Nastala chyba při přehrávání videa.
 • McClane
  **

  Hodnocení pilotu: Sitcom o buranovi, který je shodou okolností synem prezidenta USA. Nic světobornýho, nepředpokládám, že by měl šanci dožít se další série. 30%. P.S. Jeden z mála letošních sitcomů bez gaye/ů, takže aspoň třináctiletá dcera prezidenta je lesbička...(20.1.2013)

 • geklon
  ***

  Tento pokus minul dobu...tohle by byla v 90. letech pecka......nyní z toho spíš brní zuby. Ale popravdě je to zábavný...víc než většina marně se snažících, ale u diváků nepochopitelně úspěšných blbin. Takže po překvapivě obstojném pilotu s údivem tak chabého hodnocení přemýšlím nad dalším sledováním.(9.7.2013)

 • kri.tino
  ***

  (Vo štvrtok som sa zobudil neskoro.......) Veľmi jednoduché, s primitívnym príbehom a zápletkami - ale aj tak som si pri tom oddýchol, a nemusel sa rozčuľovať ako pri sledovaní všetkých slovenských seriálov. V NBC aspoň pochopili, že jedna séria stačí....(....bol to taký príjemny lenivý štvrtok s americkou televíziou.)(2.8.2013)

 • evilmind
  **

  Díky té hlavní postavě mimořádně debilního syna (což je současně producent show a jakýsi známý komik) je to opravdu skoro nekoukatelné, málokdy se mi stává, že bych u sitcomu odpadnul po pár episodách. Nakonec jsem se vrátil kvůli episodní roli Bruce Campbella, nicméně bohužel je to pořád totéž - ostatní postavy přitom jsou docela vtipné, Pullman jako prezident fantastický, ovšem obrazovkový čas, který si pro sebe Josh Gad píše, je prostě mimo realitu. Doufám bude zrušeno.(10.3.2013)

 • Thomick
  ***

  Celkem standard na to, co poslední dva roky ploděj podobně osvědčený stanice jako NBC. V tomhle případě na sebe neotesanej syn prezidenta strhává veškerou pozornost, aby se mi stihl "ohrát" už během úvodních tří dílů. Naštěstí je tu aspoň Lady Elfman a trochu přiměřený, opravdu vtipný trapnosti (jinak se tu humor prakticky nedělá, politický narážky jsou většinou nedotažený nebo jednoduše slabý) - takže se možná do konce série s trochou štěstí udržim.(27.1.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace