Příběh vypráví o tajném agentovi, který se snaží najít zbraně hromadného ničení. Zbraně byly ukradeny z ghetta Doupěte. Tajný agent se s prosbou o pomoc obrací na Lina, jediného člověka, co zná tento rajón a nebojí se místních gangsterů. (oficiální text distributora)

nogi

nepříliš povedený remake Okrsku 13 s prvky z Rychle a zběsile.. Jako fakt.. A tu nejlepší scénu tam vynechali (jak v Okrsku 13 ségra Leita donutí sníst toho cápka svý kalhotky) prostě zklamání.. ani ten parkur nebyl zas tak peckoidní (hudba nic moc).. ()

Listey

OMFG!!! Divím se Paulu Walkerovi, že do tohoto filmu vůbec šel. Měl to snad zapotřebí? A David Belle hrát úplně tu stejnou roli se vším. Francouzská verze byla fajn, ale tohle je zbytečnost nad zbytečnost. Okopírovat kompletně vše.... PROČ??? ()

domco61

nechápem ako mohli natočiť tak trapný a oničom remake na tak dobrý film akým bol okrsek 13......v ničom sa to ani len nechytá .... slabé dialogy, réžia uplne zlyhala, ani soundtracky neboli dobre použité a tí herci ? otras ..... 2 * a to len pre úctu P. Wallkerovi .... nech mu je zem lahkaaa ()

Kouba007 odpad!

Nechápu tuhle davovou hysterii, okolo Chodícího Pavla, herec to není, model taky ne, on už vlastně není nic...paradoxně byl na vrcholu slávy, když zřejmě nezvládl jeden ze záběrů do Fast and Furious 895, kde by mohl konečně na nějaké planetě QVS-D 17 srovnávat své herecké umění s Vinylem Děsem, který taky zahraje cokoliv jen s jedním výrazem tváře a všichni mu to žerou. No nic, utřete si vagíny a penisy do plakátů, já jdu zvracet na balkón na každé barevně podsvícené auto.... ()

Final

Se vší úctou k zesnulému Paulovi Walkerovi, ale tohle je vážně sračka. Téměř detailní kopie Okrsku 13. Ten byl okopírován téměř beze změny a největší novinkou ve filmu je pouze výměna Cyrila Raffaelli za Paula Walkera. Jenže to není zase taková změna, která by mě přiměla ohodnotit stejný film podruhé. Dokonce ani David Belle tentokrát neukázal nic moc nového. Ale jednu hvězdičku dávám za Catalinu Denis v minisukni. ()

zahi_02

tak to bych opravdu nečekal že tohle bude kopie okresku 13 a to doslova ... docela dost zklamání okresek 13 jsem vyděl víckrát je to skvělí film , ale tahle americká napodobenina stojí za hovn* .. ()

PORTER44

Průměrné akční krimi,příběh kde je město rozděleno na bohatou a chudou čtvrť a bojují mezi sebou už začíná být dost ohraný ale na druhou stranu nebyl čas se nudit akce bylo dostatek.Herecky docela dobrý,P.Walker si zopáknul svoji roli s Rychle a zběsile roli policajta kde se vetře do gangu a nakonec u nich zůstane,efekty ušly,akční scény slušný. ()

matko2351

No, čo napísať. Paula Walkera si stále spájam s filmovou sériou rýchlo a zbesilo. Tam sa mi páči že je akčný ale nie až tak prehnane ako v tejto snímke. Nejako sa mi to nehodí k nemu, ale tak ľudia sa menia a nemôže mať všetky filmy rovnake. Akcia za akciou, všetko by bolo v poriadku, keby to nebolo až také očakavateľne a ten koniec? Nuž myslím že tri hviezdičky stačia. Alebo je to ešte veľa?:D ()

Regig

Úplně stejný jako Okrsek 13 a-z jen obsazení jiné, kromě Davida Belle. Kdyby tento remake natočily za padesát let, tak možná by to mělo nějaký smysl, jinak úplně zbytečný. ()

