poster

Fantomas kontra Scotland Yard

 • Česko

  Fantomas kontra Interpol

 • Francie

  Fantômas contre Scotland Yard

 • Itálie

  Fantomas contro Scotland Yard

 • anglický

  Fantomas vs. Scotland Yard

 • Slovensko

  Fantomas kontra Scotland Yard

Dobrodružný / Komedie / Krimi / Fantasy

Francie / Itálie, 1967, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Frajer42
  *

  Fantomas se vrátil opět do starých kolejí a je z něj opět naprosto nudná sračka. Chyběla dokonce i pořádná autohonička, která byla vystřídáno koňskými dostihy. Prostředí skotského hradu bylo debilní. Naštěstí autorům nechyběla soudnost a včas tuhle sérii utnuli. Řítila se totiž přímo do pohromy. Slabá 1*.(23.3.2013)

 • Anderton
  ****

  Povedal by som, že atmosférou jednoznačne najsilnejší Fantomas. Už tá podzemná skrýša a všetko okolo Fantomasa je nesmierne atmosférické, keď sa k tomu pridá ešte britský strašidelný dom niekde na vidieku, režisérovi stačí doplniť toto kombo zopár vydarenými scénkami, v ktorých je Funés za toho najväčšieho blbca. V druhom desaťročí môjho života jedna z najzásadnejších komédií, ktoré v obľube dávali naše televízie. Pozretie po rokoch: Až teraz som plne docenil metaforu Fantomasa ako francúzskej vlády: "Tej oblude platím každý rok vysokú daň", "Ak nezaplatíte, zvýšia sa vám úroky", "Plánujem vytvorenie človeka, ktorý by žil bez hlavy", atď. Hm hm hm hm....(1.10.2012)

 • mortak
  ***

  Marais se jako Fantomas snaží a scény, kdy vždy pod jinou maskou "uzavírá" obchod patří k vrcholu filmu. Bohužel novinář Fandor byl odsunut na okraj a celou první hodinu jen statuje při Funesových eskapádách. Ten už si postavu komisaře Juva přizpůsobil plně svému naturelu a řádí podobně jako v četníkovi. Jenže Fantomas je trochu jiný žánr a dělat z něho klaunskou řachandu (Funes ma i povinného přihrávače ve skečích) asi není to pravé ořechové.(21.5.2010)

 • Autogram
  ****

  Scotland Yardu sa to ani veľmi netýka, film ho má iba v názve, so Škótskom ho spája len zámok, kde sa dej odohráva a zbytočný detektív s fajkou. Francúzskeho komisára však nesmie ani trochu usmerňovať, ten je predsa geniálny. Komediálne stále dobré, ale zdá sa mi, že Funès je tu príliš krotký a nedostáva toľko priestoru, koľko potrebuje na svoje vyvádzanie.(31.5.2015)

 • sinp
  *****

  Je velmi překvapivé, že i třetí díl si udržel standard předchozích dvou částí. Opět spousta bravůrních scének, většina v režii znamenitého komika, který je pro publikum nesmrtelný - Louis De Funés. Původně se sice měl natáčet i čtvrtý díl, ale kvůli mnoha okolnostem z toho sešlo. Nakonec je to pravděpodobně dobře, jelikož vidět Fantomase jak zoufale vaří z vody by bylo asi dost nechutné. Tohle je dokonalá trilogie.(2.8.2005)

 • - Pojem "deň - noc" sa nedodržiava pri záverečnej scéne, ktorá sa odohráva o polnoci, lenže vonku je viditeľne deň. (jakeer)

 • - Mylène Demongeot měla v plánu natočit čtvrtý díl Fantomas à Moscou, v překladu Fantomas v Moskvě. Bohužel ale kvůli osobním sporům Jeana Maraise a Louise de Funèse a snad i kvůli jejich vysokým finančním nárokům z natáčení nakonec sešlo. Ve čtvrtém pokračování se mělo zjistit, že Fantomas je otcem novináře Fándora. (noizcore)

 • - Všimněte si, že když komisař Juve vyfotí oběšence, tak položí fotoaparát na noční stolek. Když se do pokoje vrátí, leží fotoaparát na posteli. (.killer.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace