Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yardak
  ***

  Až budu v důchodu, tak chci taky odjet do Las Vegas a zapařit tam na skvělých akcích a zahrát si poker přesně ve stylu hereckých es. Z herců mě nejvíc bavil Kevin Kline, ten starej pardál si to teda dával:)).Jen škoda nevyváženého scénáře, neboť to směřovalo ke 4 hvězdám (hlavně za old-school pařby), ale závěrečná půlhodinka mě nepřesvědčila. Lepší 3 stars...(19.1.2014)

 • javak810i
  ***

  Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. U těchto čtyřech mušketýrech to platí dvojnásob, protože i kdyby se o svých zážitcích chtěli podělit, tak už by si na ně stejně nevzpomněli. Kdo by čekal, že Last Vegas bude jen senilní pokus pár důchodců o rozlučku se svobodou, tak by měl pravdu jen částečně. Naopak místy to byla sranda a celkem i odvaz. Něco jako The Hangover po 30 letech a na viagře. Dávám lepší 3*(7.2.2014)

 • RedAK
  *

  Zpravidla sleduji veškerou kinematografickou svoloč na svém laptopu, protože ten je ode mě zvyklý už na ledasco; od tvrdého zoofilního porna, kde si to bez skrupulí rozdává lenochod s kaprem, přes asijské dokumenty o ekonomické situaci v Arménii, až po všech čtyřicet dílů internetového pořadu Druhy banánů a jejich tvary. Avšak já, lišácký píčus, jsem překvapivě učinil výjimku a tento velkofilm si stáhl a hodil do své super třidé telky. Původně jsem si myslel, že neživé věci jsou... mno, ehm, neživé. Ale když jsem svýmu Samsungu naládoval do útrob toto veledílo, začal na mě skrze své spoje mluvit. Nejdřív jsem mu moc nerozuměl, protože upřímně, televizština není moje parketa, ale po několika scénách jsem ho začal chápat. On se, chudák maličká, snažil spáchat sebevraždu. Prvně vyhrožoval, že si podřízne spoje od satelitu, ale to jsem mu záhy vymluvil, protože jsem mu film dodal na flashce a nemělo by to smysl. Pak se snažil překlopit květináč nad ním a rozbít si jím svoji super OLED obrazovku. Kokot. Hypnotizoval fikus na poličce, ale ten nereagoval, protože byl zaneprázdněn zjištěním, že vlastně není fikus, ale marihuana. Když na jeho prosby nereagoval ani porcelánový slon na komodě, do jehož chobotu jsem mu ukryl dva gramy kokainu, Samsung zavelel a vyhodil mi elektřinu v celém bytě. Vlastně to ani nebyla třidé televize. Spíš televize. Ne.. spíš rádio. Vlastně to ani nebyl byt. Spíš kámošová koupelna. Ne... spíš záchod. Vlastně to ani nebyl kokain, spíš namíchaný perník... Ne, spíš cukr.(11.4.2014)

 • jerry12
  ****

  70%. Žádná velká bomba, která by vás nenechala zapomenout, ale příjemná komedie se špičkovými herci, vtipná, nenucená a hollywoodsky dojemná. Nic, co byste brali jako posun v kinematografii, žádná revoluce, jen obyčejná tisíckrát omílaná zápletka... ale funguje a potěší víc, než očekáváte. Geniálnější čtveřici byste dali dohromady jen těžko.(25.1.2014)

 • genetique
  ****

  Turteltaub má v dnešnej dobe tú výhodu, že jeho filmy nemôžu sklamať - len prekvapiť, pretože divák je automaticky pripravený na priemerný snímok niekde na hranici priemeru. Ani v tomto prípade to nieje inak. Pán režisér mal ale to šťastie, že v jeho filme sa (doteraz neviem akým zázrakom) zjavila herecká (s)e(ni)lita, ktorá pozdvihla túto šialenú dôchodcovskú jazdu na príjemný oddychový filmík, na ktorý sa jednoducho nedá hnevať a pozerať s rozčúleným ksichtom. Stačí sa povzniesť nad vypočítateľnosť scenára, mávnuť rukou nad niektorými klišé a určite sa zabavíte. Stopercentne vám prirastie k srdcu štvorica bláznivých starčekov. Ich doťahovačky a uštipačné dialógy možno nerozozvučia vaše bránice ako množstvo iných komédií, ale určite budete mať po skončení filmu úsmev na perách a chuť užiť si niekedy poslednú párty vášho života tak, ako to predviedli práve oni. Navyše nenároční kinodiváci vždy pri komédiách vytvoria prostredie, v ktorom sa smejete spolu s nimi, a to vždy pridá do celkového feelingu pol hviezdičky. 75%.(9.1.2014)

 • - Pracovným označením snímky bol názov Untitled Dan Fogelman Project a do kín bol distribuovaný pod falošným označením Fellas. (MikaelSVK)

 • - Ve filmu si střihl menší roli uvaděče párty zpěvák populární skupiny LMFAO Redfoo. (Punisher)

 • - Klinova role byla původně nabídnuta další herecké legendě Jacku Nicholsonovi. Ten však dal přednost hereckému důchodu a k účinkování se nenechal přemluvit. (Spiker01)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace