• Gogo333

Další zpracování Jekylla & Hyda. Bohužel se moc nepovedlo i když potenciál tady byl. Seriál byl zrušen a stáhnut z programu už po 2 epizodách. Teď se o prázdninách vrátil stejně jako zbytek zrušených seriálů aby se odvysílal zbytek epizod. Vydržel jsem to do 5 epizody a tam končím. 50% PS: Pokud chcete něco podobného, ale daleko povedenějšího, tak doporučuji seriál Jekyll v hl. roli s Jamesem Nesbittem.(27.7.2013)

• MoiJe

Pilot: Ešte ďalej pozriem, ale nedá sa povedať, že by ma chytili. Vidím to na klasický dvojhviezdičkový seriál, ktorý si fanúškov nájde, ale časom pre väčšinu jednoducho upadne do zabudnutia. // Ďalej som nepozrela.(18.1.2013)

To, co se zpočátku tváří jako regulérní remake britského Jekylla se postupně změní v naprosto opačné pojetí stejného tématu. Do No Harm si vystačí bez velkolepých konspirací, superschopností i úmyslně přehnané komiksové teatrálnosti, a místo toho nabízí rutinní, ale vcelku zajímavý lidštější pohled do americké verze životů Dr. Jekylla a pana Hyda. Bohužel v úvodu naznačované temnější pojetí se stejně jako v Moffatově verzi rychle vytrácí a i většina epizodních zápletek v nemocnici slouží spíš jako oddálení závěru, než k nějakému obohacování příběhu. Přesto díky zábavnému (ač kdovíproč ne zlému) Hydovi a hodně povedenému (ač kvůli zatrhnutí pokračování uspěchanému) zakončení převažují po seriálu pozitivní pocity.(19.2.2014)

OK, úspěšně jsem zvládnul pilot seriálu... a stalo se to zase... Zase fandím padouchovi. Ale je to dost možná koncept, na který scénárista sází. Takže tu máme začátek novodobého Jekylla, resp. Hyda -troufám si říci- nenásilně vecpaného do krabice s etiketou "současnost". Navíc je seriál částečně léčba s placebo efektem, protože sem tam se najde i kousavá poznámka ala Doktor House. Taky tu máme obligátní temnou minulost, a otravného doktora -konkurenta, co hledá na Stevena nějakou špínu... A přestože je děj průhledný, a časem ho možná nazvu i jinými přídomky, nic mi nebrání v tom, dát mu za pilot prozatím čtyři hvězdy.(2.2.2013)

Zcela neškodné a vlastně i docela příjemné sci-fi, které (pokud nesklouzne do zbytečně nastavované kaše) se může lehce vyprofilovat v zábavné, napínavé "lékařské seriálové béčko". Tahle hra na Jekylla a Hydea v sobě totiž skrývá nemalý potenciál - snad se tvůrcům podaří jej naplnit.(1.2.2013)