Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

len.tilka

Vzhledem k hereckým špičkám a námětu, který slibuje největší bordel ever, sem čekala totalní švandu, při který budu pukat smíchy. Hm, asi sem šla na špatnej film. Neřikám, že sem se párkrát fakt upřímně nezasmála (třeba jak *Spoiler* Morgan skáče z okna a nožky má 5 centimetrů nad zemí, to mě strašně rozsekalo :D *konec spoileru*), ale je to spíš takový víkendový posezení 4 přátel se závěrečnou párty, kteří vzpomínají na dávný časy :) vždyť se tam vlastně ani celkem nic bláznivýho nestalo, což se od Vegasovských filmů stoprocentně předpokládá. Myslela sem, že to bude důchodcovskej Hangover. Bohužel tam zbyli jen ti důchodci ALE páni je hrajou skvěle :) ()

SUBES

Pre mňa dosť veľké sklamanie. Ak človek zhliadol trailer uvidel všetky vtipné scénky a vo filme ho už nič nečakalo. Na komédiu , ktorá má cez 100min je 6 momentov na zasmiatie veľmi málo. Jediné šťastie je , že tam boli známy herci ináč by to bol dosť veľký fail. ()

lavahorsecz

Vyloženě jsem se pobavil. Za poslední dobu dle mého jedna z nejlepších komedií. Možná mi to prostě jen sedlo, ale doopravdy jsem se ani na malou chvilku nenudil. Je to sice trochu předvídatelné, ale to mně ani trošku nevadí, neočekával jsem oscarový film, ani film s nějakým "Big suprise". Pokud chcete na chvíli vypnou a pobavit se, je to myslím to pravé. Film navíc doplňují skvělí herci, atmosféra Las Vegas a hudba. Hlavně remixovaná verze songu "September" z Intouchables. Pravdu na 5* to asi není, standartně bych hodnotil tak 4*, ale vzhledem k tomu, že tady na csfd jsou daleko horší filmy, které jsou podle mého totálně nadhodnoceny, také ho lehce nadhodnotím, ač to normálně nedělám. Pokud se vydáte do kina za zábavou, rozhodně peněz litovat nebudete. ()

Jameich

Celkově mě nebaví filmy, které se odehrávají ve Vegas a nezachránily to ani občas humorné ('vtipné' je moc silné slovo) momenty, ani známí herci, ani "hvězdy" jako 50 Cent nebo ta osoba z LMFAO. A celou dobu jsem se bála, že Freemana klepne. ()

supec

Viac menej predvídateľný dej , ktorý ale na druhej strane pobaví. Herecky sa zišla skvelá partia. Viestami to však strácalo riadne na dychu. Určite však stojí za Vašu pozornosť. ()

negativ

Chápu, že mnohé mladší "kritiky" film o stárnoucích chlápcích "možná naposledy se vzpírajících osudu" nudil, ale já jsem se ohromně bavil. Netuším, jak lépe by šel film s tímto námětem napsat a natočit. A zřejmě ani oni ne. Ale to je jedno. Míra nadsázky byla zvolena decentně, některé nutné banality dostatečně vyvážily i trochu vážnější témata a film prostě funguje jako vkusná zábava. Jen doufám, že se podobně jako u Pařby ve Vegas nedočkáme ještě dalších dvou nastavovaných břeček. 5* ()

copco

tak v prvom rade je to romanticka komedia a urcite sa neda porovnat s hangover 1. to sa len snazilo byt dobre. rozbehlo sa to dobre, len koniec to pokazil. potencial dobry no nevyuzity. ()

DDCC

PECKA movie! :3 Stále používáme hlášky z filmu. Chtělo to více takových těch scén, ve kterých by si dělali tvůrci srandu ze starých lidí.. :D Ale jinak, nevím. Nic dalšího nemůžu vytknout. Na to, že filmy nemám rád, tento je luxusní! Doporučuji.. :P ()

maestrum

Sakra to je zklamání. Douglas, Niro, Freeman....záruka kvalitních filmů, jenže tohle ? Ono je to úplně o ničem. Žádné mistrovské herecké výkony, ptž zkrátka nedostali herci dostatečný prostor. Žádný dech beroucí děj, tohle je jako jídlo z kantýny. Zasytí, ale chuťové buňky nepotěší. ()

Appendix

Celý film jsem se neskutečně smál, až jsem si myslel, že dostanu rupturu bránice. Freeman si to jako vždycky nejvíc vynikal. I zbytek party nezůstal moc pozadu. Šlo by možná z toho vylouskat víc, ale i tak se to povedlo ()

majky.20

Taková hezká a plynule ubíhající story o budoucím životě a práškách co k němu budeme potřebovat. Herecké obsazení zajímavé ale vtipy jaksi drhly jak rozbitá převodovka. Neříkám, že to má úroveň vyhasínajícího plamene u svíčky, ale co také dělat se čtyřma dědkama. ()

lenc_a

Áno, väčšinu hodnotenia potiahne úžasná štvorica, ktorej na sympatickosti neuberie žiadna vráska ani o kúsok. Príjemná oddychovka, hoci, nemôžem si pomôcť, o komédii sa v mojom prípade veľmi hovoriť nedalo. Skôr sa moje rozpoloženie dostalo na depresívne vlny a zrazu som si pripadala strašne staro (s myšlienkou: kam sa podeli tie naše "party hard"?). ()

Ragazzo

Tak to dopadá, když se režisér spolehne na herecké obsazení a jako "bonus" přidá jednu, dvě skutečné celebrity. Podle traileru se to tváří jako vtipná kopírka Hangoveru, ale divák dostává smutný životní příběh, jakých tu byly tuny. Nebýt tří hereckých hvězd, silně ohraný podprůměr. ()