Jasně, je to přesně takový ten druh komedie, od které bych čekala, že v tom bude hrát Seth Rogen. Takže spousta sexulních narážek, sprostých slov i nějakých těch tělních tekutin, ale do úplného průměru bych ji zas neházela, nejen že to mělo své chvíle, kdy jsem se opravdu s chutí zasmála, pár bodů musím přidat za celkem životné postavy, žádné komediální karikatury, které bych tady normálně očekávala. Ta úporná (a samozřejmě neúspěšná) snaha Maca a Kelly, zůstat i přes své rodičovské starosti stále mladí a cool a stejně urputné lpění na fiktivním světě i pravidlech studentského spolku ze strany jeho presidenta Teddyho, to všechno loserovství je tak nějak polidšťovalo, takže jsem s nimi vlastně i soucítila. A zajímalo by mě, kde sehnali to děcko, roztomilejší jsem snad ve filmu ještě neviděla. Lepší tři.(14.9.2014)

• claudel

Jedno z největších zklamání tohoto roku. Všechny nejlepší scény jsme viděli v upoutávce a zbytek filmu je kombinace trapnosti a nepovedených vtípků. Seth Rogen a Rose Byrne jsou navíc velmi nesourodý pár, Zacu Efronovi ta role celkem sedla. Rose by neměla ztrácet čas s takovými blbostmi, to raději mohla natočit šestou sérii Damages...(14.10.2014)

Jen škoda, že do každé takové jinak fajn komedie musí nacpat nechutnosti. Zde jich naštěstí nebylo tolik, ale určitě bych se obešel bez stříkajícího mléka, blití do bot a podobně. Takový humor pobaví možná 12 leté pubertální děti, ale podle mě takovéhle filmy mají být točené pro dospělé (případně studenty) a tak by se k tomu taky mělo přistupovat. Takže ano, natočeno je to solidně, herci ujdou, víceméně jsem se bavil, ale mohlo to být i mnohem lepší, kdyby tvůrci přišli s inteligentnějším scénářem a realističtějšími scénami. 55%(4.1.2015)

• TeeAge

|| Scenár: Andrew J. Cohen, Brendan O'Brien | Hudba: Michael Andrews | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Point Grey Pictures, Good Universe | Rozpočet: 18 miliónov $ | Tržby: 266,586,800 $ || Nekonzistentná, krčovitá trapárňa. Film, ktorý je žánrovo sólovo označnený ako komédia, by mala mať viac, než jednu pasáž, kde sa fakt zasmejem. Nemala. Ps: Je veľmi pravdepodobné, že keby som bol nevidel včera jednu výbornú komédiu (nemeckú!), tak by to išlo asi o 1-2 hviezdy vyššie. Aj napriek strašnému hereckému výkonu Setha Rogena. Čo už, porovnávaniu sa človek nevyhne... 25% | Blu-Ray, THX, HU DTS |(27.8.2014)

• Chrustyn

Vypadalo to, že by mohla po dlouhé době vzniknout povedená, svým způsobem docela chytrá a hlavně zábavná komedie, která se nebojí přitvrdit. Bohužel skutek utek a film tak překvapí jen slušným Efronem, který je sice pořád barbínou, ale už umí i hrát. Na druhou stranou otráví Rogenem, který od začátku své kariéry, ani trochu nezměnil nic ze svých kreací a režisér nedokáže přijít s ničím, co by se dalo nazvat vtipem, nebo zábavou. To co pak divákovi zbude je jedna velká, nezábavná a trapná křeč.(11.7.2014)

• - Peta (Dave Franco) ve filmu studuje psychologii, stejně jako jeho představitel, který psychologii studoval na univerzitě. (AlfaNumerO)

• - V ukradnutom aute značky Subaru Outback z konca 90. rokov si je možné všimnúť štvoricu airbagov. Tento model ich má však len 2, pre vodiča a spolujazdca. (beso74)

• - Zac Efron (Teddy) si počas zápasu s Daveom Francom (Pete) zlomil ruku. Scenáristi a producenti začali panikáriť a plánovať, ako zakomponovať zlomenú ruku do scenára a ako to zmení rozpočet. (jedenzdvoch)