Jackass: Děda Mizera

• USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

XXXXXXXX

Knoxville by měl zůstat u krátkých skečů alá předchozí díly jackass. Cpát se do celovečerňáku, který je v podstatě na stejný brdo, jako jeho předchozí díla, je čirý nerozum. Že by nám Johnny už senilněl? ()

Buhehe

Pár vydařených chlámacích scén. A to je v době dnešní kinematografie hodné hvězdy navíc. Doporučuji před shlédnutím mrknout na Jackass Presents Bad Grandpa .5. Sice budete trochu spoilováni, ale je super vidět, co kterým scénám předcházelo za mnohdy neuvěřitelné přípravy. ()

ChandlerBing

Obrovský zklámání. Irving Zisman byl v Jackass filmech sprostej a zvrhlej děda. Kam se poděl? Tady z něj zbyl jen milující dědeček, co občas zakleje. Takhle to být prostě nemělo, to není jeho styl. Tenhle film promrhal potenciál, kterej měl. Nepřinesl žádný vyloženě pobuřující nebo snad jen vtipný situace co mají grády, na který jsem se těšil po předchozí zkušenosti z Jackass. Spíš to celý působilo jen jako skeče ze skrytý kamery z pořadu Ptákoviny. Čekal jsem něco ve stylu Borata nebo Bruna s pořádnou dávkou vtipu, originálních nápadů a kontroverze. Překvapilo mě, že zrovna Johnny Knoxville byl oproti Sacchu Baronu Cohenovi takhle suchej. Jako Jackass fanoušek jsem zklamanej. ()

mArtinko5MB

Tento trápny pokus o akýsi dej totálne nevyšiel a tých pár hviezd je len za niektoré trochu podarené frky ... Inak celkom zbytočná časť od Jackass, navyše veľké sklamanie. Pokiaľ to chce byť séria uletených nápadov, nech sa páči, inak sa to aj hodnotí. Tu je však veškerý dej alebo pokus úplne zbytočný 45%. ()

deluxxx

Pre mňa sklamanie. Na počesť Ryana Dunna som čakal vystúpenie všetkých zvyšných protagonistov a nie iba Johnyho sólo jazdu s nespratným dedom a nesympatickým tučným assholom. Niektoré segmenty boli vtipné, inak nuda. Celkovo Johnyho postavu bad Grandpu moc nemusím. Ale ako celok to funguje ako akýsi príbeh. Niečo v štýle Borata. ()

Blazis34

Johnny Knoxville ve své oblíbené roli Irvinga Zismana opět perlil. Samozřejmě, že tento film není na Oskara, ale hlavní cíl byl diváka pobavit a v mém případě se mu to podařilo výborně. Pár neskutečně vtipných či originálních scén mě nahlas rozesmálo a to si na filmu cením, protože jsem náročný divák co se humoru týče. Vím, že šlo místy o laciný či nechutný humor, ale prostě mě Johnny znovu pobavil a hlavně za to, protože dnes není jednoduché diváka rozesmát dávám 75% - horší čtyři hvězdy. ()

DonBraso

Dědek Knoxville má formu,bohužel na tak dlouhý film je tam i dost hluchých míst a ne moc na zasmátí.Na druhou stranu scéna v jídelně s tím prdem mě tedy rozesmála hodně a líbilo se mi,že to bylo pojato jako film,který si kladl důraz spíše na co největší autentičnost za cenu bohužel vtipu,ale Johnny si tohle může dovolit.Člověk nesmí čekat typickou smršť nehorázných hovadin jak už je zvyklí z produkce Jackass,tohle je malinko jiná káva. ()

xzajox

Knoxville a celý JackAss už je proste obohraný a pri snahe vymyslieť niečo nové a vtipné už sa dostáva do trápností a nechutného humoru, čierneho či iného. Snímku som prepozeral s častým pretáčaním, lebo som sa hanbil za toho trápneho dedka. Malé plus si zaslúžia nefalšované reakcie ľudí, ale tak to s Candid Camera býva. Zasmial som sa možno 3-4 krát, inak len samý facepalm, zhnusený kyslý ksicht a oči dokorán, že "čo to za d*bila"... 20% ()

pivomamrad

Tak toto je při porovnání s předhozími díly hodně slabý odvar, ba přímo odvárek... převládá nuda a trapnost, i když pár dobrých ftípků se tady najde (strip bar). ()

Don Maty

Nikdy som nebol fanúšikom ani Knoxvilla ani série JackAss. Považoval som ich a považujem za idiotov prilepujúcich si na pohlavné žlazy dráty s voltážou 10000 V. Ale toto ma mnoho krát rozosmialo a dokonca aj fekálny humor ma vskutku rozosmial. Je to vtipné, pretože je to nečakané a založené na tuposti amerického obyvateľstva resp. tamojšej "slušne" chovajúcej sa kultúry. Chýbal mi tam ale vtip v podobe vniknutia na strednú školu so strelnou zbraňou. To by bolo také Americké...3* :) ()

PetraMishka

Vtipný film s mnoha slabšími chvilkami, ale i s pár hodně dobrými nápady. Za první tři čtvrtiny bych dala tři hvězdy, ale díky soutěži krásy musím dát čtyři. + malý Billy je talent ()

Jadro

To ako Irving dokáže do poslednej sekundy provokovať nachytaných, potom sa sekundičku stiahne a zase dookola to isté... Tá precízna čítanosť charakterov, na ktorých to všetko pácha... Vždy keď si človek myslí, že to už horšie nemôže byť, znova a znova väčšie šialenstvo... Inteligentné väčšinou satiristické poznámky, ktorými sa nikde nešetrilo... Už neviem čo takýto žáner môže viacej obsahovať ! ()

waltosin

Nedává to žádnej smysl, nemá to hlavu ani patu, nemá to nic společnýho z filmem, ale i tak se nejde nesmát se a jak se říká že smích je zdraví, tak tady budete zdraví hodně dlouhou, Knoxville neoplývá žádným hereckým uměním, ale rozesmát spoustu lidí to je také umění za které si zaslouží Johnny velký obdiv. :) 60% ()

only_serials

je mi uplně jedno na kolik je to hraný a na kolik je to fakt skrytá kamera.. smál jsem se, víc fakt neřešim.. scény v kostele a ve strip baru mě málem udusily.. ()

jack_scott

Není to nejhorší, ale nic jiného jsem nečekal. Vlastně je to překvapivě oproti původnímu očekávání snesitelné. 40%. ()

Stumbleine

Projekt Jackass mě nikdy příliš nebral, ale v tomto případě musím udělat výjímku, jelikož jsem se dlouho u žádné komedie takto nezasmál:) Především u scény s rybářem na golfovém hřišti, scénu v černošském klubu, nebo tu s malými holčičkami na soutěži..opravdu výborná práce))) ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021