Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

Fifer

Scénář je slaboučký jako třikrát vylouhovaný tesco čaj.Vince a Owena mám strašně rád a je vidět, jak se za ta léta skvěle doplňují, ale tady to nestačí. Vlastně je to příznačné, oba hrají ve filmu roli kecálků, kteří nic neví a vaří z vody a přesně tak působí i celý film. Scenárista měl před sebou slabý a tisíckrát viděný příběh, ale tak nějak doufal, že Owen s Vincem to před kamerou okecají takovým stylem, že si toho nikdo nevšimne. A soudě podle celkových 70 procent, to na některé diváky skutečně zabralo. ()

jandula00

Relativně příjemná komedie, která neni nikterak trapná ani moc nudná. Osvědčené duo Wilson + Vaughn podalo stejný výkon jako vždy, což znamená, že neurazili, ale ani příliš nenadchli. Moc se mi líbilo prostředí Google, které film ozvláštnilo, ale myslím, že z něj mohlo být vytřískáno i více. Celkově průměrná americká komedie s docela dobrou hudbou. ()

TaanStari

Wilson/Vaughn normálně ano, ale tohle byla prostě nevtipná a hloupá mrdka nabitá otřepanými klišé. Nejhorší byl ale Josh Brener, ten prostě dokáže zkurvit každý film, každý seriál a každou scénu... ()

heihatchi

Od komedií tohohle typu očekávám jedinou věc - zábavu. Té jsem se zde bohužel nedočkal, to propagování Googlu apod. mě vyloženě štvalo, hlavní záporák byl na ránu a změna Rose z Ne na Ano byla taky dosti divná. Před odpadem to zachránila jediná scéna - ta v baru :) ()

TuT

2,5*, ale zase tak hrozné to nebylo jak jsem očekával po začátku filmu, který se mi vůbec, ale opravdu vůbec nelíbil. Pak se to docela rozjelo. Takže na konci filmu panovala vesměs spokojenost. ()

barteca

Agitka z Gůglu o významu kolektivního ducha wtf?! Překecáno, Vince chtěl ve filmu použít všechna svá moudra. Jedna za výlet do pastelkového happy gůgllandu, druhá za O.Wilsona,už nebyl dlouho v ničem vidět. ()

rusty09

Tyhle dva týpky mám hodně rád, neni to komedie ve stylu blbý a blbější, ale rozhodně se u toho pobavíte. Je jasný, že to je trochu idealizovaný, ale to se dá u tohohle páru přehlídnout. Možná bych trochu něco změnil a udělal rozhodně víc věcí v googlu. ()

sNeDy

První půlka byla neskutečně otravná, ta druhá už mnohem míň (Vaughn si napsal neuvěřitelně nesympatickou roli). Celkově jde o neskutečně prázdný a klišoidní film, ale celkově to mělo takovou příjemnou atmosféru. ()

cyphercz odpad!

Neměl jsem moc vysoký očekávání před shlédnutím týhle "komedie", ale to, co jsem nakonec viděl, bylo něco příšernýho!! Všechny alespoň minimálně vtipný scénky (tak 2 - 3) jsou nacpaný do trailerů, zbytek je prostě jen propagační video Googlu a Googleplexu doplněný o naprosto idiotskej scénář, dialogy, scény, hlavní duo je extrémně nesympatický a totálně na přesdržku, hlavní "villain" je k smíchu atd. To si radši pustím nějakou komedii se Sandlerem, než tenhle hnůj ()

Tred2

Klasická práce od Wilsona s Vaughnem. To, že je to celé jedna velká reklama pro google některé potěší/pobaví, jiné nařkne. Mě to docela bavilo, ale že by mě to svým projevem urvalo ze židle.. nah, to né. ()

dawe787

Byli jsme v mixeru, teď zachraňujeme životy, coooooooooo? příjemná komedie pro obě věkové generace a obešla se bez zbytečných sprosťáren. ()

hunterDave

Jedno velké klišé s nečekaným happyendem, jedním slovem Amerika. Příběh, který jsme už viděli 100x v různých variantách a přitom je stále stejný, humor rovněž. Jen místo střední školy a vítězky titulu královny plesu sledujeme dva blbce v googlu. Chce se mi blejt když si pomyslím, že tomu někdo dá 80%, nedej bože 100%. Kde tohle vzalo 65% je mi záhadou. ()

