Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

Lambrija

I přes nudný úvod nakonec příjemná, i když snadno předvídatelná podívaná. Nečekejte kdovíjakou hloubku a od srdce se zasmějete. ()

andydufrsn

Ani špatné ani dobré. Takové Nezralé maliny po americku. Pár scén je dobrých a rozhodně se zasmějete, ale celek je takovej neváženej a dějově snadno prokoknutelnej. Plejáda zúčastnivších se hvězd měla rozhodně navíc ()

Profík

Dobře, vlastně spíš výborně obsazené nic. Na komedii je tam málo vtipných situací, některé jsou zase až trochu přehnané, některé situace zase nedostatečně využité. Nebylo to naštěstí alespoň nijak výrazně trapné a na jedno shlédnutí se to dá docela dobře vydržet. Obsaeení je rozhodně největší plus, zvláště pak mě osobně se líbili Kline a Freeman. A Mary Steenburgen je pořád kost. 60%. ()

CrashHP

Časy, kedy som výhradne pozeral komédie sú nenávratne preč, preto ma táto bláznivá letná zábava so skvelým obsadením potešila. ()

eexDon

Für mich - 65%, - /dosti nevyužitá herecká čtyřka, jako kdyby režisér nechal film plynout bez dozoru a nechal to jenom na hercích a pár patetickejch keců, zápletek, scének k tomu/, + /hlavní čtyřka asi tak největší tahák filmu, občas to bylo docela vtipný/, hodnocení - dědečci a to jak filmový, tak i ti herečtí, si jedou ještě jednou, naposledy orazit do Vegas, trochu vtipu, klišé, lásky, sladkobolnosti a nevyužitého potenciálu k tomu a máme tu další zcela průměrnou USA komedii, co nijak moc nevybočuje z řady a je tak dobrá akorát na jednou zhlédnutí, nicméně nakonec to nějak ušlo teda, no ()

Benoit

Až budu (jestli budu) někdy v důchodovém věku, možná tak nebude záležet na tom, co všechno mám už za sebou a co všechno ještě pře sebou. Chtěl bych mít kolem sebe takovou bandu bláznů, kterým je jedno co bylo, je a bude nebo jak jsou na tom se zdravím, hlavně že budou schopni za Vás kdykoliv strčit ruku do ohně a když mi bude nejhůř, zvednou svůj starý zadek a s pomocí berle dokulhají za mnou i kdyby to měla být jejich poslední chvíle na nohách. To jsem možná trochu přehnal. Ať už je film natočený jak chce a nejedná se o největší komediální pecku v historii, to odvěké přátelství tady funguje od začátku do konce. A to je pro mě podstatné. ()

pornohavo

Tento film netreba brať vôbec vážne. Herci sú skvelí, trochu srandy, sentimentu a samozrejme lásky, no funguje to. Starí páni to rozbehnú na plné obrátky. Aj keď scenár nestojí za veľa, na jeden večer vás tento film zabaví a navyše poteší aj vašu polovičku (o niečo viac ako futbal). Hodnotím slovom "milé" ()

andreas_tool

Dal jsem původně 3*. Ale po opětovným shlídnutí dávám 3,5*. A 3,5* je zaokrouhleně 4*. Proč ta změna? Kvůli tomu, jak to stará garda zahrála. Popravdě totiž čtyři pánové a dáma vlastně ani moc nehráli. Resp. u nich to vypadá tak nějak samozřejmě. Film dobrý na ,nemyšlení', vlastně nic extra (hlavně dějově). Jo a to nic extra nevztahujte na herecké výkony. ()

WillH.

Pred pár týždňami mi ten film osviežili na Markíze, a potom som si ho ešte raz a poriadne ´zopakoval´ v kruhu rodiny počas sviatkov – myslím že na JOJ Cinema... Sám som zvedavý, že keď ja budem mať sedemdesiat (ak dožijem), či moji rovnako „dementní“ kamaráti ako ja – pri každom slovnom spojení „musím vám niečo povedať“ za-kontrujú - „ja som to tušil, prostata!“ :D. Pravdou je, že s niektorými si pri pive robíme z toho žarty už teraz, ale čím budeme starší – tým to bude asi menej vtipné. Alebo ?! Čo tak zostarnúť s humorom ? Trojica S.Stallone, B.Willis a A.Schwarzenegger to predviedla na pozadí akčného filmu (Expendables 3) aj s množstvom vtipov, narážok a uťahovania si samých zo seba a ukázala, že sa to dá skutočne aj s úsmevom na tvári. „Pred chvílou sme mali 17 a zrazu nechápem aké je toto telo staré!“ Štvorica „v alobale komédie“, akejsi voľno-spracovanej parafrázi či skôr Ódy na Hangover po 40-tich rokoch. Má to vcelku dobrý dej, hlavné postavy sú rozmanité čo dáva priestor na riešenie a priebeh rôznorodých pováh a charakterov, aby nakoniec všetci objavli samých seba a všetko nakoniec dobre dopadne. Síce trochu gýč, ale celkom slušne spracovaný a natočený, známe, osvedečené a starnúce :-) tváre... Ako oddychovka je to super, aj v čase posledných Vianoc (2017) potešila, ale že by som sa chcel k tomu to filmu vracať aj neskoršie, to si nemyslím. ()

Vytocenej

Naprosto úžasný odpočinkový film. Obsazení neskutečné, super zápletka a konečně film o Vegas který má hlavu a patu. Pokud chcete vypnout hlavu a přejít do krabice ničeho pak vřele doporučuji ()

darius1706

Tento film předkládá řadu životních otázek. Ale pouze hodnotitelům jeho kvality. Tak třeba - jak je sakra možný, že TOHLE má tak neskutečně přepálené hodnocení? Nebo - to jsou fakt hlavní protagonisté tak zoufalí, že hrají v tomhle? Či - ve Vegas zrovna nejdou kšefty, že se musí uchýlit k tak zoufalému PR? Také vás to nutí přemýšlet, jak bylo spravedlivé smést nějaký jiný film odpadem, když se v něm někdo alespoň pokusil o nějaký děj ve scénáři. Ale pokusím se být objektivní, takže proč to není odpad zde? Jednak za těch prvních cca 5 minut, kdy to ještě vypadalo slibně, že se to rozjede. Člověk byl v očekávání, že třeba i dědulové dokážou vykouzlit něco, jako byla Pařba ve Vegas nebo tak něco. Jenže spíš to úrovní připomínalo Prci, prci, prcičky - nějaký 5tý nebo kolikátý díl, kde se také nic nedělo, pořád jakoby pařili, ale tam byly alespoň mladý, sem tam i odhalený holky, když už nic jiného. Dalším důvodem, proč nedám odpad, je Robert De Niro, který udržel svůj vysoký standard a něco se tam snažil předvést. Dále nemůžu nezmínit zuby Michaela Douglase, ty fakt šajnily, že to muselo poničit optiku kamery. Mno a asi poslední, i když jsem nepochopil důvod, tak Kevin Kline byl nalíčený jako Steven Spielberg, včetně té jeho zajímavé hučky na hlavě. Za tento neotřelý, i když znovu zdůrazňuji, že pro mě nepochopitelný, nápad dávám též nějaký ten bodík. Suma sumárum - tohle fakt vidět nechcete, ani když budete na šrot, bude určitě lepší koukat do krajiny, kde máte tisíckrát větší šanci, že se něco bude dít. Škoda. ()

vinson003

No, takže prosím vás, máme tu partu tedy velice ostřílených herců, kteří vzali tuto nepovedou taškařici z bláznivého Vegas, kdo z nás by řekl, že se vydrží dívat na tento neuvěřitelný scénář skoro dvě hodiny, jsem tu s viagrou a jsem volnej, hádky o ten bláznivý pohřeb, člověk s mrtvicí jako za mlada, nikdy nezamilovaný milionář, vyhraje sto tisíc a nikdo ani moc nehne brvou, scény tipu záběr na Klina, kterém brčko shodí čepici apod. už mě jenom dostávali do letargie, co na to říct, já myslím, že si to chlapi hodně užili, popili spolu, kdo by nechtěl točit s Douglasem a Nirem....takže jedu dál Morgana a uvidíme, v jakém dalším průseru ho dál uvidím :) ()

PORTER44

Takoví zvučný jména ale zábava nic moc,K.Kline a M.Freeman se docela snažili trochu pobavit ale Douglas s De Nirem slabota,vtipných scén a hlášek pomálu. ()

Tangarinka

Ani hvězdné obsazení, oslnivé prostředí Las Vegas a skvělá hudba nepřekryjí ty trapné okamžiky, které se prolínají celým filmem. Stáří se nedá skrýt za laciné lechtivé vtípky, to je spíše kontraproduktivní. Snaha odlehčit strasti pokročilého věku se cení, není to však jednoduchá věc. Zde si na tom tvůrci poněkud vylámali zuby. ()

Hidoshito

Asi jsem uvízl v blbém věku, ale obávám se, že by mě nebavili ani mladí ve Vegas, natož tihle staříci. Je určitě fajn, že se něco točí i pro starší generaci (nejen pro puberťáky), kde si můžou střihnout roli hollywoodští bardi, ale bez tohohle díla bych se dozajista obešel. Nejtrapnější na tom všem byl "vykradený" ústřední song z Intouchables. ()