Mr.Freeman

Za 10 minut sledovania som nasiel asi 5 uplne nezmyselnych chyb, ktore popieraju film od sameho zaciatku. Ak toto ma byt remake Okrsku 13, tak velmi neuspesne. Mali by zakazat robit remake filmov "mladsich" ako 20 rokov. ()

cartyci

Remake v ktorom sa opäť predviedol David Belle po 10-tich rokoch, avšak nie úplne potešil ako pred 10-timi rokmi ()

klukcz

další naprosto zbytečný remake.na scénáři nezměnili vůbec nic a dokonce si na hlavní roli vezmou stejného herce.alespoň změnili francii za ameriku a trochu přepsali titulky. akční scény nesmyslně sestříhané, jediny skok / úder / zatáčka není zabraný vcelku.prostě chabé. Není důvod proč se raději nepodívat na (znovu) originál než na tento paskvil. ()

happyk

Jedná se o americkou kopii (remake) francouzského Okrsku 13. Jak tomu tak bývá kopie originálu ztrácí nejen své kouzlo, ale i hodně kvalit. Hlavní roli si stejně jako ve francouzském originálu zahrál David Belle (zakladatel parkouru), kterému sekunduje již zesnulý Paul Walker. Možná Američané trochu spoléhali na jeho jméno a na obohacení filmu více řidičskými scénami. Přidali si více svých absurdit, které radši nebudu ani spoilerovat. Tento film bych doporučil jedině skalním fanouškům Walkera, pro které může mít jistou sentimentální hodnotu spatřit ho v jeho posledním filmu. Jinak ovšem tento film nenabídne zcela nic nového. Proto radši shlédněte Okrsek 13, který je o několik stupňů lepší a uvidíte stále stejný film. Tři hvězdy. ()

Jozki78

Tešil jsem se na poslední film Paula Walkera než se zrakvil v aute.. bohužel se na to nedalo dodívat nakolik Le Parkour je jenom jeden a to o co se pokusili kluci z USA je katastofa. Taky nechapu Davida Belle ze si to chtel dát ješte jednou a mnohem hur než u originalu. Takže jedna hvezda jenom pro Paula Walkera za jiné movies..RIP Paul! ()

OrelCop

No žádný zázrak, ale skouknout se to dá. Já bych tomu dal tak 37%. Apropo, zajímalo by mě, proč ten maďar kopíruje ke každému filmu tržby. Nikoho to nezajímá a koho jo, tak si to najde ... ()

hoffo

Neviem čím to je, ale akčné filmy Luca Bessona a vôbec francúzskych režisérov a scenáristov posledného obdobia mi niečím nesedia... vnášajú do nich ťažko popísateľný pocit nevierohodnosti a neautentičnosti akčných scén, hoc sú natočené veľkolepo a častokrát aj s dostatočným rozpočtom... ide často o nepatrné drobnosti, ktoré je aj ťažké opísať, lebo sú len v rovine pocitu (hrdina sa pred paľbou z automatických zbraní ukryje za plastový sud, alebo dvere auta... prípadne do scén kde ide o život implantujú akýsi francúzsky humor a často prekračujú tenkú hranicu, ktorá delí kvalitnú akciu od prepáleného komiksu). Toto celé v konečnom dôsledku zráža dojem až kdesi za hranicu nechcenej paródie, pritom staršie francúzske vypalovačky v podaní Delona, alebo Belmonda (Poviedka o policajtovi, Samotár...) si rád pozriem ešte aj dnes, takže francúzska škola by mala z čoho čerpať. Bohužiaľ Bessonovým filmom či už Kuriér, Brutálna Nikita, Leon, Taxi alebo aj Piaty element chýba práve ten potrebný feeling uveriteľnosti, ktorý vás vtiahne do deja, kde by ste sa dokázali z niekým, alebo niečím stotožniť, hoc ich spracovanie je výborné. A presne v tomto duchu sa nesie aj Brick Mansions. Odhliadnuc od toho, že ide o remake a hĺbka deja s dialógmi dosahuje asi tak úroveň kurzu cudzieho jazyka pre začiatočníkov, dá sa to pozrieť až dokonca, ale na druhý deň som už ani nevedel o čom to poriadne bolo a teraz keď píšem tento komentár, už len viem, že to bol posledný Walkerov film.. ()