Všechny roztleskávačky zemřou

(festivalový název)
  • USA All Cheerleaders Die (více)

První mrtvou roztleskávačkou ve filmu je Lexi. Její tragická nehoda přijde vhod novopečené kapitánce středoškolského týmu roztleskávaček Tracy, která chodí s Lexiným bývalým přítelem, fotbalistou Terrym. Lexiyně kamarádce Maddy se ale Tracyina romance nelíbí, a proto vstoupí do družstva roztleskávaček, aby se Tracy a Terrymu pomstila. To se ale zase nelíbí Leeně, která k Maddy chová mnohem hlubší, než jen přátelské city. Ještě menší radost jí ale udělá, když Maddy a dalších několik roztleskávaček zemře při nečekaně drastickém incidentu s chlapeckým fotbalovým týmem. Leena naštěstí ovládá černou magii, takže přivede mrtvé roztleskávačky k životu. Jenže, aby se udržely při životě, musí obírat ostatní o jejich životní sílu. Tvůrce hororové morality Žena Lucky McKee tentokrát zvolil mnohem odlehčenější přístup k žánru a spolu s Chrisem Sivertsonem natočil krvavou komedii připomínající teenagerské horory z osmdesátých a devadesátých let, kde ke každé pořádné středoškolské párty patřila duchařská seance a kde se puberťáci měnili v ohyzdné zabijácké démony s gustem trhající hlavy svým někdejším kamarádům. Jejich přehlídka zábavné brutality dušičkově rozjímajícím divákům napoví, že smrt může být i velmi komickou událostí,... zvlášť když se jedná o smrt někoho jiného. (Festival otrlého diváka)

zolo23

Čakal som typickú school - teen vyvražďovačku a ono sa to v polovici zvrtlo do nie príliš vydarenej sci-fi komédii. Spájanie žánrov horror - komédia mi príliš nevonia (buď to poriadny horror alebo čistá komédia), ako tak sa tieto dva žánre darí spájať skôr britským tvorcom. Predsa len typický britský čierny humor je mi bližší. Pozerať sa na to dá, ale druhykrát si to ani za boha nepozriem. ()

misstake

Po úvodních minutách jsem čekal pouze jednohubkovou guilty pleasure s roztleskávačkama, ale jak minuty ubíhaly, tak jsem byl víc a víc pozitivně překvapen. Story s roztleskávačkama, čarodějnice, zombie, upíři, slasher, béčkové triky, vše v jednom. Hlavně nešlo poznat, co se z toho vyklube, co se bude dít v následujícím záběru. Paráda. Nadšení. Za mě lepší než cokoli od Argenta, jdu pátrat v McKeeho filmografii po dalších skvostech. ()

Perverz

Tu komedii jsem tady vůbec nepochytil. a ani si nejsem jistý jestli se vůbec tvůrci o komedii snažili. Když už se to rozjede, tak je to dobré, jenže pozdě. Roztleskávačky, kluci a ten jejich fotbal no, Amerika, studentské kecy, kecy, furt kecy, nějaké vztahy, pořád kecy. Pak přijde nějaká ta mystika, ženská si tam hraje se svíticíma kamínkama, a oživí mrtvé holky, ty pak musí pít krev aby měly sílu. Uvidíme jedny prsa. Nebýt toho vleklého začátku tak i koukatelné, takhle spíše k uzoufání nuda. Lucky McKee srší originalitou a to je vždy vítané. Na ty holky se kouká dobře, ale co z toho když jsou pořád v obalu. Od Lucky McKeeho jsem čekal více. ()

mosnak odpad!

Roztleskávačka umře při skoku - holka co jí točila na kameru, byla znásilněna jejím klukem - tak se pomstí a začne lesbicky uspokojovat jeho novou přítelkyni - týpek se nasere - pád auta s roztleskávačkama do řeky - svítící kamínky - čarodějnice co oživí roztleskávačky - ty se musí krmit lidskou krví - nasranej týpek jejich tajemnství odhalí - začne je zabíjet (po druhé) - holka co točila jeho první girl ho společně zabijí - následuje lesbický konec - svítící kamínky - roztleskávačka co umřela veleze z hrobu - titulky - konec! Nic jiného než odpad dát prostě nemůžu - 0% ()

