poster

Drsňačky

 • Česko

  Slečna slušňák

 • USA

  The Heat

 • Slovensko

  Drsniačky

 • Slovensko

  Drsňačky

 • Velká Británie

  The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ****

  Tak toto drsňácke duo si ma absolútne získalo :). Sandra Bullock očarujúco komediálna ako vždy a nezaostala ani jej parťáčka, ktorá svojím drsným a naoko bezcitným prístupom ku zločincom dokázala často krát vylúdiť úsmev na tvári. Vôbec nechápem to nízke hodnotenie. Pre mňa po dlhej dobe jedna z mála roztomilých, pomaly si plynúcich komédií s neotravným dejom, všadeprítomným humorom, sympatickou kriminálnou zápletkou a pekným rozuzlením. Ďalšia lahôdková humorná vecička so sympatickou Bullock, ako stvorená na relax a oddych. 80/100(17.9.2014)

 • Triple H
  ****

  Pobavil som sa parádne. Je síce pravda, že aby človek ako regulérnu príslušníčku policajného zboru akceptoval pani o rozmeroch Melissy McCarthy, silné suspendovanie disbeliefu je nevyhnutné - avšak na vtipnosti to filmu nič neuberá. Ako som tak film pozeral, napadlo ma, že Sandra Bullock je vlastne neuveriteľná stálica - v Áčkovej lige sa drží už pomaly dvadsať rokov a stále vie utiahnuť film do veľmi slušných box office výsledkov. Plus je to jedna z veľmi úzkeho okruhu herečiek, ktorá má nefalšovaný cit pre komiku a vtip. Obe dámy sa dobre dopĺňajú a všetok ten vulgárny a hrubozrnný humor mi prišiel zväčša vtipný a nie nasilu. Palčok hore.(22.10.2013)

 • bourec
  ***

  Film docela zábavnej,sice když ty dvě nejsou zrovna v akci,vkrádá se tam trocha trapnosti,ale jinak to ujde,a rozhodně sem se nenudil.A hlavně je to první film ve kterym neni Melissa trapná a nechutná.Tady hraje s ohledem na svůj vzhled solidní postavičku,a docela je vidět ,že si to užívá.Spokojenost.60%.(15.12.2013)

 • Petrasuvicka
  ***

  "Hele, uprav se trochu!" Melissa McCarthy bez varování chytne Sandřina prsa a šup s kozenkama do pushupky, ať to nějak vypadá. Jeden z mála momentů, při kterém se nahlas rozesmála. Jinak slabý a sprostý průměr (proti tomu slovníku zas tak krutě nebrojím, někdy to bylo fakt výstižný a trefný, ale před desátou jsem se fakt divila).(7.9.2015)

 • ivan_drago
  **

  Upachtěná anti komedie o dvou antisociálních policistkách, které si, i přes svou odlišnost, která má být hnacím motorem většiny filmu, k sobě najdou cestou a stanou se přáteli na život a na smrt... Jenže to jaksi nefunguje a neuvěřitelně nezajímé dialogy, absurdnost veškerých postav a jejich konání, neskonalá nuda a všehovšudy dva vtipy, dobře jsou tam tři, zabíjí vše co se tvůrci snažili vybudovat.... Povedené jsou jen vybrané písničky dotvářející jakous takous atmosféru... O slově akční bych se v souvislosti s tímto filmem zmińoval asi jako o přirozeném vzhedu Cher...(17.12.2013)

 • - V zábere, keď Shannon Mullins (Melissa McCarthy) vyberie sponku z vlasov agentky Sarah Ashburn (Sandra Bullock), si agentka zastrčí vlasy za ucho, no v ďalšom zábere má vlasy v tvári a následne opäť za uchom. (XsApollo)

 • - Během natáčení došlo k nehodě, kdy se autobus, který převážel členy štábu, střetl s autem. Naštěstí nikdo nebyl těžce zraněn. (R´Hell)

 • - Film bol do kín distribuovaný pod falošným názvom Hot Mess. (tarponko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace