Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

Drom

Kdyby (jak obligátní a neotřelý úvod) byl tohle film a navíc komedie, jistě bych, na nic nečekaje, přispěchal s výtkou, jak příšerně neoriginální byl scénář. Pokud se ta milióntá variace na stejnou písničku tak dá nazvat. Přihodil bych stížnost nejhrubšího zrna na zoufalou úroveň vtipu, která se pohybuje někde mezi veselou taškařicí televizních rychlokvašek v zábavném pořadu vaší oblíbené výrobny odpadu a německou komedií pro nadržené cucáky. A dozajista bych si neodpustil i několikero nerozvážných impertinencí stran příčetnosti celého štábu, produkce i studia. Nakonec bych nějak rádobyvtipně oznámil, že víc než dvě židovský ze mě nedostanete. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o silně přikrášlenou prachsprostou reklamu na společnost Google s nehoráznou stopáží dalece přesahující 30 vteřin, těžko to bude za víc, než jednu. Možná, kdyby hlavní role ztvárnil Horst Fuchs a Pepi Rössler... Ale to jsme zpátky na začátku. ()

geek.ondra

Zmařený potenciál. Když máte ve filmu Vince Vaughna a Owena Wilsona a na stole máte přitom slušně vypadající námět tak čekáte že se vám povede natočit skvělou komedii. To byste se ale nesměli jmenovat Shawn Levy který z toho udělal jakéhosi hybrida kolísajícího mezi motivační freskou a blbou komedií. Další Levyho propadák. 3/10 ()

tranquill

"Chci říct, že život je jako ten kombík. Víš Billy? A tak někdy prolítneš okýnkem, roztřískáš si lebku, možná i zlámeš srdce, ale jednou za časti na zadním sedadle přistane Sally..." Googlácká komedie. Nevím, zda byl Google hlavním sponzorem, ale je to jedno. Já se výborně bavil. ()

lodka

Taktéž se přidávám k poděkování za projekci ČSFD v Ostravě. Tento typ filmů přímo nevyhledávám, ale byl jsem mile překvapen. Tahle jedna velká reklama na Google byla sice místy prapodivná a lehce předvídatelná, ale pokud chcete na chvíli vypnout a dobře se bavit, tak jste na správném místě. Můžu jen doporučit. 70% ()

pemap

Z části budu asi ovlivněn možností ostravské předpremiéry poskytnuté díky csfd, za což jí samozřejmě velmi děkuji! Ale k filmu, absolutně jsem netušil, na co jdu a tudíž ani co od toho očekávat. Jediné co jsem si přečetl (kromě názvu) byly první dvě jména v obsazení, ani obrázek jsem nijak nestudoval – sázel jsem, že csfd snad nebude dávat žádnou srágorovinu… Jaké milé překvapení a pobavení mě pak čekalo v kině, komedie, která byla docela svižná, měla nápad dost míst, kdy jsem se od srdce rozesmál a to vše v příjemném prostředí googlu, paráda =o) Ústřední dvojici není co vytknout, především Vince Vaughn, dle mého názoru, hláškuje a válí jedna radost… Kulatých 80%. ()

Black-star

Průměrná komedie, oddychovka, ale vícekrát vidět nemusím. Některé vtípky jsou ohrané a ani v podání Wilsona a Vaughna se jim prostě smát nedá, nehledě na dle mého špatně volený střih jednotlivých scén a vůbec místa odehrání filmu... Nějak se vytratila soutěživost týmů na které měl film stát, s čím přisly ostatní týmy a bylo postupem stáže méňe rivalů? Byli nějací kteří úkoly a jejich zadání nezvládli? Nejvíc mě naštvala dvouprojekční jízda na kolech... působilo to lacině a hodně amatérsky. Jak říkám, oddychovka - nic víc nic míň. za mě 46%! ()

Fightluki

Pohodová komedie, u které se zasmějete a můžete vypnout. Owen a Vince tvoří dobrou dvojici a ostatní nerdi film dobře doplňují. Nápad, že dva 40cátníci půjdou na stáž do Googlu s žádnými znalostmi informačních technologií je skvělý. Hodnocení tak 70%. ()

TomStrom odpad!