Rufete

"I'm not going to say you have a small dick, Terry, 'cause that would just be predictable. I mean, it's not big, and that's fine, but for the sake of the puppies, I just want to make sure you know how to use it. Three people in my seventeen years have made me come. Myself of course. This really sweet boy at camp the summer after freshman year. Lovely fingers on that boy. And then, not ten minutes ago, I got my frigging socks rocked off... by Maddy. But never by you, Terry." Komentář může obsahovat spoilery. Dlouho jsem nesáhl k tak nízkému hodnocení. Bohužel, v tomhle filmu bylo asi tolik logiky, jako v písmenkové polívce. Ani sexy tělíčko blonďaté roztleskávačky, na které jsem koukal dlouhé minuty, mě nepřinutí hodnocení změnit. Hvězdička za již zmíněnou blondýnku a druhá asi za kostýmy (na blondýnce). Film obsahuje hodně vedlejších postav a scén, které do hlavní linie vůbec nepasují a prostě se tam nehodí. Některé scény (jízdy autem) se nezvykle natahují, ostatní lítají v tak rychlém sledu, že nestíhám ani postřehnout, kdo zrovna umřel. S těmi krystaly jsem to zrovna nepobral a spousta dalších věcí nedávala jasný smysl. Konec tragický, režisér si chtěl udělat náběh na dvojku? Kdyby na konci přežily bloncka a zrzka, tak bych se tomu nebránil. Takhle se na další díl nekouknu (pokud nějaký vůbec bude). Radši si znovu pustím tu fenomenální podívanou, kterou předvádí Tracy při přechodu přes ulici. ()

kluk z Na

Jáj. Čarodějky. Dalo se na to koukat, ale nebylo na tom nic extra funny, žádný krvavý hody nebo psycho, natož se zaobírat tím co se tam dělo, zápletka jak prase.Prostě zklamání. ()

Writter

Tak tento film vnímam ako dosť veľkú stratu času, pripadalo mi to ako nevydarená vampiro-rozprávka s pár nabuchanými chalanmi a sexi holkami. Každopádne svietiace amulety v bruchách a hrdlách mne osobne veľmi nevoňajú. Nevnímam tento film ako horor ani ako komédiu, pretože som sa zasmial iba v úvodnej scénke pri tom peknom páde. ()

Rathalos

Nebolo to zle,ale ani ziadna slava,priemerny horor o mrtvych(zivych)roztlieskavackach,ten koniec sa mi pacil a Caitlin Stasey je sympaticka herecka...:-) ()

Vabr odpad!

Tak tímhle u mě nejspíš Lucky McKee skončil. Jeho tvorba je už tu tam a nedosahuje vůbec takových kvalit jako Žena nebo potenciálně nadějné Lesy. Teď už jde vidět, že jeho další (i současná) tvorba kvalitou neoplývá. Hodně mě to mrzí, protože Žena mě tak nadchla, že jsem si myslel, že se z Luckyho stane můj nejoblíbenější režisér. Všechny roztleskávačky zemřou jsou jednoduchá peachovina vystřihnutá jak dvoutisícovek. Některé efekty by ještě ušly, ale ke konci je to už skutečně blivajz. Postavy jsou ohromně ploché, jednoduché a svou inteligencí na bodu mrazu. Není k nim vybudováno nic, a tak se mi i některé roztleskávačky pořád pletly. Bylo to nudné, trapné a nechápu, že si vůbec tohle usmyslel v hlavě jako dobrý nápad na realizaci. Ono samotný nápad revenge roztleskávaček na sporťácích by mohl být fajn, ale v tomhle provedení nikdy. Jediné, co bych mohl pochválit je možná závěrečná scéna s hrobem, která byla provedená pěkně. Vyhodnocení: Děsím se faktu, že tohle byl remake jeho staré verze. Ta jak musela vypadat 😐 ()

