Útok na Wall Street

• Kanada Assault on Wall Street (více)

Jim je úplně průměrný Newyorčan, má dobře placenou práci a milující rodinu. Náhle však díky zmařené investici o vše přijde. Jim zuří a rozhodně se pomstít těm, kdo jej o jeho dosavadní život připravili. (Filmbox)

Luciaaas2

Konečně po delší době film, který se Uwemu celkem povedl a mile překvapil. Já prostě toho chlápka nechápu, jednou natočí film kategorie ,,Z" a pak nadprůměrný thriller. Režisér je hold dobrý komediant a skvěl se baví :-) ()

shalash

Super příběh. V dnešní době už banky řídí všechno i jednotlivé vlády, které jím musí lézt do zadečku. Boll se s tím vypořádal, tak jak vypořádal, a i když si člověk řekne to je ale idiot, proč to dělal? Stačí si vždy vzpomenout na začátek filmu, což není tak obtížné, a ejhle lehce pochopitlné vysvětlení. Sqělá hudba, která člověka doslova vtáhne do děje a podbarvuje atmosféru, příběh o nenávisti a přátelství. Ještě že zde nehraje žádný známý divadelní herec, Domča, je pro tu roli přímo stvořen a válí!!! Jdu si asi stáhnout CS xD ()

zekon

Hodně reálný depresivní film. Do toho se musí dokázat vžít každý. Pravda, ztrácí se tu pojem zábava, ale jako ukázka dnešní doby, toho co se děje asi všude a pořád, a to v ČR nemusí bý Wall Street. Jen kdyby se třeba u nás našlo takových lidí pár. Páč evidetně některé problémy tady asi jinak nevyřešíme. A musím se přiznat mám někdy naprosto stejné myšlenky, ono některé problémy opravdu jinak asi nevyřešíte a toto je metoda naprosto bravurní A LEVNÁ! Jime...kde jsi? Už přijedeš i k nám? :-) ()

naytsirk

Nejsem odborník na Uweho, všeho všudy jsem i s tímto viděl tři filmy, ale tenhle mě bavil podobně, jako ty ostatní... tedy příliš ne ()

Bohdy67

Pro dnešní dobu velmi zajímavý a aktuální námět. Až nechutně zkažená společnost skrytá za dobrým vzděláním, oblečením a společenským postavením. Otázka je, jestli zabití pěšáku v kanceláři na konci bylo opravdu tak nutné, jestli jsou tito lidi odpovědni stejně jako ti nejvyšší bossové. Ano pravda, dělají to taky pro prachy a kdyby nechtěli mohli by skončit, ovšem stejně by místo nich přišel někdo jiný a oni by se ocitli na druhé straně barikády... Dominic Purcell opět ukázal že mi tyto dramatické role zkrachovalého a zlomeného či podvedého člověka sedí na míru. Moc tyhle ekonomickopolitické filmy rád nemám,ale na tohle jsem se velmi rád podíval :) 71% ()

Faldicek

Tak Uwe nám naservíroval fim, který není úplná kravina, neuvěřitelné... Furt má co dohánět, ale tohle je krok správným směrem... ()

Allein4

Strašně dlouho se dějově rozprostírá příčina, aby pak film nabral v závěru rychlý spád v podobě důsledku. Ta "příčinová" část ale už po nějaké době nudí, možná by to chtělo větší snahu při finálním sestříhávání. Závěr ale vše vynahradí. Konečný bonbónek je opravdu jen třešničkou na dortu. ()

argus123

Možno je to tým že som videl Rampage, ale čakal som trochu viac. Trochu nudny začiatok, moc dlhe naťahovanie. Ale zaver bol taky akurát. Film ma jednoduchú myšlienku. Kritika systému a udalostí ktore začali hospodarsku krízu. Taketo filmy sa mi páčia. Celkove hodnotenie dam podla klasika : "Not great, not terrible." 3* ()

lepinla792 odpad!

