Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

LittleJohnny

Kvalitní komedie, která dělá malou reklamu Googlu. Myslím si, že hodně lidí některé vtipy nepochopí, protože neviděla potřebné nebo nejsou takoví geeci. ()

ywo666

Wilson a Vaughn opäť nie sú vtipní. Levy totálne sklamal. Cameo Willa filmu nepomohlo ani trochu. A nezachráni to ani symúatická Rose Byrne. Banda nerdov moc vtipná tiež nie je. Mylím, že komédia by mala obsahovať aspoň niekoľko dobrých vtipov. tu je asi jeden dobrý a 3-4 na mierne pousmiatie. Ešteže tam bola scéna s strip klubom. Inak jedno veľké klišé. Dávam dve hviezdy, lebo som trpel menej ako by si film zaslúžil. ()

mickyreed

Totální kravina nabitá do hlavy bijícím klišé, vyumělkovaná hollywoodská blbost s multi-happy-endem korunovaná vrcholnou trapností. Za minimum vtipnejch momentů dávám 1*, ale jinak děs! ()

venison

Bezva nápad natočit film na pozadí Googlu, protože se jedná snad o nejhezčí a nejhravější kancly na světě, ale příběhově celé stálo za starou belu. Je to tak zvaně "odkecanej" film - žvanili pořád, dlouho a rychle (nedaly se stíhat číst ani titulky, tak mi asi spousta gegů unikla, protože všem dvojsmyslům v angličtině nerozumím). Owen Wilson je mi od jak živa nesympatickej a Vince Vaughn je tady dost otravnej.. Partička "dětí" v jejich skupině mi byla příjemná, tak ti to trošku zachránili.. Upřímě - čekala jsem mnohom našlapanější zábavu.. ()

Pavlínka9

Čekala jsem průměr, dostala jsem průměr :) Wilson a Vaughn jsou už opravdu poněkud starší, ale v tomto filmu opět tvoří vynikající dvojici. Ale přesně jak říkám - jsou poněkud starší a v tomto filmu je na to dost kladen důraz. Co si budem povídat - u tohoto snímku musíme brát hodně věcí s nadhledem, jelikož sice nám je ukázán obrázek toho, jak by to mohlo fungovat, ale jak to taky nefunguje....Není to sice moc extra zábavné a úsměvné, ale o to víc jsem žasla, když jsem tam slyšela "moudra" a rady, které dávaly až moc smysl... :) Průměrná zábava o tom, jak se lze dostat do jedné z nejlepších prací na světě :) ()

terunka003

Pozitivno-stupidno-nabíjející film bez větší logiky a hlubších smyslů. Hlavně u něj chvíli zapomenete na svoje deprese a trable.. ()

Phietros

Příjemná oddychová komedie o snu vyšplhat se na vrchol a nebýt jen pouhým prodavačem! Za mě 65% ale na lepší hodnocení tomu chybělo špetku více koření. Wilson s Vaughem skvělá dvojka, nápad doprej, prostředí googlu a lidi v něm správně ujetí, má to samozřejmě postupnej spád.. Na začátku uspějí a dostanou se mezi stážisti, kde tak trochu mezi mladými lidmi vičnívají a nic neumí. Postupně se začínaj učit a dotahují se na ostatní! Závěr byl takový podle očekávání, že se jim podaří sehnat firmu a vyhrajou to, ale alespon co se týče nejvýše postaveného muže googlu, bylo pro mě překvapením :D ()

hroubek

Duo Wilson a Vaughn to opět dokázalo. Od jejich Nesvatbových uteklo u několik let a jejich partu komiků, která si říkala Frat Pack(Stiller, Luke Wilson, Ferrell) vystřídala jiná parta kolem režiséra Judda Apatowa a Setha Rogena. Čas je neúprosný pro všechny, což tenhle film neustále dokazuje. Stážisti jsou nejlepší film co jsem od Shawna Levyho viděl a to včetně jeho Ocelové pěsti. Může za to hlavně ústřední herecká dvojice, která do filmu pumpuje takové množství energie, vtipů, životních mouder a dialogů, že budete koukat. Opět potěší, že jsou sympaťáci, které si hned od prvního záběru oblíbíte a budete jim po celou dobu fandit, i přestože, tak nějak víte, jak to dopadne. Jejich charisma a zápal tento film povyšují o dvě třídy výše, než by se mohlo na první pohled zdát. Levy si je moc dobře vědom co žene jeho film kupředu, takže hlavní hrdinové mají dost prostoru na konfrontaci s mladší generací, která je vyloženě lahůdková. Mladší herci jsou správně vybraný a velmi dobře zapadají mezi hlavní dvojici. Mile mě překvapilo obsazení Rose Byrne, která i na menším prostoru zanechala velmi příjemný dojem. To samé se dá říci i Johnu Goodmanovi a Willu Ferrellovi. Humor mě sedl, takže jsem se královsky bavil. Což dokazuje hned několik scén jako famfrpál, strip bar, setkání s Charlesem Xavierem nebo vysvětlování o čem vlastně je Flashdance. Trošku mě zarazilo, že celý film je jen o soupeření dvou týmu a zbytek lidí, tam jen přihlíží. Stážisti jsou povedená komedie, kde je od všeho trochu, a právě proto dokáže, tak dobře pobavit. ()

