Jackass: Děda Mizera

• USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

demsie

Přesně šálek kávy, který jsem hltal od začátku do konce, nemá to chybu...Při scénce v restauraci jsem musel na dvacet minut zastavit film, takový záchvat mě popadl. ()

Kirman

Zvládl jsem to na jeden zátah až do konce. Řekněme, že tam je příběh, ale ten není tak důležitý - jednotlivé scénky jsou stěžejní, ty slabší střídají občas kvalitní. Upřímně jsem se zasmál u "lady night club". Bohužel jsem viděl dabovanou verzi, což bylo na škodu. Myslím, že za *** hvězdy ten film jako celek stojí, byť uznávám, že tento "humor" není pro každého. Kategorie "vidět jednou a dost". ()

Lyžař

Zklamání. A to veliké. Nuda, nuda, nuda!!! Těším se, až se Johnny Knoxville se svou partou zase vrátí ke klasice. To jo. Tohle je ale hrůza :-( ()

Hapretor

dostal mě jen ve striptýz clubu ... jinak spíš nuda a trapárna ... celou dobu jsem přemýšlel, jak je možné, že je takový kokot ... a jak je možné, že si nikdo nevšiml kamery ... jak to snímali ... apod ... hrůza tyhle kokotiny ... ()

1Legend1

Komu se líbí Jackass, toho Bad Grandpa určitě nezklame. Jenom většina fórků je k vidění už v traileru, přesto jsou některé hodně dobré. A ten malý kluk má budoucnost!:D 50% ()

zipoo

Irvinga jsem měl vždycky nejradši a na tohle čekám už pěknou dobu. Sice se nesmějete v kuse jako u regulérního jackassáckýho dílu, ale o to víc vtipnější jsou uričtý situace! Možná kdyby nenacpali většinu do traileru, dal bych třeba i plnej počet. A klobou dolů jak dokázal Billy rozhodit pár dospělých jedinců. ()

Hartigan

Dle mého úsudku byl Mr. Knoxville z těch všech magorů pokaždé nejvíc cool, a v novém Jackassu jen potvrzuje svůj dar. Na druhou stranu si s tím návratem na stříbrná plátna ještě mohli více pohrát a některé vtípky klidně i promazat. Skalní fanoušci, co naši partičku sledují od samých začátků, ale zřejmě nebudou zklamáni. Hartigan byl z výsledku spokojen, jen už možná začíná být na tenhle druh srandy starej. Verdiktem budiž umaštěné tři hvězdy a dojmy negativnější, něž jaké převládaly v minulosti. ()

Peat

Celých dvaadevadesát minut proplétají slabé, průměrné a povedené vtípky. Škoda, že těch povedených nebylo víc. Oproti klasickým Jackass představením postrádal Bad Grandpa partičku zlomyslných, rozverných kumpánů, kteří šponují záludné vtípky vejš a dokreslují atmosféru škodolibým smíchem. Nabídnutá story byla dost komorní, což mělo své určitě kouzlo, ale zároveň v některých pasážích lámala celému filmu vaz. Takže zábava střídala nudu a naopak. ()

Drom

Tyhle blbinky typu Jackass mě nikterak neberou, jednou to ušlo, ale stačilo. Bad Grandpa je však něco jiného. Pojato jako film, kde většinu rolí v příběhu ztvárňují nic netušící oběti skryté kamery. Přenesme se přes nízký záměr tvůrců vytřískat ze známé značky ještě nějaký ten doláč (asi nebylo na doktory po nějakým zvlášť povedeným Johnnyho kousku) a stojíme rázem před dílem se stopáží celovečerního snímku však s počtem skečů jako v průměrném díle Natočto. Děda Johnnyho Knoxvilla je dobrej, kulatej klučina Nesport Billy taky (a jeho striptýzový číslo na konci vynikající), ale celkově je to plitký a roztahaný, ani skrytá kamera, ani komedie. Zkrátka ustřední duo hraje dobře, ale dost slabý role v nenápaditým ději. Navíc všechny štíhlý američanky se očividně odstěhovaly na stránky módních časopisů, protože někdy jsem měl až pocit, že naši hrdinové zažívají indianajonesovské dobrodružstvi s valící se koulí. Co s tím? Já být Knoxville, už bych to nedělal a šel do důchodu (stejně po tom očividně touží). ()

Bird_house

Typický Johnny Knoxville.. Točeno formou skrytých kamer, takže jde o spontánní reakce kolemjdoucích a přítomných lidí.. Pár vtipných situací a hlášek najdeme, ale celkově mě film až tolik nezaujal.. ()

NiaWolf

Tradiční Jackass humor, obraný o ty nejnechutnější scény a s přídavkem strohého příběhu. Nemohu si pomoci, ale skvěle jsem se u toho odreagovala a zasmála se :) ()

Asertio

Zklamání. Po traileru jsem se na dědu fakt těšil, ale zas taková bomba to nebyla. Pár drobnejch scén, některý vás šokujou, u jinejch se smějete, ale legenda z toho nebude. Emocionální linka děda-vnuk podle mě dost zbytečná, stačilo by jen lehce slepit jednotlivý scény dohromady. Celkově ale slušná jednohubka. Jo a nevypínejte film před titulkama. Ty nejlepší scény běžej právě během nich. ()

Mayers

Jako obrovský fanda série Jackass jsem se dalšího Tremainova díla nemohl dočkat. V další Jackass jsem po tragické smrti Dunna už nevěřil a tak jsem rád alespoň za toto. Bad Grandpa nám přibližuje Irvinga Zismana - nerudného důchodce s trošku zvrácenějším smyslem pro humor. Knoxville už Irvinga dřív hrál, doporučuju dřívější Jackassy, kde třeba projede v krámu sklěnenou výlohou na mopedu nebo s vylezlýma, umělýma koulema prudí lidi. Tady se má ale postarat o akčního vnuka Billyho (který je parádně zahráný tím mladým buřtíkem). Nejlepší věci jsou sice už v traileru ale film nabízí plno dalších vtipných scén. Pokud vám nevadí zvrácenější, fekální humor, určitě si Grandpu užijete jako já. Ostatním doporučuju, aby nebrali svůj život tak vážně. I když ruku na srdce, kdo z vás by chtěl Knoxvilla za dědu? Jáááá... ()

Dimo

Heh. Na jednu stranu je sympatický, že Jackassové se snaží vydojit z námětu co ce dá. Na tu druhou tu máme očekávané dění a nechutnosti. No a mě to ani moc nevadí. Tentokrát se už nejedná jen o slepenec scén, ale o jakýsi příběh, který jakš-takš dané scénky propojuje, ale mnohy nedokončuje. No co, ono to ani moc nevadí, protože u tohoto filmu typický divák stejně jen čeká na to, až Johny Knoxoutuje nicnetušící Emeryčany. No a synovec i děd si své role náležitě užívají. Budiž jim přáno. Já se na Jackass taškařice kouknu i příště. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021