Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

Litvicek

Velké překvapení. Tak bych asi tenhle film popsal, protože jsem od tohodle filmu příliš neočekával, osobně se mi toho naopak dost dostalo. Velmi humorná a zajímavá kombinace s velmi dobrými herci se mi prostě zamlouvalo a celou dobu jsem měl v žaludku takový ten příjemný pocit, když se vám chce smát a brečet zároveň. Opravdu jsem byl překvapen, protože kombinace Wilson a Vaughn vám dá většinou víceméně průměrnou komedii, která pobaví ale je to záležitost na kterou po chvilce zapomenete ale tady ? Tady tohle se mi dostalo pod kůži a určitě si to zase za x měsíců pustím, abych se příjemně pobavil. 5 hvězd, velké překvapené. ()

Tessie

Ať chceme nebo ne, google je všemocný a je všude. Taková reklama si myslím tudíž nebyla důležitá, ale proč ne.. Moc mě bavila tahle parádní přehlídka google života. Vtipné, svižné, proč ne.. A závěrečné titulky byly moc fajn! ()

MareT.

Kamuflaz. Podvod. To jsou slova, ktera me napadne, kdyz nekdo vzpomene tento film. Misto iteligentni komedie se pred nama odehrava obycejna, nudna, predvidatelna a klisovita high school story, ktera se tvari jako dospelacka (asi proto ze hlavnim protagonistum tahne na 40, ale chovaji se jako pubertaci) radobykomedie plna dojemnych promluv. Linka vyplnuje uplne vsechny aspekty teen rom az se nejednomu chce cely film vypnout. O mizerne napsanych postavach nemluve. ()

Ledkodlaq

Všemocný velký bratr google zhmotnil tento kousek a odprostím-li se od své nesnášenlivosti oproti googlu a takto gigantickým firmám všeobecně, jako komedie obstál kousek velmi dobře. Google tak beru jen jako pozadí příběhu a beru tuto reklamu s nadhledem a byl jsem komedií uspokojen a pobaven.. Verbal ve svém komentáři dal průchod svému nekontrolovanému slovnímu průjemu, nedokáže se povznést nad problémy všedního života a užít si film tak jak je, byť je to jedna velká (povedená) reklama. Nechceš google? Nepoužívej a nepruď, nekupuj si telefon s androidem, nepoužívej gmail, vyhledávač používej jiný a svými výlevy o googlu se ukájej na mobilmanii. ()

noby

Příjemná průměrná oddechovka, která ale mohla být o dost lepší, kdyby nevyzněla tolik jako reklama na Google (což se jí daří i přesto, že si z prostředí Googlu každou chvíli dělá legraci) a kdyby tak velkou část filmu netvořila buď rychlá nesmyslná výměna slov mezi hlavními starci nebo jejich motivační řeči v týmu. ()

Corpsegrinder

Milej a pohodovej film, neni to nějaká extra komedie ale hezky si to jede svým stylem a člověk se nenudí. Jinak za zmíňku stojí i super závěrečný titulky. ()

Rssa

Málokterá komedie s takovým obsazením je tak zoufale nevtipná, neoriginální a špatně sepsaná, jako tato. ()

F.W.Colqhoun

Víc než celí slavní Stážisti vypovídá o Google tohle. Biják s Vaughnem a Wilsonem v hlavních rolích má k takovému nadhledu tak daleko, jak jen to jde. Jakmile se zbavíte hořké pachuti z toho, že se ti veselí a slavní komikové spřáhli s korporací, která zjevně usiluje o světovládu, a pokusíte se uvěřit, že to V&W myslí upřímně a nejsou zglajchšaltovanými kurvami, které by za prachy hráli i ve volebním šotu DSSS, můžete zkusit degustovat tu legraci. Naneštěstí jí není moc. O ději nemá cenu se rozepisovat: generická storka o tom, že i světem ošlehaní prodavači prolezlí člověčinou mají v kultuře mládí a technologií co nabídnout, tým outsiderů funguje lépe než banda individualit a technokrati, autoritáři a zlí lidé nemají v Google Inc. šanci. Pokud na Vás takové fungují * a já se musím přiznat, na mě někdy ano * a na ničem víc Vám nesejde, budete si rochnit; z šablony nevybočuje vůbec nic. Srandu naneštěstí rozmělňují motivační žvásty, propagandistické procházky po pracovišti, které je "miliónkrát lepší, než zábavní park, jak jste si ho vysnili v dětství" a důsledná scénáristická servilita, jež zjevně velela opomenout všechny z miliardy možností udělat byť nejkrotší prdel z korporátního fašismu a špízlování lidí, o němž není pochyb. Z toho vyplynula nutně druhořadost těch několika vykastrovaných frat-packovských vtípků; ne že by Vaughn s Wilsonem byli Ti megavtipní. Světlý moment představuje jako v podobně unylých Nesvatbových exhibice Willa Ferralla, naneštěstí příliš krátká, aby mohl v korporační agitce uskutečnit nějaký podvratný skandál. Nuda. A ostuda. ()

Sancty

Pár dobrých vtipov, hromada klišé a dobrý pocit po filme, nič viac, nič menej. Keďže až toľko komédií ročne zas nevidím, a verím, že tejto podobných obsahom je neúrekom, celkom som sa bavil. ()

