Reklama

Reklama

Epizody(7)

Obsahy(1)

Beth Harper (Anne Heche) je do morku kostí potvora. Manžela ignoruje, dceru zanedbává, přátele od sebe odehnala již na střední a nadále znepříjemňuje život celému svému okolí. Volný čas tráví všude možně, jen ne s rodinou. Jednoho večera, po další divoké party, se v opilosti stane obětí nehody (či, chcete-li, náhody) a téměř při ní zemře. Když přijde k sobě, zjišťuje, že slyší hlas Boží a celá její osobnost se začíná měnit. Jak se sžívá se svojí nově nabytou schopností, rozdává neskutečně přesné rady všem kolem. Její manžel je skeptický, dcera doslova zděšena. Získá zpět vše, co za ty roky rozsévání zla ztratila? (Schnitzl)

(více)

Recenze (4)

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Do tohodle mě natáhla Anne Heche, sice Men in Trees se to nevyrovná, ale i tak jsem si těch 7 epizod užil. Hodně příjemná komedie, která pobaví. Jestli někdo hledá oddychovku, tak prosím a díky jen 7 epizodám ani nezabere moc času. 60% ()

Reklama

Roman.Caesar 

všechny recenze uživatele

Příjemný, nenáročný a zábavný seriál na mockrát omílané téma typické mladé americké dysfunkční rodiny z předměstí, ale přece zase trochu jinak. 70 %. ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Komplet: Na to, ako je Beth v podstate otravná, je seriál neočakávane fajn a z tých menej otravných noviniek poslednej doby. Zrušenie nevadí, ale inak by som pravdepodobne sledovala ďalej. ()

Galerie (107)

Zajímavosti (1)

  • Jednou z producentek je i sama představitelka hlavní role Anne Heche. (..Lucas..)

Reklama

Reklama