Brain-D

Nebyla to přímo čistokrevná komedie, kde by jste se nějak převratně zasmáli jako u komedií s Jimem Carrym. Je to spíše takové drama se zajímavým aktuálním námětem. ()

harryy

Stážisti majú rozhodne zaujímavý nápad a s obsadením Vinca Vaughna a Owena Wilsona získali jasnú zábezpeku, že švanda a chémia medzi dvomi hlavnými hercami bude fungovať. To je pravda, väčšinu času dokazujú Wilson s Vaughnom, že ich párovanie má stále zmysel majú odlišný štýl humoru, hrajú tradične svojské postavy a dokážu sa povadiť na každej hovadinke.Necelá hodinka na začiatku filmu sa trápi odchodom chlapíkov z práce, starými vtipmi na tému akí sme starí, nič moc vedľajším džobom Nicka a až pri pohovore sa vtipnosť začne lámať. I potom sa objavia niektoré naťahované vtipy (film by si zaslúžil o 15 minút menej).Stážisti ako komédia neexcelujú zo slabším scénarom naplno ale ako komedia celkom fajn 65% ()

VasaX

Pokud vás z principu nebaví Wilson & Vaughn, nemá smysl se u tohohle filmu zastavovat. Pokud ale ano, tak se Stážisty neuděláte moc chybu. Dvě hodinky příjemné nepřepálené zábavy, založené na té nejjednodušší formuli - jak se ze sympatických outsiderů stanou špičky, a to na základě toho že drží jako tým, jsou fér a takové ty další morální polívčičky. Stážisti jsou opravdu jen komedie. Tečka. Příběh je ohraný, humor taky, ale zase to vyvažuje poměrně originální prostředí a up-beatový duch celého snímku. Škarohlídům se tohle zasekne v krku, chápu. Ale pokud jste pozitivně či trochu melancholicky naladěni, bude to fajn. Stážisti jsou lehký, pozitivní a nenároční snímek. A pokud máte chuť na intelektuální drama, a pustíte si tohle, samozřejmě na závěr zklamáni, závěr je jasný - styďte se za svou hloupou volbu a po kávě za trest žádný zákusek! ()

Aven

Oba hlavní představitele mám rád, ale tohle je bez debat nejhorší film, ve kterém se oba kdy objevili. Připitomnělé, těžce nevtipné, příběhově moc nedávající smysl a celkově i otravné - především skrze milión motivačních proslovů, kterými je film napěchován. ()

zdenny

Slušná komedie o dvou třicátnících, kteří se chtějí prosadit v IT světě, ve kterém vládnou převážně mladí lidé. Film nám tedy i předestírá otázku a problematiku některých odvětví pracovního trhu, kde doménou je mládí, dravost a někdy i přehnané sebevědomí. ()

Mishqo

Jedna veľká reklama na Google. Na to že to mala byť komédia som sa žalostne málo zasmial (ak vôbec), našťastie má film aj iné prvky, ktoré ho takpovediac vyvažujú. No hlavné postavy sú poväčšine len príliš ukecané a otravné. 50% ()

romajz15

Celkem vtipná komedie, která si utahuje ze starší generace, a to skutečně povedeně. Přesto herci nepodávají příliš dobré výkony a film je tak jen lahce nadprůměrnou komedií. ()

MiGi87

Hodně dobrá komedie - dobré obsazení, výborný námět z prostředí Googlu, dobré vtipy, byť se jich určitě v dabingu hodně ztratilo > čistokrevná 4*. (plus díky Pomovi za čsfd-projekci v Ostravě) ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)