ChrisBa

A ja tu trochu prižúrim oči a dám to za 4*. Je to neškodný, príjemný a v celku aj zábavný film, pričom baví najmä to, že sa opiera o reálne situácie zo života.. Samozrejme tým nemyslím to, že dvaja starší týpci, ktorí nevedia nič o technológiách, dostanú zmluvu v googli. Ale situácie, do ktorých sa dostávajú a ako ich riešia, pozná každý z nás pri pohľade na starších ľudí v našom okolí. Jediné čo ma iritovalo bola neznesiteľná a hlúpo napísaná postava záporáka stážistu(ako podľa šablóny).. Neide o žiaden prevratný film ani o extra super komédiu, ale je to niečo, pri čom som si dokonale oddýchol.. ()

vander19

Komédie už istý čas nepatria do môjho silného repertoáru. Ako si sa mi buď posunula hranica srandy a nepríjdu mi tak zaujímavé ako keď som bol mladší. Na túto ma dostala dvojica Wilson+Vaughn a nakoniec neľutujem. Je to, ale taký priemer. A obrovská reklama na Google. Uznávam niektoré momenty sú dobré a smiešne, ale pomerne dosť je ich tam nudných. Čiže je to taký zlatý stred, vidieť sa oplatí, ale mňa to na zadok neposadilo. ()

tarponko

Nádhera! Paráda! Po fakt dlhom čase konečne super komédia. Tešil som sa na to už od prvého zhliadnutia traileru lebo som očakával totálnu volovinu na Ntú čo by v konečnom dôsledku bolo na smiech ale Internship ma milo prekvapil :) Smial som sa hádam po celý čas, zaujímavý námet a príjemne zohratý Vaughn a Wilson dáva tomuto filmu takú atmosféru akú som dlho nezažil. Konečne komédia čo vie byť vtipná aj inak ako prasárnami, prdmi a grgmi. Dovoľujem si tvrdiť že tento rok lepšej komédie nebude :) "Dokázal bych rabínovi prodat štetku.... Jó to se taky i stalo...." ()

angloumene

Stážisti jsou přesně takoví, jaké byste je čekali podle traileru. Naštěstí nedošlo k tomu, že by se v něm objevila většina nejlepších vtípků, takže jsem se při sledování v kině královsky bavila. Sice patří do kategorie filmů, co obvykle chodí v neděli odpoledne na nově, ale v rámci žánru určitě patří mezi vrchol. ()

Mauric

Povedená pohádka o dinosaurech v říši za internetem by potřebovala jemnější zpracování. K IT vtipům nepatří řvaní, běhání kolem (a.k.a. otravný Vince Vaugh) a doslovné vysvětlování, aby se i "(pod)průměrný" divák zasmál. To se k tématu s potenciálem geniální zábavy nehodí a osobně mě mrzí, že The Internship je další z řady komedií, jež je nastavena tak, aby si každý druhý trouba myslel, že je hrozný geek. ()

peetriss

Po anexi internetového, mobilního, mediálního, softwarového i hardwarového světa rozšiřuje korporátní Google svou invazivní přímou i podprahovou masáž globalizované populace i do světa filmu. Jakoby nestačilo, že na nás vykukuje v každém druhém filmu nějaký ten krám s ohlodaným jablkem, Google si musí přijít s totálně výprázdněnou dvouhodinovou výplachovou propagační hypnózou navozující pocit, že právě gůglsvět je tou pravou rodinou, šťastným životem a ideálním světem přátel. To vše se snaží zamaskovat pod komediální hollywoodský cool mainstream, který by v souteži o nejnevtipnější komedii patřil mezi vysoké favority! Námět a podíl na scénáři si připsal osobně Vince Vaughn, a prosím, aby to už nedělal, protože tak prázdnou a hloupou hovadinu, jako z pera předškolního dítěte, jsem opravdu už dlouho neviděl. Vše je extrémně sterilní, včetně hlavní herecké dvojice. Potěšila snad jen přitažlivá Rose Byrne v naprosto zbytečné roli manažerky, jinak byli Stážisti doslova utrpením, toto mi těžce nesedlo! Nyní nezbývá než se modlit, aby konkurenční jablko nekontrovalo ještě větší stupiditou. ()

lucijelucije

A pro mě zase celkem sympatická komedie. Nebyla sice ničím výjimečná a ani zvlášť extra vtipná, ale zábavná i odpočinková byla a to mi na průměrný film stačí. Abych řekla pravdu ani jsem od The Internship exkluzivitu neočekávala. Takže u mě v určitých mezích spokojenost. 6/10 ()

Lionheart

Strašně schematické a klišoidní, ale když s tím člověk počítá, tak ho to nijak nepoškodí. Od všech postaviček dostanete přesně to, co jste čekali, nic vás tam nemůže překvapit, takže aspoň se jedná o dokonale klidnou podívanou (chtěl jsem napsat zábavu, ale zas tak moc vtipné to není). A product placement (pokud se tomu zde ještě tak dá říkat) se dostal na novou dimenzi. ()

Dyas

Pro mě to je brilantní komedie, u které jsem se dost nasmál. Owen Wilson a Vince Vaughn je správná dvojice na komedie, což dokázali už ve filmu Nesvatbovi. Ovšem se tam opět najdou nějaké trapné situace, ale ty se dokážou odpustit, když byl téměř celý film zábavný. Navíc, Wilson je jeden z mých oblíbených komiků. ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)