Drsňačky

Drsniačky

Drsňačky

The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

• Morholt

Dlouhé, nevtipné, mizerně zahrané. Ne že bych od Melissy McCarthy čekal něco jiného, protože tahle ženská nemá nic, co by se alespoň blížilo hereckému talentu a obsazovaná je snad je díky své váze, protože pokud by nevyhrála konkurz, byli by režisér s producentem nařčeni z diskriminace tlouštíků a vláčeni americkými médii. Sandra Bullock sice už mnohokrát prokázala, že hrát umí, ale tady dává najevo, že kromě hraní umí lézt i pekelně na nervy. Dejte si to dohromady se špatným scénářem a hloupými gagy, které jsou prokládány nudou a vznikne tak maximálně 10% paskvil. A to jen za scénu, kdy McCarthy hledá kapitánovy koule.(6.10.2013)

Průměrná komedie, která je místy vtipná a místy vůbec. Děj filmu je takový jednoduchý, ale na akční komedii dostačující. Sandra Bullock byla výborná, což naopak nemohu říci o Melisse McCarthy, která mě prvních 40 minut neskutečně srala! Ta postava kterou hrála byla fakt na pěst. Naštěstí po té tříčtvrtě hodince se umoudřila a mohl jsem už v klidu dokoukat celý film. Je až s podivem, že takováto průměrná komedie měla takový úspěch.(1.5.2015)

Ale celkom znesiteľné. Čakal som väčší prúser a kupodivu to fungovalo. Bullock a McCarthy sa skvele dopĺňajú a minimálne ich debaty stoja za to. To ostatné je samozrejme veľmi blbučké a príliš priamočiare aby to malo nejaký prekvapivý zvrat, alebo efekt, ale aj napriek tomu som sa nenudil. Čo je pri takomto filme a pri takej minutáži celkom pokrok. Potešila úloha Bill Burra a Thomasa " BTTF" Wilsona. Feig vie rozhodne spraviť dynamickú komédiu stojacu na dialógoch. Síce tomu chýba určitá úroveň, ale zase na druhú stranu vôbec sa to nesnaží byť niečim prevratným. Svoj účel to splní a aj keď sa už nenájde dôvod, prečo by sa malo k príbehu vracať, myslím si, že na zabitie času v nedeľu večer je to viac ako dostačujúce.(18.11.2013)

Čekal jsem peklo, ale nakonec to nebylo tak zlé, jaká byla očekávání. Sandra zde trochu znásilňuje svou postavu ze "Slečny drsňák" a McCarthy kleje a vypadá děsně, ale přesto film docela zabavil a překvapil tím, že se nebojí přitlačit na pilu a to převážně na poli nadávek a vulgarity, což mi na filmu sedělo asi nejvíce. Neškodilo by tak o půl hoďky zkrátit, ale jinak se jedná o slušnou a nenáročnou zábavu.(29.10.2013)

Neškodná akční komedie, která doplácí hlavně na obsazení. Ono totiž mít vedle sebe Sandru Bullock a Mellisu McCarthy není žádná výhra, protože obě patří v současnosti k těm nejotravnějším herečkám vůbec. Chemie mezi nimi sice jakás takás je, jenže obě hrají pořád to samé a za chvíli to začne úděsně nudit. Nešťastné je i ono policejní prostředí, protože všichni strážci zákona jsou extrémně hloupí a mnohdy jsem si říkal, jak vůbec mohli projít testy. Ano, je tu pár vtipných momentů a nápadů a Feig se sympaticky snaží, jenže je to k ničemu, když zápletka je chatrná, předvídatelná a ústřední duo otravné. Opět se nepovedlo pohlídat délku a dvě hodiny jsou zkrátka moc, proto tu je několik zbytečných a samoúčelných momentů. Rutina po všech stránkách a nic z ní nevytrhne. Rozhodně to není takové utrpení, jaké jsem při pohledu na synopsi a casting čekal, ale výhra taktéž ne. (český distributor měl naštěstí soudnost a na původní název evokující geniální dílo Michaela Manna se vykašlal) jsou nezajímavou komedií, která občas pobaví, ale po většinu času uvede do letargie. Horko těžko průměr. 50%(22.7.2013)

• - Ve scéně v nemocnici, kdy se Sarah Ashburn (Sandra Bullock) kvůli zranění na noze plazí po zemi, nenechává na běloskvoucím linu žádné stopy od krve, i když má otevřenou ránu po zásahu nožem. (paphaja)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)

• - Přibližně v jedné hodině a dvacáté druhé minutě stěhuje Shannon Mullins (Melissa McCarthy) svoji rodinu pryč z města do bezpečí. Jeden z členů si do auta vezme velkého psa, kterého pojmenoval Kevin Garnett. Kevin Garnett byl center bostonského NBA týmu Celtics 6 let. Odehrál zde nejspíše svou nejlepší část kariéry a podařilo se mu vyhrát titul. (Num3roO)