Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tommy se žení a v den svatby jeho nový obchodní partner zařídí tajnou transakci. Arthur si našel zbožnou ženu a Polly pozná jednoho atraktivního muže. (Netflix)

Recenze (11)

Royaldell 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Co se stalo? Já,jako naprostý milovník první a druhé série,jsem fakt zklamaná. Jo,po vizuální stránce je to krásné,ale děj se tentokrát trošku nepovedl. Prvních deset minut jsem byla nadšená,romantika jak má být,žejo. Pak začal hlavní plot s Ruskem,kdy teda ne že by mě nezajímal boj bolševiků s přívrženci cara (ba naopak!),ale prostě se mi to tam jaksi nehodí/nelíbí. Jestli boj v Rusku bude téma třetí série tak nevím nevím,čéče. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dej sa odohráva dva roky po druhej sérii. Celá epizóda je svadbou Thomasa Shellnyho s Grace s nudným dejom, nepodareným Arthurovým príhovorom, v znamení nevraživosti medzi anglickou jazdou a pechotou a východnými prísľubmi dúfajme že lepších častí. Shellbyovci mieria do vysokej politiky. Doteraz najslabšia časť Gangov z Birminghamu. ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Today, is my fucking wedding day." "Yes." "So. No. Fucking. Fighting!" ... Horečka divoké svatební noci. Aneb kdo kdy pochyboval o tom, že by svatební hostina nemohla být velkolepě impozantní, musí po této epizodě striktně změnit názor. Jen mne mrzí nedokončený Arthurův proslov. Dvouroční časový skok se víceméně vyplatil. Hráči připraveni, karty rozdány, hra započíná. Více než solidně slibný začátek série... "Jsi v pohodě, Arthure?" "Jo. Jasně. Nikdy mi nebylo líp!" ()

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

No vida. Vypada to, ze dostaneme ve treti serii neco noveho. To je super! Zacatek je pomalejsi, hraje se spis na atmosferickou notu, nez dejovou. Ale to mi rozhodne nevadi, protoze cely dil pomalu ale jiste grady nabere. A to jak Thomas zongluje byznys s rusakama na vlastni svatbe, byl skvely obrazek jeho charakteru a celeho serialu. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Působivý opening v podobě svatebního obřadu i byznysových plánů. Je vidět, že Shelby se posouvá na potravním řetězci nahoru a bude zajímavé sledovat, jak si scénáristé poradí s faktem, že street gang útočí na politická místa a bude muset řešit skutečné problémy bohatých jako peníze, moc, vliv. Nejen koho zmlátit, nebo komu vypálit hospodu. ()

Galerie (49)

Reklama

Reklama