Viper

Ne úplně skrytá reklama na Google. No jo i Vince Vaughn musí platit z něčeho účty. Každopádně film se mi zdál o dost slabší než některé žánrovky (Starsky&Hutch, Zohan, Zoolander apod.) Hodně zbytečné mi přišlo to rozpliznutí celého děje, kvůli vedlejším dějovým liniím, kde si každá druhá postava musela odbýt svůj románek. Dvě hvězdy zejména za zajímavé téma a trochu idealizovaný náhled do firemní kultury v Silicon Valley. ()

drozdy1

Pohodová komedie, u které se skvěle bavíte aneb dlouhá reklama na práci v Google. Příjemné herecké výkony obou představitelů a mladé osazenstvo bylo rovněž v pořádku. Film občas trošku nudí, ale jinak je vše OKAY ( reklama ! ). Hodnocení: 75%. ()

peetrejr

Pekný milý film. Musím priznať že je to nad moje očakávania. Celkom poučný komediálny film o dvoch pánoch, ktorí sú 100 rokov za opicami. Títo páni majú zázračné šťastie, in rl by sa väčšina týchto "zázrakov"ani nestalo. No to je ale hovadina. Nuž nie. Film má peknú pozitívnu myšlienku. Ale stále klasička. Ništ new. Три hviezdy. ()

Leleta

Mno. Je jasné, že zrovna od Shawna Levye nemůžeme čekat nějaké intelektuální dobrodružství, žeáno. Proto mě potěšil ten jemně depresivní tón, který se vynoří pokaždé, když si hlavní dvojka začíná uvědomovat, že už není zrovna nejmladší. Nebo spíš jim to o polovinu mladší kolegové důsledně omlacují o hlavu. Dál už se ale kupí jedno klišé na druhé - nesuď knihu podle obalu, jeden za všechny, každá svině má svýho řezníka, blabla. Hlavní devizou tohohle filmu tak zůstává prostředí Googlu, ráje na zemi pro všechny bez ohledu na to, jak moc ovládáte ty internety. Prostředí dokonalé společnosti s dokonalými zaměstnanci je ale dost neosobní, takže ho bylo třeba namíchat s "realitou", do které je občas i ten největší nerd nucen vykročit. To nejzajímavější se tak vlastně vůbec neodehrává v areálu Googlu, což je trochu promarněná šance, když už přijdete s takovýmhle námětem. ()

MatesMS21

Nedalo mi to a ihned po shlédnutí musím napsat na néťu svoje pocity z tohohle dílka. Ačkoliv se ve filmu našlo pár přepálených scén, trapných klišé a kdovíčehosi.. Letos nemá tahle komedie konkurenci ani vzdálenou. Toliko gagů, ironických i sebezesměšňujících hlášek, který nepůsoběji trapně a lacině jsem dlouho neviděl. Beru to tak, jak to bylo zamýšleno. Nehledám hloubku, vidím jen zábavu. Proto plný počet! ()

Octane

Konečně! Komedie ze které když odcházíte z kina, tak nelitujete vyhozených peněz. Sice jsem byl ze začátku docela skeptickej, protože jsem se bál, že všechno vtipný bude zase jen v traileru, naštěstí jsem byl mile překvapen. Film se mi fakt líbil, vtipných scének je tu docela dost, za zmínku stojí snad ta nejvtipnější, když klucí hledají profesora X.. :D Vážně, už dlouiho jsem se takhle u nějaký komedie nesmál. A i na ten dabing se dá zvyknout. Vaughn a Wilson se suprově doplňovali a dokazáli mě bavit celej film, takže mi ani nepřišlo, že měl skoro 2h. Parádní film, kterej můžu jen doporučit! ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)