Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Oblíbený temný hrdina Hellboy se vrací na plátna kin s plnou parádou. Pod hlavičkou ÚPVO (Úřadu paranormálního výzkumu a obrany) se vydává do Londýna, kde se probrala ze záhrobí obávaná čarodějnice Nimue. Hellboy musí "Královně krve" zabránit, aby seslala na svět lidí smrtící morovou ránu. Ta však potřebuje nejprve nabrat síly poté, co ji v dávných dobách zabil samotný král Artuš a její rozčtvrcené tělo ukryl napříč celou Anglií. Rohatý cynik má naštěstí k ruce svého nevlastního otce, profesora Trevora Bruttenholma, a kamarádku Alice, mimořádně nadané médium. Spolu s nimi odhalí šokující pravdu o svém původu i poslání. (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

To bylo i v Torově verzi na začátku v tom openingu..

Mě se to tak líbylo víc.. bylo to víc takové tajemné uzavřené... Kde ten důraz na Jajnou organizaci co chraní lidi před tvory ze stínů, měl nějakou váhu myšlenku a smysl... Tohle mi pravě ty veškeré iluze že se dočkam dalšího plnohodnotného Hellboye a ne pokračovaní Lovce čarodějnic vzalo... 

Monstra mě taky moc nezaujala... Což potom ty chatrné bitky, jak z nějakého nízkorozpočtového seroše. Kralovna se taky zrovna moc neukázala... Čekal jsem víc Badass . Dobře... Nebufu zlí, tak aspoň jako Sedmý syn.. 8)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

V předloze je také veřejně známý, proto si sním nikdo hlavu nedělá. Tam o něm vycházejí i články, takže tady to bude očividně převzaté

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

movieband

Taky jde o to že se zde hlavní hrdina jaksi už neskrýva.. 

Zatím co ten Tooruv jezdil v popelařském voze a velice byla chraněna jeho přítomnost mezi lidmy. 

Tady uplně v klidu vystoupí z policejního Antonu, prochází se mezi lidmy a tak celkově... Má nějakou hrdinskou inkognitu uplně u prdele. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Retrospekce mě taky napadla, a bylo by to možná i rozumné, ukázat, co má Hellboy za sebou, pro neznalé komiksu. Sám v to doufám, protože je toho v ukázce nacpaného ze všech tří knih tolik, že bez retrospekce by to bylo šecko moc narychlo. Ví se, jaká má byt stopáž?

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

movieband

Úplně ti rozumím a souhlasím i když první dojem většinou neschvaluji ale ano máš pravdu..Torovu verzi mám rád, já také mám Hellboye jako topku a celkově Dark Horse a hlavně Image nad Marvelem a Dc...ten začátek s Rasputinem je výborný třeba uvidíme nějaký flashback

na příspěvěk reagoval renegad

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Ratemus

Znovu jsem se díval na ukázku prvního Hellboye. Jo, pravda, Sammaela si prakticky Del Toro vymyslel (možná inspirace rodinou , Kroenena si víc přibarvil, oproti komiksu, kde sice byl taky řezník (Probuzení ďábla) ale asi ani ne tak v pravém slova smyslu, v jakém ho vybarvil Del Toro. Naopak se mi líbilo, jak zpracoval přivedení Hellboye k nám na svět. Takhle by se dalo pokračovat do nekonečna, nešel přímo podle šablony Sémě zkázy, ale dokázal to nakombinovat tak pěkně, že to mezi komiksy nemělo konkurenta. V jakém komiksu, v té době, nebo teď vleze, hlavní hrdina do hrobu, rozbije rakev, oživí mrtvolu a pak si s ní šmáruje mezi náhrobky do mauzolea? Jde mi o to, že dokázal dobře pracovat, jak s hlavní dějovou linkou komiksu, tak do ní dokázal zapasovat inspiraci povídkama. A tady na mě ta ukázka působí právěže dost rozporuplně. Pokud se inspiroval i Ú.P.V.O., budiž, mám, co dohánět. Jen mě děsí ta představa, že když už člověk tak dlouho čekal na to, aby dali Hellboyovi znovu šanci na plátně, tak to Marshall sestřelí přílišnou béčkovostí. Ukázka na Del Torovského Hellboye dokázala chytnout za koule. Tady to působí dojmem, tohle jsem už někde viděl.. Uvidíme, co bude v další ukázce, ba přímo ve filmu. Fandím tomu hlavně kvůli tomu, že chcu Hellboye v kině. MARVEL, DC komiksy mám rád, ale příběhy od Dark Horse sou úplně jinačího rázu a v kině by to mohlo oživit tu "stereotypní" komiksovou podívanou.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

 Ten pocit když řešíme kreslené postavičky, které slouží jako předloha k těm vašim oblíbeným MCU filmům, kterých film Avengers uživatel Milky vynesl do nebes. :D

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nějak se mi to roleželo v hlavě, a začínám tomu vcelku fandit. Byť s opatrností, tak ano. Prvně mě to nakrklo asi hlavně kvůli tomu, že Hellboy je moje srdcovka, a byť se na Del Tora plive, tak právě jeho Hellboy, mi přijde jako jedna z mála komiksáren, který je věrná předloze s minimální invencí od filmových tvůrců. Prostě vzali dílka komiksového autora a splácali je dohromady, a v případě prvního Hellboy, vcelku šikovně. Tady se děsím toho, aby to právěže tímhle kombinováním nepokazili. Je tam na mě až moc současné civilní interkace s Hellboyem, která v té komiksové trilogii byla oproti zbytku příběhu prakticky minimální. Snad je to jen takhle poskládaný trailer a film bude jiný. Už aby byla premiéra.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Milky.

