Drsňačky

Drsniačky

Drsňačky

The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

Film docela zábavnej,sice když ty dvě nejsou zrovna v akci,vkrádá se tam trocha trapnosti,ale jinak to ujde,a rozhodně sem se nenudil.A hlavně je to první film ve kterym neni Melissa trapná a nechutná.Tady hraje s ohledem na svůj vzhled solidní postavičku,a docela je vidět ,že si to užívá.Spokojenost.60%.(15.12.2013)

Ale celkom znesiteľné. Čakal som väčší prúser a kupodivu to fungovalo. Bullock a McCarthy sa skvele dopĺňajú a minimálne ich debaty stoja za to. To ostatné je samozrejme veľmi blbučké a príliš priamočiare aby to malo nejaký prekvapivý zvrat, alebo efekt, ale aj napriek tomu som sa nenudil. Čo je pri takomto filme a pri takej minutáži celkom pokrok. Potešila úloha Bill Burra a Thomasa " BTTF" Wilsona. Feig vie rozhodne spraviť dynamickú komédiu stojacu na dialógoch. Síce tomu chýba určitá úroveň, ale zase na druhú stranu vôbec sa to nesnaží byť niečim prevratným. Svoj účel to splní a aj keď sa už nenájde dôvod, prečo by sa malo k príbehu vracať, myslím si, že na zabitie času v nedeľu večer je to viac ako dostačujúce.(18.11.2013)

• ivan_drago

Upachtěná anti komedie o dvou antisociálních policistkách, které si, i přes svou odlišnost, která má být hnacím motorem většiny filmu, k sobě najdou cestou a stanou se přáteli na život a na smrt... Jenže to jaksi nefunguje a neuvěřitelně nezajímé dialogy, absurdnost veškerých postav a jejich konání, neskonalá nuda a všehovšudy dva vtipy, dobře jsou tam tři, zabíjí vše co se tvůrci snažili vybudovat.... Povedené jsou jen vybrané písničky dotvářející jakous takous atmosféru... O slově akční bych se v souvislosti s tímto filmem zmińoval asi jako o přirozeném vzhedu Cher...(17.12.2013)

• Prometheus69

Jak to tak čtu.. ani nemám chuť se na to podívat.... už sám trailer mě věru moc nezaujal a zanechal ve mě velké otazníky",typu "to myslí vážně? To má být jako vtipný? Protože jsem to neviděl, nebudu hodnotit.... prostě si nechci kazit ten dojem který z toho ještě v mezích mám. Myslím si o tom svoje... + samozdřejmě Hollywood a průser je skutečně na spadnutí.... A když jsem se na to konečně odvážil podivat. Asi jsem měl pravdu. :D Melissa jak jsem čekal.. naprostá absence humoru. Bulock to trochu zachaňuje... ale, taky žádná sláva. Čekal jsem prostě trochu víc. Já nevím, aspoň víc akce a víc vtipných scén. Namísto toho jsem dostal jen nevtipné klišé z předem předvídatelnou zzápletkou a v polovině filmu i z jasným záporákem, jako by se snad z tím šokantním vyvrcholením někdo snažil diváka překvapit. O_o Díky bohu že se Melissa aspoň ve špionovy probudila... v tomhle případě se nejspíš z pocitu možné trémy předávkovala rohypnolem. Proč film vidět? 1 )Pane vy se dusíte! 2) Lednička plná překvapení... 3) Můžete mi prosím podržet ten nůž. Za mě 45%(30.11.2013)

• Frajer42

Zásadní problém číslo jedna nese jméno stopáž. Pro akční komedii tohoto typu je snesitelné maximum 90 minut. Pokud by se do této stopáže tvůrci vešli. Nad 3 * bych dlouho neváhal. Bohužel s přemrštěnou stopáží vyplouvala na povrch i častá nuda. Kampak se poděla tvůrčí soudnost?! Na Sandru se koukalo pěkně. Na 48 let nevypadala ani vzdáleně. Seklo jí to tady. Číča! Úvod byl docela fajn. Jen se prostě s narůstající stopáží vtípky až nepříjemně opakovaly a přestávaly být tudíž vtipné. Párkrát se mi podařilo vyvolat si lehký úsměv na tváři. Děj je samozřejmě extrémně slabý, takže po této stránce nefunguje film ani malinko. Celkově je to však o trošku lepší, než jsem před zhlédnutím očekával, což je moc dobře, protože v opačném případě bych zvažoval sebevraždu. Viděno v rámci Filmové výzvy. Film mi vybral uživatel fimler.(28.4.2016)

• - V zábere, keď Shannon Mullins (Melissa McCarthy) vyberie sponku z vlasov agentky Sarah Ashburn (Sandra Bullock), si agentka zastrčí vlasy za ucho, no v ďalšom zábere má vlasy v tvári a následne opäť za uchom. (XsApollo)

• - Během natáčení došlo k nehodě, kdy se autobus, který převážel členy štábu, střetl s autem. Naštěstí nikdo nebyl těžce zraněn. (R´Hell)

• - Žiadostivý chlap v barovej scéne s Mullins (Melissa McCarthy) bol herečkin reálny manžel Ben Falcone.
    (misterz)