Až budu v důchodu, tak chci taky odjet do Las Vegas a zapařit tam na skvělých akcích a zahrát si poker přesně ve stylu hereckých es. Z herců mě nejvíc bavil Kevin Kline, ten starej pardál si to teda dával:)).Jen škoda nevyváženého scénáře, neboť to směřovalo ke 4 hvězdám (hlavně za old-school pařby), ale závěrečná půlhodinka mě nepřesvědčila. Lepší 3 stars...(19.1.2014)

Herecké legendy jakými Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman aKevin Kline bezesporu jsou, si společně vyrazili do Las Vegas pořádně oslavit rozlučku se svobodou jednoho z nich. Průměrná komedie, která kdyby nebýt hlavních představitelů by zapadla anebo rovnou skončila na BD či DVD...Jinak ale přestože tahle komedie není ničím výjimečná, jsem se velice dobře pobavil. Příjemně strávené skoro dvě hodiny.(26.4.2014)

Miluju tyhle typy filmů, kde si americká filmařská elita natočí film, u kterého je tak strašně krásně patrný, že si ho natočili jenom proto, aby někde utratili nějakej ten přebytečnej doláč, co jim zbyl na konci roku z rozpočtů jiných filmů. Ve filmu se totiž vůbec nic neděje. Herecké legendy si tu zahrajou ve Vegas voko bere, u toho si dají dvanácti letou Tullamorku a pak naskočí závěrečné titulky, všichni se rozejdou a odejdou domů k rodinám.(28.11.2016)

Človek asi potrebuje mať určitý vek, aby túto geriatrickú komédiu dokázal doceniť. Nie je to úplne zlé, dokonca je to miestami vtipné, ale problém je to 1000x obohrané klišé. Čakal som od toho ďaleko väčší úlet a pritom je to tuctová romanticko - dramatická komédia akých sa v Židákove natočilo už hafo. Herci to samozrejme zachraňujú (bodaj by aj nie), ale chýbajú tomu gule.(18.1.2014)

• Frajer42

Velmi pozitivně laděný snímeček, který je bohužel těžce o ničem. Nemůžu si pomoct, ale potenciál, který se nad snímkem vznášel kamsi uletěl. Film drží nad vodou asi 4 až 5 postarších hvězdiček. Rád bych ohodnotil zápletku, ale nebylo mi to umožněno. Zápletku tu poněkud chybí. Ale možná je vše zapříčiněno mým mládím. Kdybych se opíral o hůlčičku a nástup do MHD by mi trval déle než minutku, tak bych snímek vnímal třeba úplně jinak. O nějaké slibované pařbě tu nemůže být řeč. Jestli za celý snímek frajeři vyklopí každý 3 skleničky alkoholu, tak přeháním. Více než o komedii se jedná o snímeček o síle přátelství. Špatné to nebylo, ale bohužel jsem čekal něco hodně jiného. Lepší 2*.(25.1.2014)

• - Pracovným označením snímky bol názov Untitled Dan Fogelman Project a do kín bol distribuovaný pod falošným označením Fellas. (MikaelSVK)

• - Věk čtyř hlavních postav je dohromady úctyhodných 281 let. (Stanley619)

• - Archie (Morgan Freeman) je vo filme veterán amerických ozbrojených síl. V skutočnosti je Morgan Freeman naozaj veterán. Dva obrázky, ktoré vidno na začiatku filmu a kde je Archie v uniforme, je reálny herec fotený počas služby v amerických ozbrojených silách. (misterz)