Ani ne tak film, jako neúnosně dlouhá reklama a agitační video snažící se vydávat se za komedii, což se tomuto lepkavému PR chrchlu žalostně nedaří, neboť se u jeho sledování člověk zasměje, či spíše pousměje, stěží párkrát. Mně osobně se to například podařilo pouze jednou při scénce s profesorem Xavierem, jinak je to otřesná nuda. Vtipů je zde neúnosně málo a jsou stokrát provařené, ústřední dvojice nevtipná, scénář klišovitý, postavy šablonovité a celkový dojem prachbídný. Snad jen hudební podkres se povedl, ale jinak tahle rádoby cool záležitost oslavující Google jen takovým otravným velebením firmy, která se jenom pokouší ukázat se v lepším světle. Kdyby byl Google vážně tak super, tak by si dokázal udělat zdařilejší reklamu, než je tato stokrát ohraná schématická bezradnost s jen nepatrnou špetkou ještě k tomu nepovedené invence. ()

shakein

Je to takový Hollywoodský podprůměr. Doporučuji jen pokud nechcete u sledování vůbec přemýšlet. Co mě ale zaujalo více než film je komentář od verbala. To jako myslíš vážně? Vyčítat filmu o Googlu, že je v něm moc Googlu? Hlavně by mě ale zajímalo, proč se díváš na film od Googlu, když Google tak nesnášíš? Pokud to bereš jako ztrátu času, dobře ti tak. Lidem jako jsi ty bych nejraděj nafackoval. Já bych se taky mohl podívat na Foresta Gumpa a říct, že je to hovadina, protože tam nejsou žádný výbuchy bomb, střílení, ani závody, a navíc hlavní hrdina je táááák nereálnej. ()

Briggus

Film trošku přiblížil prostředí Googlu, ale někdy jsem si říkal, jak ti dva mohou být tak tupí a že jim to nedochází? Strašně ukecaný film, že jsem měl občas problém něco pobrat. Ovšem vtípky by se daly trošku ještě vypilovat ale nápady dobré. Další plus je obsazení herců, kde jak Vaughn i Wilson ukázali své charaktery, které jsou typické snad pro všechny jejich filmy. Pro změnu zas něco nového co tu nebylo. Horší průměr... ()

Lumberjack odpad!

Hned na začátku při tom jejich trapném zpívání v autě jsem si říkal, že to asi nebude nic moc, ale že to bude taková sračka, to jsem opravdu nečekal ! Dokonce i role Willa Ferrella byla docela nudná a určitě nenaplňovala potenciál tohoto úžasného komika. Po 45ti minutách jsem film vypnul... ()

retrogirl2

Vincent jen tak napsal scénář o Googlu? Aha! No to ne toto, to už je moc... Kdyby to byla alespoň pořádná komedie s fajn příběhem, ale kde nic tu nic, jen dokola tlachání o Googlu. Polsední půlhodinu už jsem nedala, sorry. ()

Franc1s

Tak nehorázně ukecanej film, až se mi svým způsobem líbil. Sice ze začátku se to chce obrnit nervy a občas i přetočit scénku,at se stihnou přečíst celé titulky, ale pak už to je zábava. Vtípků je sice pomálo, ani ne takové které by mě sundali pod stůl, spíš tady se hraje na jednoduchost. Nejlepší postava Chett a trouba co prodával madračky a ten blbec z te hlavní skupiny, byl až moc blbec.. Bohužel rozhodně zase nic extra od dvojky O.W&V.V, do kina bzch na to nešel, ty dvě hodiny byly až moc a občas je potřeba si udělat reklamu :) 6,5/10 P.S: Určitě viděno naposledy. ()

007.

Skvělý námět, skvělá dvojce, která má na kontě spoustu výborných komedii, ale tato k nim pro mě patřit nebude, protože jako komedie to mohlo být přece jen lepší. Zlatonku vyřešili celkem dobře. 52% ()

quip

The Internship (2013). Designed in California to make me not really care about Google much. Might have been the point, though! Google ain't so anonymous anymore. ()

simp23

Jeden z mála filmů, který je třeba vidět s dabingem. Neuvěřitelně mě chvílema Owen Wilson alias Ondra Vetchý bavil! :D ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)