Reklama

Reklama

Zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn (Sandra Bullock) a bostonská policajtka Shannon Mullins (Melissa McCarthy) už nemůžou být odlišnější. Upjatá Sarah pracuje v New Yorku a doufá v další povýšení. Je ambiciózní, talentovaná, inteligentní a má detektivní schopnosti jako Sherlock Holmes. Je vždy a za všech okolností tou nejchytřejší ze všech a nebojí se to dát najevo. Kvůli tomu taky nemá ani rodinu ani přátele. Jen kolegy, kteří ji nesnáší. Oproti tomu svérázná Shannon vyrostla na ulicích Bostonu a umí střílet rovnou od boku. Pistolí i svou nevymáchanou pusou. A protože před nedávnem mimo jiné zatkla i svého bratra, tak ji pro změnu nesnáší její rodina. Tyto dvě představitelky zákona se prostě musí nevyhnutelně potkat – Sarah je totiž převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd. A tak nastane nevyhnutelný střet nejen s bostonským podsvětím, ale i mezi představitelkami zákona, protože dostaly rozkaz, že spolu musí na případu spolupracovat. Potíž je v tom, že ani jedna z nich o takovou spolupráci nestojí. Sarah chce všem dokázat, že sama vyřeší velký případ, a Shannon zase nechce, aby pracoval někdo cizí a ještě takto nesnesitelný na „jejím území". Ale protože rozkaz je rozkaz, nakonec musí vytvořit detektivní dvojici a stát se parťačkami. Zatímco Sarah zjišťuje, že se jí hodí Shanonina pouliční chytrost, Shanon se naopak učí sebeovládání, aby se, dříve než někoho seřve nebo praští, aspoň nadechla. Když nakonec spojí své síly a postaví se brutálnímu drogovému magnátovi, postihne je překvapivá věc: přátelství. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (21)

Trailer 1

Recenze (434)

majo0007 odpad!

všechny recenze uživatele

Film, ktorý som doslova pretrpel a každú chvíľu kontroloval ciferník, kedy už bude koniec. "Komédia", pri ktorej som sa ani raz nezasmial s trápnymi scénkami. Bullocková vyzerá ako nepodarená kópia Michaela Jacksona z múzea voskových figurín a o tej tlstej prasnici radšej pomlčím. Dementný feministický odvar chlapských buddy krimi komédií. ()

FilmFan24 

všechny recenze uživatele

"Drsňačky" jsou podprůměrnou vyprávěnkou o tom, kterak se jedna upjatá agentka nesnášela se svojí nedobrovolnou pomocnicí - obézní policistkou s nevymáchanou hubou - a jak se nakonec staly nejlepšími kamarádkami. Neobjevný námět akční komedie s přepálenou stopáží kde se najde celkem dost míst na zasmátí, ale bohužel po skončení závěrečných titulků už si na film nevzpomenete. Překvapivý letní hit amerických kin, který se dočká pokračování... ()

Reklama

Patw 

všechny recenze uživatele

Přiznávám svou slabost pro McCarthy i Bullock, a když se tyto dvě herečky spojili v jednom snímku nemůže být výsledek hrozný. Film je samý policejní kýč, vše se táhne až do extrému (stejný případ jako snímek Ženy Sobě také s McCarthy) a jednoduše moc tlačí na pilu.. ale jak jsem zmínil mám na ty dvě slabost a proto dávám 4 hvězdy. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Dlouhé, nevtipné, mizerně zahrané. Ne že bych od Melissy McCarthy čekal něco jiného, protože tahle ženská nemá nic, co by se alespoň blížilo hereckému talentu a obsazovaná je snad je díky své váze, protože pokud by nevyhrála konkurz, byli by režisér s producentem nařčeni z diskriminace tlouštíků a vláčeni americkými médii. Sandra Bullock sice už mnohokrát prokázala, že hrát umí, ale tady dává najevo, že kromě hraní umí lézt i pekelně na nervy. Dejte si to dohromady se špatným scénářem a hloupými gagy, které jsou prokládány nudou a vznikne tak maximálně 10% paskvil. A to jen za scénu, kdy McCarthy hledá kapitánovy koule. ()

Prometheus69 

všechny recenze uživatele

Jak to tak čtu.. ani nemám chuť se na to podívat.... už sám trailer mě věru moc nezaujal a zanechal ve mě velké otazníky",typu "to myslí vážně? To má být jako vtipný? Protože jsem to neviděl, nebudu hodnotit.... prostě si nechci kazit ten dojem který z toho ještě v mezích mám. Myslím si o tom svoje... + samozdřejmě Hollywood a průser je skutečně na spadnutí.... A když jsem se na to konečně odvážil podivat. Asi jsem měl pravdu. :D Melissa jak jsem čekal.. naprostá absence humoru. Bulock to trochu zachaňuje... ale, taky žádná sláva. Čekal jsem prostě trochu víc. Já nevím, aspoň víc akce a víc vtipných scén. Namísto toho jsem dostal jen nevtipné klišé z předem předvídatelnou zzápletkou a v polovině filmu i z jasným záporákem, jako by se snad z tím šokantním vyvrcholením někdo snažil diváka překvapit. O_o Díky bohu že se Melissa aspoň ve špionovy probudila... v tomhle případě se nejspíš z pocitu možné trémy předávkovala rohypnolem. Proč film vidět? 1 )Pane vy se dusíte! 2) Lednička plná překvapení... 3) Můžete mi prosím podržet ten nůž. Za mě 45% ()

Galerie (37)

Zajímavosti (14)

  • V zábere, keď Shannon Mullins (Melissa McCarthy) vyberie sponku z vlasov agentky Sarah Ashburn (Sandra Bullock), si agentka zastrčí vlasy za ucho, no v ďalšom zábere má vlasy v tvári a následne opäť za uchom. (XsApollo)
  • Když vejde Sarah (Sandra Bullock) do baru, aby našla Shannon (Melissa McCarthy), která jí vzala klíčky, tak se za ní zavřou dveře. V dalším záběru se ale dveře zase zavírají. (Duoscop)
  • Když Shannon Mullins (Melissa McCarthy) přebírá ocenění a usmívá se na Sarah Ashburn (Sandra Bullock), má stuhu od medaile ohrnutou, vzápětí v dalším záběru ji má ale rovně uhlazenou. (Yoshitsune)

Související novinky

Akční (skoro)parodie pokračují

Akční (skoro)parodie pokračují

30.04.2015

Vážných akčních blockbusterů už se v Hollywoodu zase tolik netočí. Čím dál tím populárnější jsou ale odlehčené kousky, zejména ty, které si ze sebe dokáží chytře utahovat. Málokteré filmy na tuhle… (více)

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni

11.03.2014

Komediální hvězda Melissy McCarthy stoupá dál. Sookie z Gilmorových děvčat se nedávno mihla ve Čtyřicítce na krku nebo Pařbě na třetí, její kariéru ale nakoply především dva velké komediální hity.… (více)

Reklama

Reklama