Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

mentos.

Když je vám už mezi 66 a 77 lety a doma máte jednoho či dva Oscary, tak už si prostě můžete natáčet co chcete... ()

fabregas1

Kluci jsou fakt frajeři, ale když si automaticky vzpomenu na pařbu ve Vegas a začnu srovnávat, tak nemají šanci. Bylo příjemné na ně koukat, ale to je vše. Vtípků bylo opravdu pramálo. ()

StanleyVanH

Tak takhle já si představuji přátelství, ale to je jen ve filmu. Nějak k zasmání to není, ale ty čtyři veteráni to ve Vegas opravdu dobře rozjely a hudba výtečná taky. Skvělá čtyřka a prima změna, než čumět pořád na mladé jak paří, to už je okoukané, moc povedené, bavil jsem se od začátku do konce a opravdu perfektní obsazení. ()

Harris777

Čtyři dědci ve Vegas ? Nuda ? Ne, to si určitě nemyslím, Pokud se jedná o dědky v podání Douglese , De Nira , Freemana a Klina. Dlouho jsem se nebavil u komedie tohoto druhu tak jako u tehle. Scéna kdy se Morgan Freeman snaží utéct oknem které je tak nízko nad zemi mě baví, Samozřejmě to má svá hlucha místa ale jako celek to působí velmi dobře. ()

JB001

Nechápu hodnocení pod tři hvězdičky. Náramně jsem se bavil a i slzička ukápla. Možná to bude tím, že se blížím věku hlavních postav filmu... ()

Lukkyn

Taky by se to mohlo jmenovat vzpoura důchodců :-) díky ústřední čtveřici je to zatraceně pohodový a zábavný kousek!!!Nevím jak Vy , ale přesně takvouhle partičku bych si přál mít v životě i já!!!Přes 60 let přátelství to už něco znamená!Jejich setkání po letech na loučení se svobodu starého mládence připomene, že život odchodem do důchodu nekončí a že stačí chtít a pokud Vám to zdraví dovolí , můžete si mládí lehce připomenout!!!U mě jasná 4 za hlavní kvarteto , které táhl Morgan Freeman , který má pořád neskutečný elán!!!! ()

P@\/EL

Dobrá komedie, kterou táhne zejména sympatické obsazení. Tolik hereckých legend v jednom filmu se jen tak nevidí. Čtverka starých kamarádů, kteří se na stará kolena dovedou ještě řádně odvázat, působí někdy komicky. Přece jenom dědci na diskotékách a pařbách pro mladé nejsou zrovna obvyklí. Přesto všechno se ovšem nejedná o bůhvijaký trhák. ()

Anette3

Perfektní obsazení, humor na úrovni a šťastný konec. Vše co správný filmový fanda vyžaduje. Vřele doporučuji. ()

Jekyl

Pár super hlášek od Morgana Freemana a hvězdné obsazení. Zbytek ale slabota. Režie bídná, příběh neoriginální a plný stálých klišé...Celkově nuda. Čekal jsem víc. Vidět tenhle film jednou bohatě stačí. ()

Starejsi

Povedzte mi, čo vám tam chýbalo. Krásne ženy, najikonickejší herci minulej generácie, skvelý nenútený sarkastický humor. Jasné, klišé na záver, v podstate som od začiatku vedel ako to dopadne ale to je presne taký typ filmu. Pohodová záležitosť. ()

Dupac

Schematická a nesmírně nesmírně falešná vějička pro všechny uslintaný pány v letech, s mozoly od tahání nákupního vozíku s akčním zbožím v hodně zapadlém Kaufáči, že to můžou ještě jednou pořádně rozbalit a zachránit to svoje podělaný stereotypní dožívání. Každá scéna kopíruje nějaké komediální klišé - z geronto-survival komedií, z romkomů, nebo v horším případě z takových těch "cool" komedií o pařbách. K tomu nezbytná lekce životní moudrosti, morální ponaučení a oslava dlouhověkého přátelství. Nevím, jestli mi bylo víc líto De Nira, který tu svojí zakaboněnou komediální grimasu dojí už dvacet let, nebo Douglase, viditelně sešlého po chemoterapiích, který vtipkuje o rakovi. Teď SPOILER: Žasnul jsem, jak všem ty dva dny ve Vegas pomohly! ()

Pythonator

Film je to slabý, jelikož trochu připomíná nějakou chabou televizní produkci. Každopádně díky skvělé ústřední čtveřici (dědkovský vrcholný výkvět Hollywoodu) se drží nad průměrem a je docela zábavný. Nebýt tam tak dobří herci, asi by to za moc nestálo. Třešničkou je pak nestárnoucí Mary Steenburgen, jedna z mála píchatelných šedesátnic - vzácný to přírodní úkaz (nakolik je vskutku přírodní a nakolik spíše dílem plastické chirurgie, to ovšem netuším). ()

Signore

Čtyři herecké legendy v akci, tedy logicky 4 hvězdičky v hodnocení:) Jinak je to po všech stránkách průměrný film, ale když může člověk na plátně sledovat tyhle čtyři dohromady, tak proč by měl být - sakra - objektivní? ()

BobinoZH

Príjemný filmík so štyrmi legendami Hollywoodu. Nič viac a nič menej. Pár dobrých geriatrických scén a vtipov, ktoré však pokročilou minutážou prestanú baviť. ()

Pignon odpad!

Hologramy známých herců promítané na figuranty. Scénáristické letadlo řítící se každou čtvrthodinu filmu o další kilometry střemhlavým pádem k zemi. ()

Bogrant

Nedokážem si ani predstaviť, ako by tento skromný film vyzeral bez elegantného Douglasa, zaťatého De Nira, hazardného Freemana a pojašeného Klina. Nebyť tejto skúsenej štvorice, zrejme by po Last Vegas neštekol ani pes. ()

Milo384

Taková milá v pohodě komedie. Čtyři postarší pánové jedou na oslavu do Vegas, ale každý z nich si nese svůj problém nebo starost. Příběh jednoduchý, pěkně se to sleduje, film docela utíká. No a nakonec vše dobře dopadne. ()