• Big Bear

Tohle už tu bylo a kolikrát tu ještě asi bude... Vždyť vzpomeňme Samuela Lee Jacksona coby nerudného poldu a hlavně souseda v Domu na špatné adrese... Ač nebyl námět zrovna nejoriginálnější, přeci jen se dle mého ze souboje mladého páru s miminem (nepřející si večer nic jiného aby potomek usnul a měli trochu času na sebe) a studentíků (pro které každý večer byl začátkem neskutečné kalby) dalo hodně vytřískat. No nestalo se tak a vtip jsem tam skoro nenašel. Zato tam byl přehršel píchání, dojení, penisů atd... (pardon ale cituji). Nejsem žádná citlivka, ale skoro tam toho bylo na jednoho moc. Nevím jestli se Stoller zrovna nestal čerstvě otcem a potřeboval si filmem dokázat, že se nic nezměnilo. A že pokud ano, je to tak prostě lepší. Skoro bych hádal že jo. ---- Ano, život s dětma je mejdan. Ten nejlepší a nejhustší jaký si vůbec dokážete představit. Graduje od nejfantastičtějších euforií a štěstí po nejhorší strachy a břichaboly... Ale o tomto poznání by se dal rozhodně natočit mnohem lepší film, než byl tento.... Jedna čárka. *(15.11.2014)

• Fr

,,NEMŮŽEME BÝT JEDINÍ LIDI V SOUSEDSTVÍ, KTERÝM TO VADÍ. MUSÍME DOSTAT VŠECHNY NA NAŠI STRANU. ZAPOČÍT REVOLUCI...“ /// Narvat si držku tančícíma houbičkami, postavit péro na povel, alkáč, drogy, samej penis (v hubě – jako že vo tom mluvěj…) a vagína. A penis. A vagína. A šukání (Seth si dělá asi prdel z toho, že může šukat. Hahaha, hihihihi…). A mrdka. Stupidní netradiční sousedská válka, při který bych potřeboval, aby mi někdo říkal, kdy se mám smát. (Začít. Přestat bych snad dokázal…) Rogen se chová jako čurák, ale hlavně bych mu doporučil - ,,ty vole, nesnaž se hrát! NIC!“ Teenegerská komedie. ? (jo, to je otazník, jako že se teď ptám.) Soráč, pro mě jen další Hollywoodská apokalypsa, která si samozřejmě svoji osobu v publiku najde. Fuj! Nečum na mě!... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) S taťkou přemejšlíme, jestli by nám penis dokázal zaplatit výřivku. (Že je tchán bohatej? Aha…). 2.) Sním o sexu s S.Rogenem. Jeho tělo je tak vzrušující... (a pak by jsme mohli podojit maminu!). 3.) Thx za titule ,,malia“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(21.5.2014)

"Let's make a baby." "That'll solve all our problems!" Má očekávání nebyla moc vysoká, ale kupodivu mě film docela pobavil. Jako celek to byl sice spíš průměr, ale mělo to pár povedených momentů a taky docela dobrý hudební výběr. Na zvednutí nálady a jednorázové pobavení skvělá volba. ~(3,7)~(1.4.2016)

• Kamca_

Asi jsem od toho čekala moc. Dějově nuda a mohli si odpustit ty trapný a nechutný scény. Tohle přesně ve filmu nesnášim. Zaca Efrona mám ráda, ale v téhle roli se mi nelíbil ani trochu. Hrozná kravina to byla a chvílema jsem myslela, že to snad ani nedokoukám, ale nakonec jsem se přemohla. Dávám 40% a to si myslim, že jsem ještě mírná.(4.6.2014)

Sousedi svými šarvátkami a humorem, který mi nebyl schopen vymlátit do obličeje úsměv až na pár vcelku vydařených scén, mě nijak výrazně stroboskopem neoslnil a já zůstal v nepochopení obklopen sebedestruktivní tmou plnou prázdných slov praskajících jak bublifukové horkovzdušné balóny vznášející se nad mým mozkomíšním mokem. Jako oddechovka to splnilo svůj účel neb jsem totálně vypnul a nebylo zapotřebí vůbec žádných impulzů v hmotě, která je nutna k přemýšlení. Cerebrum nechť odpočívá v klidu a pokud možno v uzamčeném pokoji.(28.5.2014)

• - V ukradnutom aute značky Subaru Outback z konca 90. rokov si je možné všimnúť štvoricu airbagov. Tento model ich má však len 2, pre vodiča a spolujazdca. (beso74)

• - Zac Efron (Teddy) si počas zápasu s Daveom Francom (Pete) zlomil ruku. Scenáristi a producenti začali panikáriť a plánovať, ako zakomponovať zlomenú ruku do scenára a ako to zmení rozpočet. (jedenzdvoch)

• - Během natáčení snímku byla závislost Zaca Efrona na kokainu na takové úrovni, že o ní věděl celý filmový štáb. Zac byl navíc problémový a několikrát se stalo, že na plac vůbec nedorazil. (Zdroj: super.cz) (peiton)