Všechny roztleskávačky zemřou

(festivalový název)
  • USA All Cheerleaders Die (více)

První mrtvou roztleskávačkou ve filmu je Lexi. Její tragická nehoda přijde vhod novopečené kapitánce středoškolského týmu roztleskávaček Tracy, která chodí s Lexiným bývalým přítelem, fotbalistou Terrym. Lexiyně kamarádce Maddy se ale Tracyina romance nelíbí, a proto vstoupí do družstva roztleskávaček, aby se Tracy a Terrymu pomstila. To se ale zase nelíbí Leeně, která k Maddy chová mnohem hlubší, než jen přátelské city. Ještě menší radost jí ale udělá, když Maddy a dalších několik roztleskávaček zemře při nečekaně drastickém incidentu s chlapeckým fotbalovým týmem. Leena naštěstí ovládá černou magii, takže přivede mrtvé roztleskávačky k životu. Jenže, aby se udržely při životě, musí obírat ostatní o jejich životní sílu. Tvůrce hororové morality Žena Lucky McKee tentokrát zvolil mnohem odlehčenější přístup k žánru a spolu s Chrisem Sivertsonem natočil krvavou komedii připomínající teenagerské horory z osmdesátých a devadesátých let, kde ke každé pořádné středoškolské párty patřila duchařská seance a kde se puberťáci měnili v ohyzdné zabijácké démony s gustem trhající hlavy svým někdejším kamarádům. Jejich přehlídka zábavné brutality dušičkově rozjímajícím divákům napoví, že smrt může být i velmi komickou událostí,... zvlášť když se jedná o smrt někoho jiného. (Festival otrlého diváka)

Zl0

Kto chce vidieť pekné baby, nech sa prejde po nejakom slovenskom meste. Netreba kvôli tomu pozerať túto p.....nu. Áno. Musel som použiť taký výraz, lebo film ma vytáča hneď 2x. Po prvé tým aká je to stupidita a po druhé tým že nechápem ako môže dostať toľko vysokých hodnotení. Asi som niečo prehliadol. Ale znova to pozerať nebudem, lebo ešte raz uvidím svetielkujúce šutre a zbláznim sa z toho. Dosť. ()

dwbmb odpad!

Dementní film, ale ne dostatečně dementní natolik, aby začala být vtipná jeho samotná dementnost (jako například všechny filmy z produkce Asylum, které jsou 8x dementnější, ale miluju je). Zasmál jsme se asi 4x za celý film, zbytek byl nefalšovaný odpad! ()

Knor

Hezký holky to bezpochybů byly. Pár dobrých krvavých scén taky, ale celkově to na mě velkej dojem neudělalo. nebejt těch kozatic asi bych u toho dlouho nevydržel. ()

vitac.

Ohebný roztleskávačky, nabušení fotbalisti, reklama na lesbickou lásku, nekromancie, snídaně v bílem prádle, krev, to, a ještě mnohem víc, se dá stihnout před tím, než všechny roztleskávačky zemřou! Při scénách z Šebestova hřbitova mi na mysl připlul Blair Witch Project, nicméně to je jen nějaká moje prapodivná asociace:) (možná podpořená pár minutama záběrů z domácí kamerky). Na můj vkus trošku moc zpomalených záběrů s hudebním doprovodem, ale chápu, muselo to být... Jen pro zajímavost, během závěrečnejch titulků jsem napočítal patnáct písniček. Kousků písniček. Ale možná jich celkem bylo míň a byly jen prostříhaný, u skladeb některých žánrů to jde jen velmi těžko poznat:) Po důkladném zvážení uděluju čtyři hvězdičky (kdo nemá rád vkusnej brak a touží po nějaké té relativní objektivitě, nechť si laskavě minimálně dvě odečte:)). ()

