Marilyn Manson si v novém americkém filmu francouzského režiséra a hudebníka Quentina Dupieuxe (Mr. Oizo) zahrál roli emo teenagera. Dupieux točí filmy stejně expresivně, jako dělá svou hudbu. Montuje do sebe nečekané aranže s jednoduchými beaty. I v tomto filmu rozehraje hru gagů, naschválů a parodických situací, které připomenou dávnou Policejní akademii, ale zároveň si „legraci z poldů" dělá dost nekorektním způsobem, ze kterého chvílemi až mrazí. (Artcam Films)

blondboss

Dnes už skutočne pustia do kín všeličo. Aj keby som húlil celý večer, tak na tomto by som sa skutočne nevedel zabaviť. Niektoré nápady v štýle čierneho humoru boli fajn, ale celkovo to bolo skôr trápne ako vtipné. Nebyť vskutku fajn našlapanej hudby od režiséra, tak to nemá ani zmysel pozerať. 40 % ()

Chromeskull

Nečekal jsem, že to bude taková prdel. Čekal jsem nudnou, nevtipnou hovadinu a ono hovno :D.Vážně mě to mile překvapilo a moc mě potěšil Marilyn Manson. Bavil jsem se, takže spokojenost! 70% ()

Pute

Docela amatérský snímek, nejsem si jistý zda herci záměrně nehráli, nebo jestli to byli neherci. Jako bizarní verze bad cop movie to bylo chvílemi i úsměvné. ()

miksch

WTF!!! Shlédnuto na Masters of Rock s lákadlem na Marilyna Mansona a on tam hraje stěží pět minut...film je opravdu vyšinutej, přesto mě párkrát pobavil, ale nějak nechápu smysl jeho zplození. Ale možná je to jen můj problém :-D ()

Maraboy

Nevím jak tohle zhodnotit film je docela ujetá magořina nevim jestli sem si na to měl zahulit nebo loupnout papíra či kouli,ale nejlepší by asi bylo sčichat se lepidlem. No nemá cenu nad tím nějak hluboce přemejšlet stejně jako u porna, zapnete vyhoníte vypnete. I když tady sem honil spíš něco za co to uchopit a jediný co můžu vyejakulovat je tenhle komentář ,čekal jsem že to bude větší prdel ,ale je to taková ujetá lepidlem načchlá satira na benga který si ujížděj na electru. ()

Crejdl

Co odkomedie chcete, každá druhá americká stupidita obsahuje obdobný záchodový humor. Režisérovi šlo o trapnost, nechutnost, obscénost. Každému komu se líbí South Park, vřele doporučuju. ()

svatem1

skvele charaktery, skoro jako z RedMeatu, vyborne zahrane do bizaru, kvalita humoru promenliva, hlavni nosna slozka = mimika postav a timing gest/grimas + bizarnosti; toto rozredeno na 80 minut meni se celkem v nudu, sed a prumer, kde uz nelze nevidet, ze chybi hlubsi pointy (ty "trochu hlubsi" typu navsteva u producenta jsou pro jistotu naprosto doslovne do nejposlednejsiho detailu tvurcem sdeleny) a ze se vlastne divame jen na cool pitvoreni ()

foils

Tušil jsem, že tento film asi nebude zas až tak atypický, jak někteří tvrdí, a z větší části se mi to potvrdilo. Na druhou stranu: natočit komedii, která je skutečně vtipná, dnes už trochu atypický výkon chce, a Mr. Oizovi se to povedlo. Dokonce to ku podivu ani moc nepřehání s nechutnostmi (snad s výjimkou postavy Officera Rougha). Zůstává tedy jediné, co by se dalo vytknout, a to absence promyšlenějšího příběhu - Fízlové, hajzlové jsou hlavně sledem srandovních gagů. ()

Pe4Ce22 odpad!

Děláte si s těma hodnocníma srandu? Tohle je snad nejhorší film všech dob. Naprosto bez pointy a hlavně .. tohle má bejt komedie? Za celej film jsem se ani jednou nezasmál, prostě jsem jen tak seděl s otevřenou pusou a přemejšlel WTF. Kdyby bylo i horší hodnocení než odpad, tak bych do něj určitě šel .. ()

CitySP

Asi nejdivnější 'komedie' co sem viděl. Nějak sem se v tom nedokázal orientovat, ale na druhou stranu sem se i celkem zasmál. Situace ve kterých se některé postavy nachází jsou někdy až tragikomické, ale proč se tomu prostě nezasmát:) ()

16davidko odpad!

Tak už som videl kadečo,ale toto je moc. od Dupieuxa som videl jedine klip ,kde žltý tvor do rytmu tancuje v nejakej kancelárii a to bolo napodobne psycho výtvor. Tak zrejme baží po sláve a natočil film,kde sa čudujem sám nehral ,ako to je zvykom keď sa režisér pustí do všetkého. Absolútne nudné nezáživné a človek z toho nemá ni pokiaľ v ňom neúinkujú nejaké tie látky. Tak isto nechápem koli čomu bola stále zahmlená jedna časť obrazu sem-tam. A to že obsadil do úlohy aj Marilyna Mansona to nekomentujem . Herci vydali zo seba možno maximum ,ale to nejak nestačilo,žiaľ. Dúfam,že takýchto ,,skvostov" kinematografie bude čoraz menej a že sa režisér nechá poučiť z chýb minulých :D ()

Fresh Film Fest uvede v Praze téměř 100 filmů

Fresh Film Fest uvede v Praze téměř 100 filmů

15.09.2014

Přes 90 celovečerních a krátkých snímků, které nejsou běžně v kinech k vidění, zajímavé filmové osobnosti od nás i ze zahraničí, a řadu doprovodných akcí nabídne program 11. ročníku mezinárodního… (více)