Reklama

Reklama

VOD (1)

Příběh, který poslal celý svět do kolen a dal naději všem, kterým život rozdal jen nízké karty. V historicky první sérii televizní show „Británie hledá talent" předstoupil před krutou porotu a nepřátelské obecenstvo Paul Potts. Nevzhledný, jako exot ohlásil, že zazpívá operní árii a ve svých čtyřiceti letech sklidil to, co doposud od života – výsměch a kopance. Naposledy. Paul Potts začal zpívat árii z Pucciniho opery Turandot a jeho život se v té vteřině navždy změnil. Za pár okamžiků mu uslzená porota ležela u nohou a diváci nadšeně aplaudovali. Soutěž nakonec oproti všem předpokladům a sázkovým kurzům vyhrál, jeho operní vystoupení shlédlo na YouTube 120 milionů lidí, operní album, které následně vydal, se stalo nejprodávanější deskou v několika zemích světa. A na začátku byl jen drzý tlusťoch, který chtěl veřejně zpívat operu. (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (152)

Streeper 

všechny recenze uživatele

David Frankel je jeden z mých nejoblíbenějších režiséru. U jeho filmu si vždycky krásně odpočinu nebo se zasměji a prostě si to užívám a jinak to nebylo ani u snímku One Chance. Byla jsem zvědavá na "vážnější" roli, kterou tu zahrál James Corden a k mému překvapení to zahrál skvěle. Líbilo se mi, že svojí stránku komika úplně odsunul a zahrál to s respektem. Film má malinko hluchá místa, ale hudba je skvělá. Příběh šikanovaného chlapce, který se od malička touží stát operním zpěvákem a i přes všechny překážky, které mu život nastražil to dokáže. Podle skutečné události a tudíž pro mně velmi inspirující příběh. ()

Pilda17 

všechny recenze uživatele

Příběh kluka, který od dětství nemá sebedůvěru, je šikanován a nemá to jednoduché. Za to mu bůh přidělil obrovský operní hlas, který se jen tak nevidí! Celý příběh je vlastně od počátku jeho života, kde se film potácí spíše v takovém dramatu a kvalitou někde v průměru. Nenabídne bohužel nic navíc, k závěru se dostaví pár scén, u kterých jsem se i pořádně zasmál. Když Paul vše zdá, tak se po dvou letech mrhání životem přihlásí do soutěže Británie má talent. Paul přichází na scénu nervózní, ale potom co se hrne z jeho hrdla už málo kdo pobírá a já si právě tento okamžik užil ze všeho nejvíce. Životní šance mohla přijít s něčím navíc, já se na tento snímek docela těšil, ale nedostal jsem kromě závěru, který byl fantastický nic. Kdybych ho řadil do průměru, tak bych ho urazil, je to pěkný nadprůměr a dle mého velmi silné 3* .. 6/10 = 68% ()

Reklama

venison 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších anglických filmů poslední doby! Nejsem zrovna fanda Talentů, SuperStar apod., tak jsem se trošku dopředu obávala, ale naštěstí se v tom moc nebabrali a zmínili to jen na konci filmu a to ještě z rychlíku.. Jinak se jedná o příběh nevzhledného tlouštíka, který je soustavně celý život šikanován spolužáky a zesměšňován otcem.. Čím menší je jeho sebevědomí, tím větší má hlasový rozsah.. Naštěstí má kolem sebe lidi, kteří ho dokáží podržet a i přes nepřízeň osudu se nakonec dobere svého vysněného cíl = zpívat operu ;-) Doják jak bejk, co vám budu povídat :-D Herci skvěle přirození, lokace výtečné, scénář napsán životem a režie více než koukatelná.. Jako třešnička na dortu skvěle obsazen "pirát" Mackenzie Crook ;-) Je vidět, že tenhle filmeček měl na VB hodně tučného sponzora ;-) Vřele doporučuji všem, kteří mají rádi pohádku o Popelce a vydrží úryvky operních písní (velmi únosná hladina) ;-) Ps: S dabingem si to neumím představit, tak snad zůstat u originálu a nepokoušet osud ;-) ()

dopita 

všechny recenze uživatele

Já jsem nikdy tyhle pošahaný soutěže superstar a další podobný nesledoval, protože to je jen vynášení průměrnosti do nebes. Ale na příběh vymívaného a šikanovaného chlapíka, kterej na této soutěži nakopal prdel celýmu světu jsem byl hodně zvědavý. A víte co - bavil jsem se. Ztrémovaný dobrák nikdy moc velké štěstí neměl, všichni mu to dávali sežrat (včetně tatíka), ale pak se do toho jednou pořádně opřel a během minuty se mu změnil život. James Corden v hlavní roli předvádí supr výkon (takovej ten správně sympatickej blbeček, kterýmu držíte palce), stejně tak Alexandra Roachová; navíc to mezi nimi správně jiskří. Na zmíněnou soutěž dojde až v samém závěru filmu, ale David Frankel dal filmu patřičnej šmrnc, aniž by z toho udělal kýčovitou limonádu pro seniory - tudíž jsem neměl ani na chvíli pocit, že bych se nudil. Spokojenost. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Presne tak ako to pise POMO, priame stuchnutie do ludskych emocii zanecha stopu tak roku 2013, ale dlhodobo to zmizne, vypari sa do prazdnoty. Jo, takychto ludi je na mraky, nestaci tvrdo makat a chciet a nevzdavat sa - napokon toto povedal kultovy W. Allen : Chcete uspech? Budte inaksi nez ini. Tam bych povedal /a ze pan Allen sa vyzna, sakra/ ze je cesta k nadcasovostia k velkemu uspechu : 55 % ()

Galerie (45)

Zajímavosti (6)

  • Interpretom spievaných pasáží je samotný Paul Potts. (kacer4)
  • V scéne, v ktorej Paul spieva v britskej talentovej šou Britain's Got Talent (2007), vidíme skutočné zábery poroty a divákov. Pomocou niektorých šikovných úprav bol iba Paul Potts na javisku nahradený Jamesom Cordenom. (Laslo)

Související novinky

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (více)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (více)

Reklama

Reklama