Tohle nezaslouží obdiv a není kde a proč hledat sympatie u žádné z hlavních postav. A u filmu také ne. Společensky je to závažné téma a tohle ospravedlňovat je nebezpečné a nezodpovědné. ()

Googooplexer

Uwe buď natočí úplný odpad alebo niečo naozaj dobré. Toto je ten druhý prípad. Vykynožil by som vaľ strit sám (a nielen wall street), ale nechcem si brať úver na letenku, tak som sa aspoň rád pozrel, ako to niekto robí za mňa. Veľmi rád. Čo na tom, že je to len film. (škoda:-) A navyše hrdinazloduch uniká, podobne ako v Rampage. ()

Terrific

Musím uznat že šílenej Uwe boll překvapil, pohodovej film o čirém zoufalství a návratu obtloustlého Furlonga, proč néé. Jen ta představa jak někdo vystřílí tuhle modrovládu, plus ty solární zmrdy, lobisty, spekulanty na burze, skvělej dream. Zpět k filmu, občas je tam pochopitelně klišé, dluhy, ztráta práce,zoufalá nemocná žena spácha suicide a nervy tečou. Tenhle film si tak nějak plyne a záverečný jatka, jsou vrcholem..this is not the game, this is my life. ()

ProchySBK

No ty wole! Pro mě překvapení roku. Nesmíte dát na obrázek hlavního hrdiny s maskou. Trochu jsem se spletl a myslel, že pujde o nějaký bankovní loupeže a pod. Jenže až se po několikáté dostanete do nemocnice kde už neberou ani vaše kreditky a dozvíte se že už nemáte na léky vaší ženy, práce v řiti, žena... budete si přát abyste si tenhle film nikdy nepustili. Od začátku tušíte co přijde, ale o ten konec tu vůbec nejde. Zůstane pachuť po skončení filmu, že tohle je realita. Hlavní hrdina s krkem wrestlingového zápasníka je pak už jen třešínka na dortu. Skvěle uvařeno a tak si to pěkně snězte. Ale já vás varoval! Kurwa chci dát 6 hvězdiček! ()

mirec2211

To čo je za film? Posledná pol hodina je úplne o niečom inom ako prvá hodina. Nikde ani len nebol náznak o tom, že by sa mal dej otočiť o 180 stupňov. Ako keby som sledoval dva odlišné filmy. Posledná pol hodina nesie príznaky psychickej choroby režiséra, keďže točil odlišný film. Nerozumiem tomu a som z toho dosť znechutený. Film mal pokračovať v tom kde sa prvú hodinu budoval. Príbeh bol tak parádne rozbehnutý, že to malo skončiť happy endom, jednoducho americký sen. Rodina, resp. chlap na úplnom dne, pozerá vývoj akcií. Keby to investoval a začalo by sa mu dariť. Tak to malo pokračovať, Za prvú hodinu dávam 5* a zvyšok hodnotím ako odpad, Výsledné dve hviezdy. ()

Stephora

v první půlce psychologické drama o tom, jak dopadlo hodně Američanů, když praskla hypoteční bublina - silný příběh, beznaděj prýští z každé minuty více a více a když drama vyvrcholí, osobně se přiznám, že mi i slza skanula, a v krku jsem měla knedlík, protože to, co se doposud dělo, odráželo i můj vlastní strach z dnešní doby, kdy se, pokud chcete bydlet, musíte zadlužit na 30 let a více, nutí nás vstupovat do nejistých pilířů špatně nastavené důchodové reformy apod... V té druhé půlce se hlavní hrdina naštve a vystřílí celou Wall street - ale tak nějak neakčně, bez napětí, vše mu vychází bez chyby, vše se mu daří, nikdo ho nikde nenachytá, tváří se u toho pořád stejně...nemastné a neslané, nevyužitý potenciál, klišovité. Děkuji, nechci. 55%, za první půlku a pár krvavých záběrů v té druhé. ()