Hluchoty víc, než jsem čekal... Stoller by ty komedie měl spíš sám psát, ne si je nechávat psát - to je stoprocentně ta nejhorší z variant. Nicméně když už nic jinýho, Rose je pořád puma jako blázen a dokonce i unikátně poučný hlášky se tu najdou, hehe... --- "There's no president of United Nations."(27.5.2014)

• Frajer42

Bohužel bude třeba být opět malinko zlý. Snímek se sice snaží být brutálně vtipný kompletní stopáž, ale jeho snaha je těžce kontraproduktivní. Celé to působí jako Rogenova one man show. Když se sem tam objeví vedle Efrona, tak krásně vynikne, jak ubohý herec Zac Efron je. Ukázalo se, že 6 odpadů z 6 filmů, ve kterých se zjevil, rozhodně není náhodných. Dalšímu už se pokusím v budoucnu vyhnout. Z filmu je cítit, že se v době jeho vytváření všichni zúčastnění herci i pěkná řádka komparzistů rozhodně velmi solidně bavili. Bohužel se ani kapičku nálady nepodařilo přenést na diváctvo. Současných 55 % je zcela výmluvných. Jestli se mi během sledování dvakrát pohnuly koutky, tak přeháním. Celý příběh je neskutečně skutečná nudírna, která nemá konce. Odpadem tomuto nesmyslu lichotím.(23.5.2016)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $150,157,400Tržby Celosvetovo $270,590,572Tržby za predaj Blu-ray v USA $10,279,455 //počet predaných kusov 549,856Tržby za predaj DVD v USA $16,225,170 //počet predaných kusov 1,040,586║ len ďalšia americká trapošina a ja že keď to malo úspech tak to bude príjemná oddychovka, ani náhodou, prízemný humor a hromada vývarovosti /20%/(27.8.2014)

Oproti ukázkám najedou zpočátku SOUSEDI na nezvykle kamarádský styl seznamování a až jeden nevinný podraz začne ono mstivé rodeo, kde se jde až na tělo a airbagy hází tlusťocha vzduchem. Překvapivě sympatický Efron a domestikovaný Rogen rozjíždí zábavnou taškařici, kde je jediným neviňátkem malá holčička, která v závěru navleče Heisenbergovu kombinézu. Strašně roztomilé děcko.(30.8.2014)

• Dale

Na rozdiel od iných trápnych US komédií, táto sa snaží pobaviť hlavne dialógmi. Postavy zo seba chrlia texty ako guľomet, no čo z toho, keď jediná vtipná hláška v nich nezaznie a každé druhé slovo je mrdat alebo péro. Pri tom sa môžu chichotať jedine pubertiaci. Začiatok bol celkom v pohode, potom to už nemalo hlavu ani pätu a dopozeral som to so sebazaprením.(15.8.2015)

• - 26.8.2013 bol zmenený názov filmu z Townies na Neighbors. (fatalista)

• - V Austrálii a Veľkej Británii bol film uvedený pod názvom Bad Neighbours, aby sa predišlo k zámene s austrálskym televíznym seriálom Neighbours (1985). (beso74)

• - Pôvodne mal byť film o tom, ako Mac (Seth Rogen) spolu s priateľmi bojuje proti bratstvu. Po tom, ako si scenár prečítala Rogenova manželka, navrhla, aby pozmenili scenár a dopísali do neho namiesto priateľov manželku, pretože si nevedela predstaviť, prečo by Macovi mali pomáhať práve priatelia. (jedenzdvoch)