Marilyn Manson si v novém americkém filmu francouzského režiséra a hudebníka Quentina Dupieuxe (Mr. Oizo) zahrál roli emo teenagera. Dupieux točí filmy stejně expresivně, jako dělá svou hudbu. Montuje do sebe nečekané aranže s jednoduchými beaty. I v tomto filmu rozehraje hru gagů, naschválů a parodických situací, které připomenou dávnou Policejní akademii, ale zároveň si „legraci z poldů" dělá dost nekorektním způsobem, ze kterého chvílemi až mrazí. (Artcam Films)

Frajer42 odpad!

Tak z mého diváckého pohledu se jednalo o naprostou blbost. Nepodařilo se mi zasmát ani jedenkrát. S Quentinem Dupieux jsem měl tu smůlu poprvé a myslím, že na nic dalšího z jeho dílny se jen tak dobrovolně nekouknu. Čekal jsem neotřelou a nekorektní zábavu a dostalo se mi lehce přes hodinku absolutní nudy. Vtipy vyznívají do prázdna a celkově se na to nedá moc dívat. Nechápu zdejší nadšení. Pokud si člověk do žíly nepíchá čerstvě naškrabanou omítku, tak se mu to líbit prostě nemůže. Z filmu cítím obrovský záměr, aby byl natočen co nejdebilněji a diváky spíše rozčílil než pobavil. Mám rád provokativní věci a podobně trapný humor. Tohle ovšem byla naprostá 3,14ovina, která si nezaslouží ani malou špetku uznání. Pěknější odpad! ()

DwayneJohnson

Svěží, hnusná a ještě zlehka morbidní komedie o tom, že tihle policajti nejsou jenom hodní strážci zákona, jak by to mělo asi všude být. Se spoustou opravdu cool scén, ne moc známými herci a Mansonem, kterého jsem ve filmu ale vůbec nepoznal. Až podle komentářů pode mnou.... ()

Bachy

Mr. Oizo je magor, to víme. Ale něco na něm je a ani ti Wrong Cops nejdou snadno hodit do koše s posměškem. Ač se mi hodně chtělo. Vršení absurdit v nechutokabátu. Ale je třeba říct, že když má Dupieux náladu na vážnější kusy a ztřeštěnost drží pod poklicí, jsme o level výš. Wrong i Realita jsou úplně nahoře, ale tu knihu bych si přečíst chtěl...to zase jo. ()

SeBig

Že Tarantino styl?? Jdete se zabít. Naprostá sračka, která by se mi nelíbila ani kdybych byl zhulenej. Dvakrát jsem se trochu zasmál a to nepočítám ani jako smích. Hudba příšerná, herci taky.. fuj. ()

korbitch22 odpad!

Je mi skoro až blbě, že musím souhlasit s takovým trotlem, jakým je zdejší tvor Livingvřed, ale tohle byla ta nejstupidnější, nejtrapnější a nejnudnější píčovina, kterou jsem za posledních deset let měl tu smůlu vidět. Když jsem viděl kolik dobrých uživatelů tomu pálí od čtyř vejš a že v tom prý nejnormálnější postavu hraje Marilyn Manson, těšil jsem se na porci krutého a černého humoru a jediné, čeho se mi dostalo byla série totálních hoven, zrežírovaná debilem který si říká Mr.Oizo, za svůj život udělal jednu jedinou povedenou hudební pasaž o dvaceti vteřinách v reklamě na energy drink a začal psát sám neskutečně sračkovité dialogy, začal je vkládat do úst sortě nesympatických a debilních individuí a vše to okořenil o svojí příšernou muziku, kterou kdyby mi pouštěli půl hodiny v zajetí, řekl bych jim i to, co nevim.83 minut téhle zoufalosti bylo vyloženým utrpením a já si nepamatuju, kdy naposled jsem měl tak kurevský problém nějaký film dokoukat.Srovnání s Policejní Akademií je totálně na přesdržku lopatou, protože i Moskevská Mise je o proti tomuhle veledílu špičkovým filmem.Kéž by se pan Dupieux alias Mr.Kretén zavřel s jemu podobnýma do nějakého doupěte a tam se zherákovali k smrti, aby svět ušetřil takovýhle podřadných, antifilmařských ubohostí.0%. ()

mat.ilda

Tak je to potvrzené - řadím se k otrlým divákům - ne, že bych o tom měla až do dneška tušení. Ale něco na tom Dupieuxovi je... Mám takový zvyk - pravidlo třikrát a dost, kdy až masochisticky trvám na šanci pro jednoho tvůrce, než ho přihodím na svou černou listinu (takovým nešťastníkem se naposledy stal Carlos Saura). A Wrong Cops měl být právě tím filmem, který Dupieuxův ortel podepíše - leč nestalo se - naopak, došlo k přehodnocení snímku minulého, ještě z dob mé nezralé otrlosti, či otrlé nezralosti? - jak jen chcete. Ale teď už mám jasno, ten chlap dokáže urazit takovým způsobem, že ho nelze ani zažalovat! Ba ani se na něj zlobit - jen si dát RELAX a nechat se vést. No ano, ještě hudba... přesto, že jsem nikdy neslyšela takhle hroznou věc, právě ona má velký podíl na mém nekorektně zábavném večeru :-) ()

giblma

Jeden dýluje hulení v krysách a ve volném čase udílí hudební lekce teenagerům. Druhý má trochu úchylku na prsa. Třetí našel na dvoře zakopaný balík peněz, aby mu ho vyfoukla blonďatá kolegyně a rozfofrovala za botox a butiky. Další je jednooký černoch s nádorem na hlavě, co skládá hudbu, ale musí mu s tím trošku helfnout soused toho prvního, co pořád ne a ne umřít, i když už by teda sakra měl. Zapomeňte na Policejní akademii, tohle je alespoň fakt sranda! ()

jojinecko

Tak toto je ujetosť prvej triedy, ale v správnom čase a na správnom mieste je to jednohubka ako sa patrí. Btw, už len kvoli Marilynovi Mansonovi v takejto submisivnej roli sa to oplati vidiet :))) ()

