

• - Robert De Niro (Paddy), Michael Douglas (Billy), Morgan Freeman (Archie) a Kevin Kline (Sam) mali v čase natáčania i uvedenia snímky dohromady na konte päť Oscarov, deväť nominácií na túto najprestížnejšiu cenu a ich filmy zarobili súhrne šesť miliárd amerických dolárov. (leila22)

• - Ve filmu si střihl menší roli uvaděče párty zpěvák populární skupiny LMFAO Redfoo. (Punisher)