Simomon

No.. těžko tento film nějak rozumně uchopit. Ona je to vlastně totiž jen taková bezduchá- a to doslova- slátanina. Už podle názvu Všechny roztleskávačky zemřou, jsem od filmu očekávál přísnou béčkovou zábavu. Rozuměj film tak dementní až je vlastně zábavnej. A tomu se bohužel nestalo. Ve filmu jsou dvě party, fotbalisté a jak už název napovídá- roztleskávačky. Tyhle dvě partičky mezi sebou tak různě soupeřej, až dojde k jedné události, po které se z holek, za pomocí jedné gotičky a -samozřejmě- kouzelných kamínků, stanou upírky! Tahle geniální zápletka si však podle mě žádala trošku více sebereflexe. Tím neříkám, že si film hraje na něco víc než je, to určitě ne, ale chyběly mi tam hloupé hlášky, či laciné emoce. Příběh se však celkově moc nedrží nějaké hlavní linie (té upíří, či vztahu jednotlivých postav mezi sebou..) a každý střih řeší úplně jinou situaci a postavy se vlastně jen tak nějak mordujou (bez nějakého většího opodstatnění) až do konce, kde se mordujou ještě víc. Absurdní je i samotný fakt, že holky jsou roztleskávačky. Což postavám sice umožní celý film odehrát v sexy kostýmkách, na děj to však žádný vliv nemá. Ve filmu ale nefunguje ona zábava z toho jak je to hloupé, naprosto chybí atmosféra a postavy jsou nijaké. Celkově hororové prvky mne prostě nepřesvědčily ale kupodivu to celkem odsejpá a přesto, že člověk není ani chvilku napjatý, není to vyloženě propadák. POSLEDNÍ SLOVO: Z Všechny roztleskávačky zemřou jsem měl pocit, jako kdybych sledoval nadprůměrný studentský film, což ale pořád nestačí. A na to, že se jedná o film o roztleskávačkách, je v něm málo nahatých prsou! 2/5* ()

BLabaKAn

Stále je vidět, že se dá v dnešní době natočit cokoliv a jakkoliv, ať už to něják dopadne a stejně si to každej přebere po svym . . . ()

Louie

Tvorbu Lucky McKeeho mám hodně rád a May patří mezi moje nejoblíbenější filmy, které si jednou za čas, když je ta správná nálada, rád pustím. Stejně tak Lesy a Ženu považuji za hodně vydařenou McKeenovštinu. Bohužel roztleskávačky postrádají veškerou jiskru a invenci jeho předchozích filmů, kdy byl divák opravdu zvědavý, jak to celé dopadne. Možná, kdyby celý snímek byl dvacetiminutová povídka, tak by mohl mít své kouzlo... A ještě jedna věc... Je to snad poprvé, co ve filmu nejsou roztleskávačky sexy ... ()

beso74

Roku 2001 natočila dvojica filmárov Lucky McKee a Chris Sivertson video horror All Cheerleaders Die. Po 12 rokoch sa obaja k látke vracajú a obecenstvu predkladajú verziu s vyšším rozpočtom. Avšak ani väčší balík peňazí v spojení so žabami ukazujúcimi svoje krátke sukničky a veľa vecí k tomu ma nedokázal zlomiť, aby som tento film pokladal za aspoň priemerný. Skupinka namyslených roztlieskavačiek, ktoré sa oslovujú jednoducho a úplne pravdivo BITCHES nedokáže zaujať diváka natoľko, aby nejakej z dievčat držal prsty a bál sa o jej život. Skôr som si súhlasne s názvom filmu mrmlal THEY MUST DIE AND VERY QUICKLY... ()

Amynka

Pohodová oddychovka, při který jsem si několikrát vzpomněla na skvělěj filmek Tamara.A Caitlin Stasey(Maddy) mi dost připomínala mou oblíbenou Ashley Greene.Akorát světélkující kamínky mi tam moc neseděly,přišlo mi to takový trošku přeplácaný...Ale zábavný to každopádně je:-) ()

DavidWebb

Nie originálny ale zaujímavý námet a nečakaná zábava. Podobný mix žánrov mi nevadí - čarodejnica, zombies, upírky, sranda. Do tohto teenagerskeho fliku som šiel vyslovene z nudy, videl som tam trojkové, štvorkové hodnotenia, len málo horších - reku dám to. A hoci ja sám už nie som násťročný, kto by sa občas rád nevrátil do "školy" medzi pekné a hlúpe babenky? Tak, ako podľa auta (alebo šiat) vidíte kto je za vodou a kto pod vodou, tak môžete na spracovaní cheerleaderiek vidieť, že tento flik pláva pod vodou iba zo šnorchlom a iste tam filmové štúdio veľa peňazí kvantitatívne neuvoľnilo. Aj napriek tomu ma príbeh tak zaujal, že do záverečných 20-25 minút som uvažoval o 4 hviezdach. Ten (záver) ma dosť rozladil, zrejme kvôli mojej úplne odlišnej predstave o tom, ako to asi skončí. Enyvej, ja som sa nenudil, naopak, príjemne ma to pobavilo. ()