Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

Mara97

Nástup byl velkolepý, vtipy velmi zdařilé, o bezchybných hereckých výkonech není třeba ani psát. Když nebudu počítat podivnou scénu s módní přehlídkou, ve které se ztrapnil Redfoo, film vypadal velmi zdařile. Konec se však pokazil, po nějaké době se dal očekávat a u poněkud protivné zpěvačky si sami nejste jistí, jestli si nakonec Douglas vybral správně. ()

tranquill

Není to nijak originální, je to dost sentimentální, ale funguje to dobře! Určitě i kvůli hvězdnému obsazení jsem se výborně bavil. A i takto se má točit dobrá romantická komedie! ()

anitae

Celkem příjemná komedie, ale asi určená pro jinou věkovou skupinu. Hláška slečny k pánovi v nejlepších letech: "Jsem z tebe úplně hotová, ty jsi tak úžasně miloučkej, neuvěřitelný, kdykoliv tě vidím, tak myslím jenom na to..... jak se podobáš mému dědečkovi, je teď v domově důchodců za městem.." ()

phoenixer

Asi už jsem taky starej, protože ten humor mě vážně bavil. Takových scénářů jsou tuny a bylo to natočené už tolikrát, že by nám z toho mělo být zle. Jenže, když to natočej s hercema jako je De Niro, Freeman nebo Douglas, tak je to prostě o level jinde. ()

D.Sleeper

Bohužel vzhledem k ansámblu nepříjemné překvapení (i když s vědomím, kdo to natočil, bych se tolik divit neměl). Děj 100% předvídatelný, neoriginální. Minimum světlých chvil (pokud jsou, tak ve spojení tria De Niro, Freeman, Kline). Douglasovi role příliš nesedla... Film má navíc dva velké hendikepy. Za prvé tohle téma tu již několikrát, v drobných obměnách, velmi nedávno bylo (a mnohem zdařileji zpracované). A za druhé natočil ho průměrný režisér, který se ani trochu nesnažil. Tři hvězdy je vlastně zaokrouhlení vzhůru... Bez De Nira a Freemana bych šel ješte níže :/ ()

aLCaP0Ne

Mnohí to tu odsudzujú a dosť zatracujú. Ja som to bral ako čistý "chill" s kvalitnými hercami na nedeľný večer a vyplatilo sa. Frajeri vo Vegas nám v trošku inom svetle ukazujú Vegas. Mnohí možno čakali niečo na spôsob Hangoveru, možno aj preto zostali sklamaní.. Pre mňa príjemná oddychovka (zopár vtípkov je naozaj TOP a človek ich zažije asi naozaj až vo veku 60+), ktorá je jemne ladená romantikou.. 80% ()

Franc1s

Další napodobenina Pařby, akorát o 30let později? Ani náhodou. Ano parta frajerů v důchodu si užije víkend ve Vegas, kde jeden z nich se má ženit, sic po ránu se jim to čí hlava, ale na oběd už je vše zase ok. Při tom všem se řeší manželství, prostata, přátelství, atd. Tomu všemu nechybí dostatek vtipu, hlášek a vše bráno pěkně s nadhledem. Herecká čtverka si to užila určitě parádně. Pohodová komedie 7,5/10 ()

ppetrnosek

Je to tak naivní, trapné a ubohé, až jsem se tomu musel někdy i zasmát. A nějaký ten potlesk útěchy si zaslouží i čtyři legendy filmu, škoda, že v tomhle případě jen útěchy. A poprosím pana Turteltauba, aby se už do ničeho radši nepouštěl. ()

kwaicheng

Příběh o ničem, muj naturel je rezistentní vůči kratochvíli spočívající v chlastání (piju, když mám chuť a né abych se uvolnil), smilnění (preferuju monogamní vztahy), trsání (jednak jsem nemehlo a jednak mi to přijde i trochu nechutný - radši mám podobně jako postava Morgana Freemana tanec, kde tančí dva lidi), a skandování "Zved-ni-ru-ce-do-vzdu-chu!". Tohle prostě nechápu, asi na to nejsem dost dobytčetem nebo zaplaťpámbu intelektový funkce ještě neuvadly. Herci dobrý, no. Starý známý. Svoje už mají asi natočeno. Raděj bych je viděl v něčem pořádném, třebas na chvilku. ()

balcazar

Krásny dôkaz toho, ako herecké výkony dokážu pozdvihnúť totálne otrepaný a už niekoľkokrát sfilmovaný príbeh. Tento raz sa pozeráme na partiu starcov, ktorí to "rozjíždějí" na celej čiare. Veľká škoda niektorých nezaujímavých scén aj, podľa môjho názoru odfláknutého záveru. Kline and Freeman rulez! ()

Psycho.R

Proč dávám čtyři, když vím, že je to na tři? Ze dvou důvodů - za poslední dobu je to jedna z těch lepších komedií, co jsem shlédl a za druhé, včera jsem viděl českej školní výlet a tohle je o milion příček vejš. ()

Cerion

Celá čtveřice hraje dokonale a dohromady to celkem dobře funguje. Hlavně Morgan Freeman je dokonalý senior. Nicméně tam chybí možná něco šíleného, něco netradičního či překvapujícího, co by tomu dodalo trochu větší šťávu. ()

E lan

Příjemný film, který je trochu schématický, ale celkovému příjemnému dojmu to vůbec nevadí a člověk se tak celou dobu dobře baví. Prostě překvapení, které nakonec není jen na televizi, ale možná i do kina... ()

markotter

Jenom přítomnost Nira a Douglase a Freemana neznamená, že film bude dobrý. Není. A čtvrtý do party Kline je ještě k tomu špatný. ()

ER

Že by se mi muselo u každého filmu kouřit z hlavy,jak přemýšlím o nesmrtelnosti brouka? No nemuselo a tak taková pohodička,jako jsou Frajeři ve Vegas taky přijde vhod. A už jenom skvostná scéna s 50 Centem si zaslouží hvězdičku navíc. ()