Sousedi svými šarvátkami a humorem, který mi nebyl schopen vymlátit do obličeje úsměv až na pár vcelku vydařených scén, mě nijak výrazně stroboskopem neoslnil a já zůstal v nepochopení obklopen sebedestruktivní tmou plnou prázdných slov praskajících jak bublifukové horkovzdušné balóny vznášející se nad mým mozkomíšním mokem. Jako oddechovka to splnilo svůj účel neb jsem totálně vypnul a nebylo zapotřebí vůbec žádných impulzů v hmotě, která je nutna k přemýšlení. Cerebrum nechť odpočívá v klidu a pokud možno v uzamčeném pokoji.(28.5.2014)

Je to cool, teen a in. Seth je skvělý stejně jako Rose a manželskou dvojku si dávají s přehledem. Bohužel to celé nějak troskotá na místy prázdném scénáři. Chvilkama jsem měl prostě divný pocit, že nikdo z herců nemá co říct. A část vtipů je spíš trapňoučkých. První polovina je ale i tak skvělá odvázaná zábava, která ke konci lehce povoluje. Nicméně, pokud chcete přisprostlou a ujetou komedii, tak právě tohle stojí za podívání. 3,5*.(1.9.2014)

Když vidím jméno Setha Rogena, tak okamžitě požaduju odpočinkovou komedii jako byl Zelený Sršeň a Travička Zelená a Sousedi hrajou přesně na tu samou notu, což se mi líbí. Je to prostě prdel, co si nehraje na nic víc, než je. Nemá to moc extra děj, prostě je to asi tak od dvacátý minuty válka mezi Efronem a Rogenem, který si dělaj navzájem naschvály. Vybuchujou tu airbagy, Rogen dojí svoji ženu, kluci ze sekty prodávaj odlitky svejch penisů atp. Opravdu nahlas jsem se smál u flashbacku šikanovanýho kluka a hlavně bitky hlavních dvou protagonistů. Taky to má skvělej soundtrack a spoustu pop-kulturních narážek ("I'm Batman"). Jo a poprvý jsem viděl pořádně viděl hrát Zaca Efrona a byl tady vtipnej!(27.7.2014)

Čo čakať od mien ako Stoller, Rogen, či Goldberg ? Inteligentnú zábavu rozhodne nie. Efron a mladý Franco sa nasťahovali vedľa tatka Rogena a Rose Byrneovej. Rogen spolu s Rose kedže majú decko chcú byť slušný a mať klud. Občas túžba po neslušnosti a odviazanosti zvíťazí, no nakoniec začína boj o ulicu. A to je vlastne hlavný ťahák filmu a pokiaľ vás ani Efron a Franco nechytia za gule, tak máte smolu. 70% - 3*(30.8.2014)

• Fr

,,NEMŮŽEME BÝT JEDINÍ LIDI V SOUSEDSTVÍ, KTERÝM TO VADÍ. MUSÍME DOSTAT VŠECHNY NA NAŠI STRANU. ZAPOČÍT REVOLUCI...“ /// Narvat si držku tančícíma houbičkami, postavit péro na povel, alkáč, drogy, samej penis (v hubě – jako že vo tom mluvěj…) a vagína. A penis. A vagína. A šukání (Seth si dělá asi prdel z toho, že může šukat. Hahaha, hihihihi…). A mrdka. Stupidní netradiční sousedská válka, při který bych potřeboval, aby mi někdo říkal, kdy se mám smát. (Začít. Přestat bych snad dokázal…) Rogen se chová jako čurák, ale hlavně bych mu doporučil - ,,ty vole, nesnaž se hrát! NIC!“ Teenegerská komedie. ? (jo, to je otazník, jako že se teď ptám.) Soráč, pro mě jen další Hollywoodská apokalypsa, která si samozřejmě svoji osobu v publiku najde. Fuj! Nečum na mě!... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) S taťkou přemejšlíme, jestli by nám penis dokázal zaplatit výřivku. (Že je tchán bohatej? Aha…). 2.) Sním o sexu s S.Rogenem. Jeho tělo je tak vzrušující... (a pak by jsme mohli podojit maminu!). 3.) Thx za titule ,,malia“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(21.5.2014)

• - V ukradnutom aute značky Subaru Outback z konca 90. rokov si je možné všimnúť štvoricu airbagov. Tento model ich má však len 2, pre vodiča a spolujazdca. (beso74)

• - Zac Efron (Teddy) si počas zápasu s Daveom Francom (Pete) zlomil ruku. Scenáristi a producenti začali panikáriť a plánovať, ako zakomponovať zlomenú ruku do scenára a ako to zmení rozpočet. (jedenzdvoch)

• - Prísaha, ktorú skladali členovia bratstva, je prísahou jedného skutočného bratstva menom Sigma Nu. (beso74)