Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš (Richard Krajčo). Vystudovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli nedaleko obchodního centra, kde se prohání jeho kůň. Hezká Nina (Vica Kerekes) balí dárky ve stánku a provokuje výstředním oblékáním i přidrzlou otevřeností. Jejím krédem je nemilovat, aby nemohla být zraňována. Ráďa (David Novotný), nejstarší z přátel, pracuje v supermarketu jako manažer prodeje a bydlí s početnou rodinou v malém bytě. I když ji má rád, někdy by nejradši od toho chaosu utekl někam daleko.Zajíc (Jakub Prachař),čerstvě vystudovaný herec, marně obchází castingy a vlastně málokdo ví, jak se doopravdy jmenuje. Všichni ho vnímají v kostýmu ušáka, který rozdává dětem balonky. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít? (Falcon)

slonslon

Nezvyčajný film na české pomery. Mňa osobne oslovil a zasiahol, ale určite je nutné byť naladený na jeho vlnu. Preto chápem vysoký počet negatívnych hodnotení. Čakajte melancholický, skôr ponurý a trochu mysteriózny príbeh niekoľkých viac-menej smutných ľudí na pozadí Vianoc v supermarkete. Žiadna vianočná idylka! ()

zooh

Nádherný film, který ve mě zanechal tak nepopsatelný dojem, že jej opravdu nelze popsat. Příjemný, nenáročný příběh, který ale pohladí srdce a vyvolá nutkání přemýšlet o životě. ()

Evziiik

Nadšení se nekonalo, ale rozhodně nejsem zklamaná. Kouzelný byl Jakub Prachař jako Zajíc, krásná role. Výborný výběr hudby. Jediné, co mě zamrzelo, že se tam několikrát objevil Tomáš Klus, ovšem pouze v televizi, což jsem vůbec nepochopila. Kdyby ho do filmu normálně obsadili, udělali by líp, takhle to působilo divně. Jinak si myslím, že si v tomhle filmu najde každý svoje. Kamarádce dokonce ukápla slza, což svědčí o tom, že na každého působí film jinak. Někdo může být nadšený, jiný, jako třeba já, jen uspokojený za příjemnou investici do hezkého filmu. Vždyť nemusí být každý trhák, stačí, když ve vás zanechá fajn pocit. ()

Kathryne

Hodně dobrý film, začátek byl sice trochu ,,o ničem,, , ale potom se to rozjelo. Nesnáším Richarda Krajča, ale v tomto případě musím říct klobouk dolů před jeho výkonem. Doporučuju ()

pajdula

Největším zabijákem toho dílka byl námět a scénář. Jindy skvělý Richard Krajčo se ve své roli plácal jako ryba na suchu. Z kina jsem si odnesla spíše rozpačité pocity, které se doma rozplynuly v sladké nic.. Přesto si film ode mě zaslouží 1 * za výborného Davida Novotného, a protože český film se musí podporovat. ()

cveta

Příběh o lidech z obchoďáku.... kdyby to bylo jen to... nějak mi tam neseděli ti Andělé... Vůbec se mi tam nelíbili. Příběh je trochu nudný.. Film sám o sobě může někomu připadat depresivní. Každý ma to jiný názor,ale mě tento film opravdu nenadchnul. ()

Sumichalek

Krídla Vianoc mi spestrili tento predvianočný čas a to aj napriek tomu, že dej nebol príliš dlhý a rozvinutý a až tak veľa sa toho počas filmu nestalo ale o to ani nešlo. Prostredníctvom niekoľkých ľudí a výňatkov z ich osudu sa film snažil dať nádej tým, ktorý niečo hľadajú, stačí si len niečo priať a ono sa to splní, treba veriť. A zároveň si treba dať aj pozor na to, čo si želáme aby sa to nesplnilo tým zlým spôsobom. Jemná rozprávka pre dospelých, ktorá nehrá príliš na city a aj tak dokáže človeka povzbudiť a zároveň prinútiť aby sa zamyslel. Pekne. :-) ()

L.O.T.R

Musím povedať že keď som si pozeral recenzie,tak som sa na to vôbec netešil na ceste do kina,no nakoniec ma tento film milo prekvapil. Boli tam síce časti,ktoré boli trošku znudené ale inak herci veľmi obstojní, po hudobnej stránke to tiež bolo veľmi obstojné a na to aké filmy momentálne sa natáčajú v Česku alebo na Slovensku, tak tento bol naozaj obstojní preto hodnotím 70% ()

KatkaV.

