Drsňačky

Drsniačky

Drsňačky

The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

• pnboss

150 kg vážící odporná tlustá ženská oblečená jako houmlesák si hraje na Bruce Willise. Předvídatelné od začátku až do konce. Pokud toužíte dostat koňskou dávku slabomyslného humoru, rozhodně si tento film nenechte ujít. Tohle je peklo! Nudu střídají debilní dialogy a zase naopak. Není co víc dodat. Snad jen, že ta tlustá p***a mě iritovala od první minuty až do té poslední. Chce se mi zvracet.. PS: jedna hvězda je za Sandru(23.2.2014)

• Carth

Vážně se musím přestat koukat na filmy jen proto, že v nich hraje nějaká oblíbená písnička. Mrzí mě, že jsem si předem nezjistil, který pan režisér to má na svědomí. Od Braidesmaids si sice polepšil o hvězdičku, ale fakt asi nebudu cílová skupina jeho výtvorů. Z Melissy nikdy Bruce Willis nebude a je jedno, jak často bude fuckovat. Sprostší fakt nutně neznamená vtipnější a těch pár povedenejch scének se spolehlivě ztratí v tom děsnym zbytku. A Sandra rozhodně na svých 50 let nevypadá. To abych napsal i něco pozitivního.(28.9.2014)

• L_Johnny

Tak za mě teda opravdu zklamání a nuda. Divím se, že jsem první polovinu filmu neusnul. Poté přišla asi první vtipná scéna, kdy jsem se zasmál a říkal si, že už je to lepší... mno, nebylo. Zasmál jsem se asi ještě 2x-3x? Nemám rád tento typ komedií, hlavně když na mne působí role dost nesympaticky. Jistě nějaký vtipný potenciál tam byl, ale chuť jsem si k němu nenašel.(14.9.2014)

Přiznávám svou slabost pro McCarthy i Bullock, a když se tyto dvě herečky spojili v jednom snímku nemůže být výsledek hrozný. Film je samý policejní kýč, vše se táhne až do extrému (stejný případ jako snímek Ženy Sobě také s McCarthy) a jednoduše moc tlačí na pilu.. ale jak jsem zmínil mám na ty dvě slabost a proto dávám 4 hvězdy.(14.10.2013)

Vyhublá Sandra Bullock hrající standardně blbku a vyžraná Melissa McCarthy předvádějící proč je nejlepší komediální herečkou současnosti. Legrační filmové překvapení roku a naprosté splnění žánru. Dílko pokořující většinu mnohem, mnohem dementnějších zápletek, scénářů a rádoby komediální tvorby dnešního pubertálního Hollywoodu.(30.10.2013)