David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

Triple H

Takáto poloha sedí Vaughnovi najlepšie. Obyčajný chlapík, ktorý má dobré srdce, robí veľa chýb, občas vie rozosmiať, a vo všeobecnosti je tak príjemne normálny. Neviem nakoľko to je jeho autorský input a nakoľko len zhoda okolností, ale myslím, že má talent nachádzať výborný balans medzi drámou a komédiou. IMO sa mu to podarilo už v Break-up, Internship a teraz aj v Delivery manovi. Očakávať výbuchy smiechu nie je na mieste - skôr len celkovú pohodu s občasným uchechtnutím. Táto kľudnejšia poloha sa mi páčila už v Internship a páči sa mi aj tentokrát. Je mi tak ľudsky sympatické, keď niekto točí veci adekvátne svojmu postaveniu a veku, a nesnaží sa šaškovať ako keby mal 25. Pevne verím, že je to myslené úprimne a nejedná sa o kalkul. Film napriek tomu nenudí a získava si diváka cez ľudskosť a emócie. Vaughn navyše aj po hereckej stránke zo seba dostáva prekvapivo veľa a na konci som pri pár scénach mal problém držať slzy na uzde. Veľmi príjemná záležitosť. ()

Skuby47

Málo známý film složený z řady minipříběhů mne příjemně překvapil. Snad to bylo tím, že jsem od něho nic moc neočekávala. Kromě originálního námětu, optimistické pohodové atmosféry a sympatických herců má v sobě takový dojemný lidský humor, který zabrnká na city. Nic přehnaného. Zajímavá myšlenka, že v případě dárcovství spermatu může mít muž po světě řadu potomků, které nezná a o kterých nic neví, by si zasloužila větší prostor, třeba ve formě seriálu. Těch jednotlivých pestrých osudů tam mohlo být zobrazeno víc. Už dlouho mne současný film tak nepobavil. ()

LiborGondek

Velice poučný film... :-D Překvapivě a k mému úžasu mě Pozdravy ze spermabanky bavily opravdu hodně a to proto, že byly trochu jiné, než jsem očekával. Čekal jsem něco standardního, průměrnou americkou komedii, sice hezkou, ale blbost ve stylu Vybíjené, Nesvatbových, apod., a ono ne. Překvapivě to nebyla jen komedie, ale také trochu drama. V případě Ryana i dost emotivní drama. Bizarní představa mít 533 + 1 dítě je sice naprosto příšerná, nicméně film je to každopádně dobrý a jako takový ho nebudu váhat doporučit mému okolí. ()

Honzek

Průměrný snímek o Davidu Wozniakovi, který se ve svých dvaceti letech rozhodl darovat sperma. Výsledek? 533 dětí, které chtějí vědět, kdo je jejich biologickým otcem. Vince Vaughn (David) je však nezmar jak má být a neumí se postarat sám o sebe, natož o dítě. Rozjíždí se tak zajímavá krasojízda, kdy se hlavnímu hrdinovi dostane do ruky složka se jmény lidí, které pravidelně a v utajení navštěvuje a snaží se jim dělat anděla strážného. Tohle všechno vyvrcholí soudním sporem a tím, že David se nakonec pro dobro všech a všeho anonymity vzdá a vezme tak osud do vlastních rukou. Vtipná a místy docela dojemná věc, kterou však ze dna průměru bohužel Vincova herecká snaha nevytáhne. I tak ale rozhodně za jedno shlédnutí stojí. ()

Qitek

Totální průměr, který když neuspí, nezaujme naprosto ničím, neurazí, nepotěší, nerozesměje, nerozpláče, nepřivede váš tep do vzruchu či rozruchu. Prostě nic, o které když zavadíte v televizi, tak buď přepnete, vypnete, nebo necháte být. Je to na vás. Já s každým dalším shlédnutím, bych 100% ubíral pověstné csfd hvězdičky. 50% ()

kinghome

Skvělá komedie u které jsem se bavil od začátku do konce, nebylo to vůbec trapný, a i když ten nápad je fakt nereálnej, tak se musí ocenit, že vymyslet něco novýho je v týhle době už dost těžký. Vince Vaughn zahrál skvělej chlápka, o kterým si myslíte, že jen rozhazuje peníze a na všechny kašle, ale pak se to začne celé obracet a končí to klasickým happyendem, ale tady mi to ani vůbec nevadilo. Fakt povedená komedie, bavila mě od začátku do konce. ()

viperDavid

A tak to kurva nasere když se párkrát vystříkáš do krabičky a ono se z toho něco vyklube. Nelžeme si do kapsy, upustit se potřebujeme každý bez rozdílu a není na tom nic špatnýho. Horší ovšem je když to upustíme na nesprávné místo. Občas je z toho jedno, občas dvě a v jednom případě nejmenované rodiny z toho byli hned paterčata. Takže příště až si zase budete hrát na doktory raději před tím pozdravujte spermobanku ()

Mrkvič

Nad očekávání koukatelný film s Vincem Vaughnem. Že se u jeho filmu nebudu smát bylo jasné dávno. Dramatická rovina filmu je ale hodně slušná a scény s poznáváním dětí jsou také docela nápadité. Nakonec to tedy byl docela zajímavý film se špetkou humoru. ()

KObl힀k

Plný souhlas s komentářem od castor... Předvídatelné, mainstreamové, nelogické, dlouhé, ale strašně dobře se na to dívá :-) Za mě 70% ()