Viděla jsem v kině včera večer a docela hodně jsem o tom filmu přemýšlela. Nevím, co si o tom mám myslet. Podruhý bych na to asi nešla. Ale dávám tři hvězdy za vtipné hlášky Davida Novotného a výkon Richarda Krajča. ()

Cetar

Klasická česká filmová vlastnost: když nemáme dobré story, budeme hrát na city :) Super herecké obsazení, jen ten příběh pokulhává... ()

Milouch

Pozor na to co si přejete aneb osudy ne/obyčejných lidí i tak by se dala Křídla Vánoc popsat. Do kina často nechodím ale tentokrát sem prostě musel a ničeho nelituji. Krajčo dle mého předvedl skvělý herecký výkon a zahrál si zprvu sobeckého sukničkáře, který (jak tomu tak bývá ve filmech) nakonec změnil svůj životní styl. A ústřední melodie "Cesta" působí jako taková třešnička na dortu. ()

Zeppelin.86

Před pár lety jsem se zařekl, že na další český propadák už nepůjdu. Tentokrát mi to nevyšlo, přítelkyně zavelela, že tam hraje Krajčo. Snědl jsem tabulku čokolády, kousl se do ruky a šel. Byl jsem překvapen, že to oproti jiným českým filmům takový propadák úplně nebyl. Každopádně herecké výkony se mi líbily asi jen u Richarda Krajča (snad proto, že je to sympaťák a dobře zpívá) a u Davida Novotného, který mi přišel svým výkonem přirozený, ale třeba v případě Jakuba Prachaře, u něj jsem pořád přemýšlel, co vlastně dělá před kamerou. Trochu sci-fi příběh s koněm uprostřed hypermarketového parkoviště a s několika lidskými příběhy odehrávajícími se během Vánoc, láska a smutek protínající se v jednom místě a čase, radost střídá smutek, u slabších nátur nějaká ta slza... Ale jo, po dlouhé době český film překvapil. ()

olubys

Podľa mňa to bol pohľad zaľúbenej režisérky na svoj nový objav. Proste zlé. Jedine kto ma prekvapil bol Jakub Prachař. ()

Plechovka95 odpad!

Ne, tohle se opravdu nepovedlo. Hned po 20 minutách jsem chtěla domů. Nudný děj, který se opravdu svou absurditou dá sledovat pouze na Vánoce. Richard Krajčo mě velice zklamal, na to jak celkem obstojná byla titulní píseň, film jako takový byl opravdu jen 110 minut nudy s minimálním obsahem vtipu. Jinak by mě celkem zajímalo, kolik krabiček cigaret při tomhle "počinu" vykouřila Kerekes, protože skoro každou scénu jsem ji neviděla jinak než s cigárem v puse. Bída a děs. ()

saafi

Křídla vánoc jsou pro mě jedním z nejkrásnějších filmů poslední doby. O filmu jsem přemýšlela ještě několik dní po tom co jsem odešla z kina a uvědomila jsem si díky němu spoustu věcí. Moc děkuji za úžasný film, skvělé herecké výkony a naprosto úžasná hudba k filmu. Soundracky si obecně moc nekupuji, ale tenhle jsem koupila moc ráda, protože mi stále připomíná tento krásný film. Jen tak dál a více takových filmů, které přitáhnou lidi do kin. DĚKUJI!! ()

anubissass

Při scéně, kdy hlavní aktéři žádají anděla o přání, jsem si v kině taky něco krásného a skoro nemožného přál...o pár dní později se mi to splnilo...srdcová záležitost <3 Miluji tě LG :) :) ()

Rain.mann

No to je kravina nerealistická. Herecké výkony nulové. Kerekešová má zuby žlutý jak nutrie. Její deviza je jen postava. Takže když mám výstavní prdel,tak proji mám celej film v gatatech a ty gatata v kabátě??? Scénáristka a režizerka je budto fetačka,nebo stím přestala,ale film točila během abstáku. Odnáším si dva pocity,špatný,že jsem vydržel čumět půl hodiny, a dobrý,že jsem to urval z netu a neplatil v kině. ()

noKOMERZIALL

Krajčo není jen druhý nejlepší zpěvák po Gottovi,je to jeden z nejvýraznějších osobností a umělců současné doby u nás.Díky za mimořádně kvalitní umělecké dílo. ()