Ivoshek

Určitě jeden z nejujetějších kousků za posledních pár let. Dupioux má talent pracovat s trapností.... Bylo to divný, ale rozhodně zábavný. Týpek v hlavní roli byl maximální. BOOK ABOUT WHAT?!!! ()

Pítrs85

Jestli to dr.horrible nazval antikomedií, tak já tomu říkám rovnou antifilm, nihilismus ve svý ryzí podobě, aneb natočili jsme si film, kde si (ne)děláme prdel z cajtů (protože už každý malý děcko ví, že EjSíEjBí), je nám úplně ukradený, co na tenhle film bude kdo říkat, vlastně je nám jedno úplně všechno, protože i když se snažíte sebevíc, stejně se vždycky najde nějakej arcidick, co vám to vomlátí o ksicht. A ani to nemusí být fízl. Jinak nejlepší na celým tomhle... filmu je, jak jinak, sám God of Fuck, Marilyn Manson, jehož retardovanej teenager posouvá herectví do novýho kosmíru, che. A já teď nevím, co s tím, že se mi něco takhle weird zatraceně líbilo... ()

Xeelee

[FOD 2014] Za hluchý pasáže bych nechal Dupieuxe poslouchat ten příšernej song jednookýho tragéda do skonání věků. Škoda, nejlepší chlupatej film se nekoná. Každopádně, dealer s výborným hudebním vkusem, pepřák, Marilyn Manson, nákup rýče, epická pasáž s osudovým klavírním podkresem (od předání ryb do nemilý příhody na zahradě), perfektní scény s dcerou, jelen(!)… To prostě musíte vidět dřív než se vám stane nehoda při zalívání zeleně na (jiný) zahradě. ()

Othello

Vyndanost Wrong Cops nejvýstižněji charakterizuje jedna z postav - jednooký černošský policista, který nad páskou přes oko má vybouleninu velikosti oční bulvy a obtěžuje celé své okolí parádní elektronickou šlehou, co dva měsíce skládal, nehledě na to, že mu všichni vysvětlujou, jakej je to shit. Pokud tenhle popis nezaujal, tak proboha tyvole tohle ani nezkoušejte. ()

Morholt

Když skončil Rubber, říkal jsem si, proč se mi to sakra líbilo, protože na ujetý podivnosti mě moc neužije. No a když skončili Wrong Cops, tak jsem si říkal úplně to samý. Úchylný, divný, zábavný. 80% ()

ScarPoul

Veľmi divný film. Ale páčil sa mi. Dupieux sa vyžíva v podivnostiach. Jeho postavičky sú nepríjemné. Nedá sa s nimi stotožniť a konajú dementne. Zároveň je tu strašne veľa super nápadov. Krysy naplnené marihuanou, adolescent s tvárou a telom Marylin Mansona a strašne divná elektronická hudba, ktorá mi neprestajne liezla na nervy. V zásade je to film vedúci od niečoho nikam, ale má v sebe veľa sebareflexívnych motívov (aj voči režisérovej tvorbe - objaví sa tu postava z jeho filmu Wrong, a rodinka Sunshinea pozerá Rubber), ale aj odkazov na staré béčkové filmy. Nie, že by som sa v takomto štýle filmov vyžíval, ale páči sa mi ako ide striktne a bez kompromisov proti diváckym očakávaniam a kupodivu pri tom nestráca až toľko divákov, ako by sa to od takéhoto druhu filmov čakalo. ()

5150

Byly tam záblesky bezmála geniální, ale také někdy hraničící s trapností. Celkově nevyvážený počin nebo chcete-li šílenost, která si uvedení na Festivalu Otrlého diváka 2014 s přehledem obhájila..)) hodnocení 2,5* ()

6thSun

Dupieuxovi se nějakým zázračným nebo hodně promyšleným způsobem daří balancovat na hranici trapna, aniž by ji významně překročil. Spíš ji využívá jako odrazový můstek pro povýšení svých zdánlivě suchých vtipů. Takže je to vlastně umění. ()

FFilipCZ odpad!

Naprosto zbytečný film s otřesným obsazením naprosto, neznámými a nesympatickými herci, bez pointy, rozumného děje a bez humoru. I want my 83 minutes back! ()

Fresh Film Fest uvede v Praze téměř 100 filmů

Fresh Film Fest uvede v Praze téměř 100 filmů

15.09.2014

Přes 90 celovečerních a krátkých snímků, které nejsou běžně v kinech k vidění, zajímavé filmové osobnosti od nás i ze zahraničí, a řadu doprovodných akcí nabídne program 11. ročníku mezinárodního… (více)