Bývalý dětský génius Frank (Clooney), naplněný rozčarováním ze světa, ve kterém žije, a Casey (Britt Robertson), chytrá a optimistická dospívající dívka, plná vědecké zvídavosti, se společně vydávají na nebezpečnou misi s cílem odhalit tajemství záhadného místa, ztraceného kdesi v čase a prostoru, známého pouze pod názvem „Země zítřka". To, co na tomto místo budou muset vykonat, navždy změní celý svět – a také je samotné. (Falcon)

Mykhaluu

Tak nějak to mělo být natočeno vždycky, scénář se může měnit, ale takhle nějak dobrodružné sci - fi pro mě mělo vždycky vypadat. Ten pocit odněkud známého nakonec hvězdičku bere i přidává. ()

Vämpiriüs

Začátek ukázal velké ambice a zajímavý nápad, bohužel nebyl úplně vhodně zobrazen. Prvních 45 minut bylo zábavných, následně se bohužel začne děj vyplňovat vadou a přechází místy až do stupidity. ()

TheKniGht

Hezká normalní pohádka. Jen bych některe věci ponechal original! ( dabing ) nemam rad kdyz se film predela!proste original je original pro me dabing znici 50%filmu pro nektere jedince bych zanechal klidne ale uplne zrusit original je chyba.a nechat jen predelavku s dabingem v kinech.kor v IMAX! ()

ESNYR

Na tenhle film jsem se hodně těšil. A proto mu to zklamání teď pěkně osolím. 1 hvězdu dám jen proto, že jsem film viděl až do konce a líbil se mi vizuálně. Jinak bych mu naložil odpad. Nudná rozvleklá mamlasina, která sází jen na tu trikovou podívanou. ()

nattyxh

Nebylo to tak špatný, ale čekala jsem od toho víc. Trošku jsem se v tom chvílema zamotávala. Efekty byly tak průměrný ale ani mě nepřekvapovalo, že si tvůrci představují budoucnost takhle. 65% ()

Stumbleine

Slušná sci-fi pohádka. Až na nechutný product placement (Oreo) a na šíleně trapnou, otravnou a tolik zprofanovanou multikulti korektnost v závěru filmu, kterou korporace Disney v poslední době tak ráda předvádí. Čili nejlepšími vědci, inženýry, konstruktéry a mysliteli planety jsou; čtyři negři, tři asiati, dva mulati, muslim (znázorněný pochopitelně jakožto vědec) a aby to nevypadalo špatně, tak tam na úplný konec šoupli i jednu bělošku (baletka) Opravdu k smíchu.. ()

Virusman666

Co dodat k tomuto filmu? Asi nic, Země zítřka není zrovna moje parketa, moc se mi to nelíbilo, ani jej proto nehodnotím, ale odpad to rozhodně není, může se to líbit jiným... Co však dodat k "verbalovi" je nad slunce jasné - když někdo napíše o americké filmografii, že je to zdegenerovaná americká provenience, tak zřejmě nemá všech 5 pohromadě. Když to napíšu slušně, tak je to idiot... ()

kasabian

Vždycky, když se objeví nějaký jakože blockbuster, který se dle recenzí úplně nepovede, mám tendenci ho hned neodsoudit a dát mu šanci, přeci to nemůže být tak hrozný. Ale je. Je to ještě horší. Neeexistuje větší důkaz špatnýho filmu než to, když oba vaši přátelé v kině vedle vás usnou.. ()

dudo24

Páčilo sa mi to. Niečo nové. Dobre spracované. Po celý čas to bolo zaujímavé. Pekná akcia. Aktuálne myšlienky. Dosť ma ten film nabudil. Cítim sa presne tak ako keď si pozriem nejaké motivačné video. Dobrí a sympatickí herci. Robertson mám rád, Clooney a Laurie sú páni. Aj všetci detský herci dali dosť dobrý výkon. Ale hlavne Raffey Cassidy bola brutálna. Strašne dobre to hrala. ()

boyjm

Zklamání. A to tak, že velké....nedávno jsem dohrál Bioshock Infinite, tak asi ještě ovlivněn dívkou ze hry dávám za podobnost s Athenou dvě hvězdy, ale je to bída. ()

baclajean

Už úvodná scéna s (už opraveným) jetpackom ukázala, ako silno pritiahnutý za vlasy tento scifi počin bude. Narážam na to, ako sa počas voľného pádu chlapča dostalo k jetpacku, ani nehovoriac o nemíňajúcej sa náplni v tých dvoch malých bombičkách. V rámci nášho "klasického" sveta boli objekty NASA umiestnené len za tenučkým plotom a strážené jediným, na stoličke sediacim strážnikom. Keď si odmyslíme tieto do očí bijúce záležitosti, ktoré scenáristi s režisérom mohli zvládnuť oveľa lepšie, tak sa po pol hodine môžeme konečne začať sústrediť na samotný príbeh. Ten po približne hodinke dokonca začal byť až prekvapivo pozerateľný a gradoval naozaj výborne, z odpadu až na celkom príjemný divácky zážitok. ()

pafka

Nevim, jak velke kino tohle melo byt, ale me to velky moc neprislo, spis to bylo zabavny. Dobrodruzstvi urcite do dvou tretin, pak jakoby tvurci nevedeli, co dal a tak to nejak zplacali. To je docela obvkly jev, ktery film neskutecne degraduje. Sam nevim, ktera je cilova skupina divaku. Pro deti moc slozity, pro dospele misty detske. Ale vtip, detaily nedokonalosti hlavnich postav, takovy prijemny drobotiny - to je vec, ktera me bavila. Clooney a Raffey Cassidy byli vazne skveli. ()

Jadro

Veľa logiky a hlavne nejakej spojitosti tam nenájdete. Pozrieť si to doma s deťmi - ok, ale to je asi tak všetko... ()

wallax

Jeden z tých zbytočných scifi filmov. Na druhej strane ak uvážime, že cielovka sú asi teenageri, teda naša budúcnosť (alebo budúcnosť našej planéty) a určitý ekologicko-normalizačný a edukatívny zámer filmu (vychádzajúci z obratu myslenia ľudstva, z pozície len čerpania a ničenia do pozície pomoci a revitalizácie prírody a zeme, za predpokladu, že si aktuálne sami sebe robíme zle a našimi zásahmi sa seba poškodzujeme) tak to možno hodnotiť ako moderne natočený dokument so zámerom naučiť či nenásilne prinútiť ľudí k zamysleniu a následne obrátiť k pozitívnej zmene. ()

CorvusBlek

Asi film pro náctileté, tak do 13 let, nevím jak je na tom dnešní mládež, já jsem v patnácti sjížděl Kubricka, Cronenberga, Lynche... Tento film ještě o dost zřejmě snížil i ten příšerný český dabing, za mě 25% ()

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Clooney natočí scénář od Coenů

Clooney natočí scénář od Coenů

26.10.2015

Třetí Tron má červenou

Třetí Tron má červenou

31.05.2015

Když se v roce 2010 objevil sequel kultovní sci-fi Tron, mělo jít o první z několika filmů. Tron: Legacy ale investovaných 170 milionů dolarů překlopilo v "pouhých" 400, takže u Disneyho dlouho… (více)

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015