Příjemný, nenáročný a zábavný seriál na mockrát omílané téma typické mladé americké dysfunkční rodiny z předměstí, ale přece zase trochu jinak. 70 %.(11.6.2013)

Prvních šest dílů jsem sjel během pár hodin, seriál jako oddychovka funguje skvěle.(8.6.2013)

Vtipné. Oddechové. Příjemné. Až na neskutečně otravnou Anne Heche.(10.9.2013)

Komplet: Na to, ako je Beth v podstate otravná, je seriál neočakávane fajn a z tých menej otravných noviniek poslednej doby. Zrušenie nevadí, ale inak by som pravdepodobne sledovala ďalej.(16.6.2013)

Do tohodle mě natáhla Anne Heche, sice Men in Trees se to nevyrovná, ale i tak jsem si těch 7 epizod užil. Hodně příjemná komedie, která pobaví. Jestli někdo hledá oddychovku, tak prosím a díky jen 7 epizodám ani nezabere moc času. 60%(10.7.2013)

• - Jednou z producentek je i sama představitelka hlavní role Anne Heche. (..Lucas..)