Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

jopal

Bola to bez debaty kravina, miestami som mal aj chut to vypnut, ale cuduj sa, celkovy dojem nebol nakoniec az taky zly, ja som sa celkom bavil a co je najzaujimavejsie, film si pamatal aj na druhy den. ()

ondrach

Musím k tomuto filmu něco poznamenat, abych si to mohl příště, až to poběží v televizi, přečíst a varovat se tak. Není to špatný film, hlavní postavy mi docela sedly (Vaughn ale moc ne). Člověk by čekal lepší scénář, ale není. Příšerně otřepaná klišé (vztah Wilson-Byrne; když se nedaří, stačí jeden proslov a hned to zase jde apod.) tento film dost kazí. Potěšilo aspoň to, že je film oficiálně podporován Googlem, když se ve filmu objeví jeho skutečný spoluzakladatel. ()

FlegyCZ

Google je kamarád, týmový duch může i outsiderovi pomoct k vítězství a všichni, kdož máme dostatek píle a pevné vůle, můžeme zažít americký sen a dokázat vše co chceme - takové je ve zkratce poselství filmu. Jasně, na první pohled hovadina a v celém filmu nenajdete ani 30 vteřin, během kterých byste nenarazili alespoň na jedno klišé, ale... záleží na tom? Přece jen člověk z neznámých důvodů nemá nějak potřebu film vypnout a přece jen je to o trochu menší blbost než se dalo čekat. Takže, zapněte DVD, vypněte mozek, otevřete brambůrky a prostě si odpočiňte. Občas je to potřeba, ne? ()

stephen.seni

Samozrejme, komédia, v ktorom je mnoho otrepaných prvkov. Kde skupina looserou sa vypracuje na tím, ktorý to vo veľkom finále všetkým natrie, kde dvaja skrachovanci, ktorých každý podceňuje, sa vypracujú vo veľkých pánov a čo by to bol za film s Owenom, v ktorom by sa neobjavila láska? Áno to všetko sme už videli niekde, aj herecké obsadenie sme už videli ("Ako uloviť družičku"). Ale mne sa aj napriek tomu tento film celkom páčil - taká odľahčujúca komédia. Ako vidím tie hodnotenia a komentáre len sa potvrdzuje, 100 ľudí 100 chutí. ()

Don Martini

Film, který správně uráží ty přiteplené pseudointelektuály s tlustejma brejlema, co chtějí vypadat cool. Bohužel, v České Republice existují takoví idioti, jako jsou na Googlu. ()

Deeus

Pokud na film nehodíte rovnou hlínu kvůli zdejšímu hodnocení a nebudete očekávat něco nového a hlubokého, pobavíte se. Mně se The Internship líbilo. Ani jednoho z komiků vyrázně nemusím, ale myslím, že generation gap komedie je celkem aktuální problém a tenhle film na ni podává krásný pohled. Google reklama? Mainstream? Ale jděte... Jsou to milé dvě hodinky plné rozdílů mezi generacemi, ajťáckých fórků a tím, že dvě "rašeliny" se nevzdaly a rozhodly se za každou cenu najít si zaměstnání v dnešním krutém světě, kde potřebujete papír pomalu i na vynášení koše. To poselství se mi líbí. Palec nahoru. ()

maty40

Očekávání nenaplněno, obavy ano. Představte si, že se díváte na hodinu a půl dlouhou reklamu - Google dýchá z každého slova, pohybu, kulisy. Přitom představa, že to takhle v této korporaci funguje, je víc než naivní. Vše jako kdybychom už navíc někde viděli, dva postarší přijdou o práci, děj je vykresluje jako loosery, kteří se mávnutím proutku proměňují ve vůdce, nové lásky, bla bla bla. Scénář na originalitě moc nepobral, naopak z něj divák nabývá dojmu, že byl sepsán na koleni při maximálně 4-denní střevní chřipce. Vince Vaughn si bohužel nevzpomněl s Owenem Wilsonem na Wedding Crashers, kde excelovali. Když je sledujete, divíte se, asi jako když potkáte sáňky v létě, že mohli něco takového vzít. Ale velikosti Google měšce by asi podlehla i větší esa. Film nestojí za víc než jedno zhlédnutí, ale to není zřejmě jeho účel. Ten naplníte, pokud si po skončení filmu zapnete telefon s Androidem, na Chroomu kouknete, co nového ve světě a nejlíp ještě stáhnete něco z Googlu play. ()

dixis

Nápaditá komedie o stáži v Googlu. Podle mě hezky zfilmované ale scénář místem pokulhává. Herci jako Vince Vaughn a Owen Wilson byli zase skvělí. A ani se mi nezdá moc přeslazená romantikou. Zkrátka pro ty co mají rádi komedie doporučuji. ()

LencaN

Nejukecanější film, co jsem poslední dobou viděla. Tohle je nejspíš největší protivník Gilmorových děvčat, co se ukecanosti týče. Plno žvástů, beze smyslu, nepřišlo mi to vtipné, vlastně jsem se asi dvakrát usmála, jinak jsem si říkala, kdy už se tam něco stane. Snaha o hloubku, ale nějak mi to v záplavě těch keců uniklo, sotva jsem stíhala číst titulky, OMG. Jediné pozitivum na filmu je to prostředí Google, jooo, tam by chtěl pracovat asi každý, mít odpočívárny, kde se natáhnete během těžké šichty. Románek s full time pracovnicí s brýlemi byl jasný hned od začátku, vlastně celé se to dalo předvídat. Kruciš, to jsem takový škarohlíd a začínám být zhýčkaným divákem nebo to bylo opravdu nic moc? Všude samý odkaz na jiné filmy, z nichž jsem málokdy věděla, oč jde. Jedině Profesor X, Flashdance a famfrpálový zápas mi dával smysl, jinak ty filmové narážky zůstaly pohřbeny ve spleti dalších nepodstatných nezáživných rádoby inteligentních řečí. Herci hráli dobře, chudáci, učit se takový scénář. Moc jsem se na tenhle film těšila, ale dost zklamání. Poznámka na vysvětlenou :) - Gilmorova děvčata mám hrozně ráda. Myslela jsem to tak, že rychlostí mluvy a kvantem vět Stážisti můžou Gilmorkám konkurovat. Nicméně obsahově je to zcela něco jiného. Gilmorky jsem svého času baštila, Stážisti mají akorát ohrané nudné motivační hlody. ()

dadule777

Milý film. Neurazí, nenadchne. V českém dabingu pobavilo: "Na néťu." které občas používám jako takový soukromý vtípek a občas si na kluky vzpomenu když mám před sebou otevřený google vyhledávač. ()

Pete1790

Musím uznat, že podle názorů co jsem tu četl jsem nevěděl jestli se mám připravit na 2 hodiny trvající Google Ads nebo naopak na totální potopení Géčka. Tak jsem si udělal raději obrázek sám. Když pominu typické americké klišovité srdce trhající proslovy, tak je fakt, že je to nejlepší komedie Vince a Owena za poslední roky. Jistě je to ujeté, scénář bych možná spíchl lepší i já, ale jako celkový dojem, je ten chaos prostě dobře stravitelná podívaná. Málem bych zapomněl na příjemný soundtrack. 75% ()

Oggy007

Je to takova klasicka prumerna komedie. Owen Willson je hetec,kteryho mam rad,i kdyz je pravda,ze vzhledem k pribyvajicimu veku by mu slusely trochu jine role. Je to tak na 60%, ale vzhledem k tomu, ze jsem z generace zasazene fenomenem Google dam 4*, ja jsem se docela bavil,a to i presto, ze realita je trochu nekde jinde ;-) P. S: Verbal je asi zamindrakovanej jablickar :-D ()

mandella

Velmi milé překvapení, které ode mě dostává slabé 4 hvězdy (i kvůli zdejšímu nízkému hodnocení). Ačkoliv ústřední dvojku nemůžu vystát od Nesvatbových, tak jsem se překvapivě bavila. A to jsem to viděla s dabingem, což nesnáším! Ale jo, za mě to fungovalo.... 1) Vaughnovy motivační projevy o Flashdance byly celkem vtipné a nešlo o motivační projevy, které jsou obvyklé v každém druhém americkém filmu. 2) popkulturní narážky s prof. Xavierem nebo hraní famfrpálu bylo boží! 3) jsem ve věku, kdy už chápu i je jako dinosaury, ale osmdesátky jsem na vlastní kůži zažila (takže Alanis mě od začátku chytla a bylo hotovo). 4) zbytek týmu byl dobře složený, když pomineme povinnou rasovou a genderovou vyváženost (Asiat, Indka, dva brýlatí...) 5) bavila jsem se a o to jde, ne? Takže pro mě velmi příjemné překvápko. ()

kolodej1

už jsem od téhle dvojky viděl lepší a zábavnější kousky, tohle bylo spíš úsměvné než nějak výrazně vtipné, navíc děj se sunul přesně podle dopředu známého schématu, více originality by filmu prospělo. Přesto musím říct, že jsem se nenudil, takže takový průměr ()

bonovox

Doteraz jednoznačne najslabší film ústrednej hereckej dvojky, je to málo vtipné a nápadité. Jednoznačne nevyužitý potenciál. ()

Richi007

Jdeš si takhle sednout k lékaři na infúzi a nezbývá ti nic jinýho, než hrábnout po nějaké průměrné komedii, aby ses tam neunudil k smrti! A k tomu mi posloužila tahle velká reklama na Google dokonale :) párkrát jsem se i zasmál a pomohlo mi to přežít nudu.. Ano, není to zrovna hit v komediích, ale dvojice Owen a Vince si sedí. Jinak super i díky Dylanovi. ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)