(UCI Kinowelt, Potsdam, Deutschland, 8.5.2014) Sousedi je pěkná ostrá, místy lehce brutální, ale i tak stále vcelku vtipná americká komedie, která má sympatické herecké obsazení. Co se příběhu týká, tak je to místy klišé, nicméně i tak si tento snímek drží laťku celkem vysoko. Bitka Efron vs. Rogen neměla vážně chybu. I když nejsem zrovna otcovský typ, který by se rozplýval nad malými dětmi, tak musím uznat, že Stella byla vážně roztomilé bambíno. Zkrátka film, který člověka neurazí, ale ani nepřekvapí, prostě pro mě čistý průměr.(8.5.2014)

Hluchoty víc, než jsem čekal... Stoller by ty komedie měl spíš sám psát, ne si je nechávat psát - to je stoprocentně ta nejhorší z variant. Nicméně když už nic jinýho, Rose je pořád puma jako blázen a dokonce i unikátně poučný hlášky se tu najdou, hehe... --- "There's no president of United Nations."(27.5.2014)

Miestami (zámerne) otravné, miestami absurdné (snaha pritlačiť na komediálnu strunu). Predovšetkým však vizuálne zaujímavé, dobre zahrané a vo svojej podstate opäť film zo života, o hodnotách manželského spolužitia. Apatow je len jeden (KOMICI), Smith je len jeden (CLERKS), Goldberg je len jeden (PINEAPPLE EXPRESS). A Stoller je v tesnom závese...(15.2.2015)

• Dale

Na rozdiel od iných trápnych US komédií, táto sa snaží pobaviť hlavne dialógmi. Postavy zo seba chrlia texty ako guľomet, no čo z toho, keď jediná vtipná hláška v nich nezaznie a každé druhé slovo je mrdat alebo péro. Pri tom sa môžu chichotať jedine pubertiaci. Začiatok bol celkom v pohode, potom to už nemalo hlavu ani pätu a dopozeral som to so sebazaprením.(15.8.2015)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $150,157,400Tržby Celosvetovo $270,590,572Tržby za predaj Blu-ray v USA $10,279,455 //počet predaných kusov 549,856Tržby za predaj DVD v USA $16,225,170 //počet predaných kusov 1,040,586║ len ďalšia americká trapošina a ja že keď to malo úspech tak to bude príjemná oddychovka, ani náhodou, prízemný humor a hromada vývarovosti /20%/(27.8.2014)

• - Peta (Dave Franco) ve filmu studuje psychologii, stejně jako jeho představitel, který psychologii studoval na univerzitě. (AlfaNumerO)

• - Zac Efron (Teddy) si počas zápasu s Daveom Francom (Pete) zlomil ruku. Scenáristi a producenti začali panikáriť a plánovať, ako zakomponovať zlomenú ruku do scenára a ako to zmení rozpočet. (jedenzdvoch)

• - Prísaha, ktorú skladali členovia bratstva, je prísahou jedného skutočného bratstva menom Sigma Nu. (beso74)