Ryuuhei

Hodně příjemná komedie o tom, jak chlápek zjistí, že je otcem 533 dětí díky dárcovství. Očekával jsem blbost, jelikož americké komedie takové bývají, ale byl jsem překvapen jak nepřehnaným humorem, tak atmosférou a vývojem děje, který nejel úplně tak po zajetých kolejích. Pointa sice jasná, ale stále, jako nedělní film víc než ideální. 75% ()

Lachtaan

Tuhle komedii musíte vidět jen proto, abyste dokázali zírat, co ze sebe Chris Pratt dokázal vysekat, aby se mohl stát Star Lordem v MCU. Jinak je to další ničím excelentním nepřekypující komedie se vždy průměrně hrajícím Vincem Vaughnem a spoustou vedlejších postav, které odněkud velmi dobře znáte. Typický film, ke kterému sedí věta - Jednou a dost! ()

Johnny.ARN

Skutočne toto niekoho oslovilo a zaujalo? Ćím? Subjektívne prvá hodina trvá tak pol roka, peripetie hlavnej postavy ma absolútne nezaujímajú a dialógy sú od veci tak ako celý film. 1 z 5 ()

elanius

(40/2014) / Film na istotu, podľa klasickej schémy. Námet za sto bodov, nakoniec sa z neho podarilo vydolovať akú takú komédiu, aj keď trošku svižnejšie to byť mohlo. Vince dobrá voľba, ale tiež sa mohol trošku viac odviazať. Priemer. (6/10) ()

venison

Poslední dobou šla úroveň kvality komedií s Vincem Vaughnem rapidně dolů a míra uřvanosti značně stoupala.. Čekala jsem další vypatlaninu a kupodivu jsem dostala 103 minut inteligentní, milé a vtipné zábavy, která pohladí :-) Vince jako nezodpovědnej týpek, kterej se přes noc stává biologickým otcem 533 dětí se snaží velmi citlivě vyrovnat s novou skutečností a začne si hrát "na anděla strážného".. Na konci filmu jsem litovala, že nebylo delší :-) Ps: Nesmíte se pozastavovat nad logičností celé situace :-) ()

Pavlínka9

Zajímavá zápletka, kouzelný Chris Pratt a jeho výchovná metoda s pískovištěm :D Vince Vaughn jako mnohanásobný otec, který o tom ani nevěděl (nepovažuji to za nedospělou nerozvážnost - v té době by to udělal asi každý) a zajímavý způsob jak přijít k mnoha přátelům.... opravdu mnoha...Kdybych něco podobného prožila, bylo by to až šokující. Představte si, že máte 533 dětí, jenž každé z nich v sobě ukrývá něco z Vás. Každé je Vám určitým způsobem podobné, každé má z Vás určitý kousek, který je na Vás jedinečný...Tento americký film je jedním z těch klidných, pohodových na sobotní odpoledne, kdy chcete vypnout a pobavit se. Já jsem se bavila. A Andrzej Blumenfeld byl okouzlující :) ;) ()

terunka003

Příjemné, otcovské, rodičovské, zodpovědné, shledající se. Dobrá oddechovka s trošku osobnějším nádechem. čekala jsem řachlou komedii s Vinckem, ale komedii to moc nepřipomínalo. Na konci jsem dokonce i uronila pár slz. Ale to možná bylo dáno trochu osobním problémíčkem. Každopádně parádní nedělní poobědová oddechovka, která nenudí. ..to je dnes asi miliontý odkaz na otce, já vím, že má dnes svátek, a vůbec, že.. ()

ivan bohatyr

Docela slušný nápad, za začátku to vypadalo zajímavě, ale nakonec nijak extra zábavné ani humorné, žádná srandovní komedie to tedy určitě není. Závěr taky nic moc, celé je to takové nemastné neslané, 2-3*. ()

hroubek

Příjemné překvapení. Čekal jsem typickou komedie, ve které Vince Vaughn podává jeden ze slabších výkonu. Spletl jsem. Delivery Man je úplně jiný film, než se na první pohled zdá. Většina z nás čeká nějaké trapné fóry, hrubozrnný humor a všelijaké další zákoutí amerických komedií, které se tady jistě nabízejí. Nic takového tady není. Jen příběh naprostého smolaře, který si chce dát život do kupy, ale pokaždé když se o to pokouší si ještě více zavaří. Takovýhle příběhu už tady bylo, a několikrát i v lepším podání, ale to není důvod proč na Delivery Man koukat skrz prsty. Filmu se velmi dobře podařilo, že budeme fandit hlavnímu hrdinovi, pochopíme ho a navíc mu budeme přát, aby si konečně dal život do kupy. Film neurazí, pobaví, daří se mu i ve vážnějších momentech a závěr je hodně sympatický. Povedená komedie, která pobaví, dojme a neurazí, což se dneska moc často nevidí. ()

Pump

Skvělý námět a výborná komedie. Opravdu ruku na srdce, kdo z nás by nechtěl být otcem 142 dětí, ten zbytek nepočítám, protože ti se nechtěli poznat se svým biologickým otcem. No jistě hodně z nás by nechtělo, ale já ano. Je to takový splněný sen každého ješitného chlapa a který není ješitný? :-D Prostě prima komedie a dokonce mě to i místy dojímalo. Mohu vřele doporučit. ()