The_Peach

Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale toto bola nehorázna kokotina. Už fak neviem, čo si mám myslieť o "labužníkoch" tuna na csfd, čo tomu dali 3 a viac * a na základe ktorých som sa rozhodol, že si túto koninu pustím. Áno áno a ten záporák bol ozaj "drsný"a fakt aj ja som mal z neho strach :-D.Hlavne pri tých tlakoch na stroji vo fitku vyzeral drsne a jak "skriňa" obrovská. Hantaký keby ma zdrbal, že robím hluk, tak tiež sa asi zoseriem a začnem makať potichu. Jediné čo oceňujem bolo to, že aspoň na tie baby sa dalo celkom pozerať. ()

carodejb

Možno blbosť. Možno. Ale rozhodne originálna blbosť, ktorá... nuž prináša nové pravidlá do žánru, hrá sa sním, je zábavná a krvavá. Rozhodne sa oplatí vidieť a teším sa na Par II. ! Toto bol neskutočný úlet. ()

petrik11

Spočiatku to vyzeralo na totálnu koninu. Vskutku som to chcel vymazať z kompu. no čosi ma presvedčilo sledovať to ďalej a oplatilo sa. ()

Pitryx odpad!

Špatná hudba, špatný střih. Celkově je to utahané a umolousané. Chybí tomu prostě grády. Efektů jen pár a ty ještě nic moc. Konec mi přišel dost zmatený. Holky hodnotit nebudu, nešlo o pornofilm. Takže kolem dokola kolkolem film, který podruhé vidět nechci, občas jsem na chvíli použil rychloposuv, takže závěr je takový, že deset procent stačí, ergo film skoro k ničemu. ()

MaxForValue

Trochu ma udivuje to všeobecné nadšenie nad týmto snímkom. All Cheerleaders Die sa snaží byť hrozne cool, neustále nad vecou, variovať medzi jednotlivými hororovými subžánrami i žánrami ako takými, byť hororom, drámou, fantasy i všeličím iným. Ale v porovnaní so staršou McKeehovou Ženou sa jedná o kvalitatívnu stratu, ktorá je viac gýčová, než zaujímavá. ()

a0001 odpad!

Hodnotenie odpad dostalo nový význam pri tomto filme. Toto je úplný hnoj. Kiež by to bolo vtipné, ale film nemá absolútne nič čo ponúknuť. 0% ()

Jadro

Mal som z toho pocit, akoby naraz to maly byť mládežícky film, horror a nelogické psycho. Jedna za kočky, druhá za nápad. Nič viac, nič menej :-/ ()

Facerr

Ty nejtupější, nejnesympatičtější a nejafektovanější roztleskávačky, jaký jsem kdy viděl. Smutný na tom je, že tenhle "roztleskávačskej" kult v Americe frčí mezi pipinkama docela dost. Pro takový by byl tenhle "příběh" asi o dvě další hvězdy navíc. ()

Vasyl

Su jenom trošku zklamanej že tam nebylo víc záběrů na zadky a to ostatní co je na roztleskávačkách zajímavý. O to víc ujetej byl příběh. Jaký drogy musí člověk sehnat aby tohle vymyslel? ()

Domas88

No určitě né na 4* tak na 3*, ale zase určitě ne na 50%, takže alespoň takovýmhle způsobem se snažím pomoct.. Já se dost bavil a užil si tuhle hororovou, puberťátskou podívanou... ()

david666

Inu přiznám se, že jsem film shlédl za účelem uvidět kvalitní kočky - no škaredé holky určitě nebyly ale nějak jsem čekal více:-) Každopádně vcelku překvapily místy gore záběry. ()

halberdier

Ač má tento film námět jak z c-čkových horrorů a je to hrozná blbost, je na hodně slušné technické úrovní a zajímavě natočený, že ho nelze zařadit mezi špatné filmy. Milovníci klasických horrorů si asi nepřijdou na své, ale ti kteří mají rádi filmy jako Detention či třeba The Faculty se budou myslím slušně bavit. ()

006.Trevelyan

Byl jsem celkem překvapený že to všechno nezačalo společným odjezdem na chatu, kde samo sebou není signál. za to dávám hvězdičku nahoru. Když nevypnete po prvních 40-ti minutách, které připomínají Beverly Hills 90210, tak se dočkáte hororu, který není strašidelný, spojeného s komedíí, která není vtipná. Lepší varianta místo roztleskávaček : Doporučuji radši 5 minut na freevideo.cz a poté pustit Dead Snow. ()