Moderátor Igor Bareš a stálí kapitáni dvou soupeřících týmů Sandra Pogodová a Michal Dlouhý si zvou do studia vždy dvě dvojice zajímavých osobností. Jak při výběru protagonistů, tak zejména hostů pořadu, dbali tvůrci především na jejich neotřelost a podařilo se jim tak přivést na obrazovku významné osobnosti zdaleka ne jen z umělecké branže, které divák v zábavných pořadech dosud nikdy neměl možnost vidět. O to divácky zajímavější jsou pak jejich tvrzení z osobního života, z nichž některá jsou neuvěřitelnou pravdou a jiná zase uvěřitelnou lží. Soupeřící tým se pak trefnými otázkami snaží odhalit, zda jde o tvrzení reálné či o důmyslnou mystifikaci.
Pořad má 4 kola:
1.Z mého života
2.Můj host / Čím se chlubím přátelům
3.Citáty z médií / Historky z natáčení
4.Kdo z koho

Postupně tak uslyšíme nejen neuvěřitelné osobní historky, ale hosté nám představí i někoho ze svých zcela nepravděpodobných přátel či známých nebo se pochlubí kuriozitou ze své domácí sbírky. V dalším kole se pak snaží odhalit, zda absurdní citáty z domácích či zahraničních medií nebo případně historky z natáčení českých filmů a seriálů, které jim předloží moderátor, jsou pravdivé či smyšlené. Protože se vždy bodují celé týmy, vše se obvykle rozhodne až v posledním kole, kterého se se svými tvrzeními zúčastňují i kapitáni týmů. (oficiální text distributora)

PetrKai odpad!

Ještě jsem neviděl ani vteřinu, a myslím, že jsem udělal dobře. Z upoutávek mi to přijde jako Čtveráci na Nově. ()

drkva odpad!

Ach bože! Vydržel jsem asi tři minuty! Jako bych se vrátil do osmdesátých let minulého století... Umělohmotný moderátor, příšerné kulisy, křečovití hosté a "show", ve které chybí byť jen záblesk jakékoli invence. Brrr... ()

montrose odpad!

Hrozná kravina. Půl hodiny se parta lidí řezala smíchy, kdy jsem ani pořádně netušil čemu. Moderátor zcela sterilní a nadbytečný. Smysl této rádoby zábavné soutěže nechápu a dávám jí pár týdnů života. U prezidentské superdebaty, která pořadu předcházela jsem se mimochodem bavil líp. ()

Freakyy odpad!

Nechutný všema způsobama, hned zrušit, nebo tu 117" LEDku pozvracím odvrchu dolů. Dozvíte se tam naprostý hovno - řečeno s velkou nadsázkou - a každé ztracené vteřiny u této špíny budete litovat. ()

710.cz odpad!

Měl jsem za to, že každá minuta vysílacího času v TV je velmi cenná. Nechápu tedy tuto "vycpávku" a mám za to, že i hrající si koťata by byla zábavnější. ()