Občas diskuze zklouzne do off topic to přece sám dobře musíš znát, třeba teď se taky nebavíme o filmu...jen se vždy musí najít lidi kteří mají děsnou potřebu si stěžovat..

na příspěvěk reagoval movieband

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Milky.

Hmm, to koukám, od někoho kdo leze do diskuse k filmu o komiksové předloze a ještě fantasy...kdybys měl jak říkáš mozek, tak mi to natřeš bez těch urážek jinak, a ne jak někdo komu zrovna uschnul inkoust na občance, takhle jsi mě akorát rozesmál

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ty vole kdybys měl gram mozku v hlavě tak držíš studem hubu. Ozzy má pravdu. Přečti si nějakých 500 příspěvků zpátky a jebni se do hlavy abys to pochopil. Banda retardů, fakt.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus, Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Ozzy2

Špatně jsi to pochopil a pleteš se, jde mi o to jak všichni kňučí nad tím že tohle není třeba pravý Hellboy, přitom ani ten toruv není ten pravý...to je vše.. ostatně i o věku se pleteš, a co bys chtěl vědět o novém filmu? Je hodně věrný podle traileru předloze. Jinak čtení komiksů není nic dětského a s věkem to nemá nic společného

na příspěvěk reagoval Milky.

Ozzy2

Ozzy2 (hodnocení, recenze)

Vy jste tu slušný vydlabanci, předpokládám, že jste všichni dospělí studenti fildy, nebo ČVUT.Já myslel, že se něco dozvím o novém  Hellboyovi a vy si tu honíte péra nad tím, jaké vlastnosti má nějaký kreslený panáček z dětského časáku.......

na příspěvěk reagoval Ratemus

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Aha tak ty nové jsem zatim neviděl. :)

Tak schvalně, jakou karmu má jeho postava ba postavy.cz? :D 

Neutralní... To je jasny... Ted to přepsali hned po prvním MCU filmu... :D

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Myslíš že když narveš Wolverinovy do čumaku granatomet a pak ho slisuješ parním valcem když se ještě regeneruje že ho nezabiješ? No asi ne... :D

Ale, nikdo neřekl že byl opravdu mrtvý... Jen zaživa pohřbený. ;)

na příspěvěk reagoval Ratemus

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

A když už se bavíme o X-Menech v MCU, tak bych je do hlavní filmové části nedával, bylo by těžké vymyslet jak je tam zařadit. Zpracoval bych je jako seriál, s tím že by DP měl vlastní.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

A DP kills MU je pěkně sračkoidní komiks, autor měl dětské sny o tom jak by DP zabil všechny MU postavy. A filmovej Deadpool nepochází z MCU ty trotle.  Je zařazen do X-CU.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Možná býval psychopat, co já vím, ale v těch nejnovějších komiksech je vážný a hlavně v komiksu Deadpool: Hodný, Zlý a Ošklivý, ve kterém je dokonce i smutný. On DP umí být i vážný, umí se hodně nasrat.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

ty protože neznáš komiksy a nečteš je, to musíš brát tak jak to řikám já, ten komik je jen zábava aby se hezky prodával a chcali z něj lidi jako ty...normálně v kánonu by nic takového neudělal, v tom komiksu je Dedpool hrozně silnej a ostatní aby je mohl zabít hrozně oslabeny aby komiks plnil účel...tak to je, a to samé Punisher kills MU, kde opět zabije např Doom nebo Wolverina tak jak by ho nikdy nebylo možné v kánonu zabít

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ano, ale vymyslel to tak aby to davalo smysl. 

Tedy, jak zabít superhrdinu efektivně.

Ale, zase musíme brat v potaz to že Komiksový, Deadpool je vyšinuty hajz,  psichouš sociopat a pěknen magor... Narozdíl od MCU AntiDeadpoola... Ktery je jen psichouš. :)

na příspěvěk reagoval Ratemus, CarnTheNunya

Související novinky

Hellboy se brzy dočká dalšího rebootu

Hellboy se brzy dočká dalšího rebootu

19.02.2023

Po posledním Hellboyovi z roku 2019 od režiséra Neila Marshalla (epizody Hry o trůny) to vypadalo, že se rudý ďábel z pera Mikea Mignoly na pár let zase uklidí někam stranou. Snímek totiž narazil u… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

S blížícím se koncem roku se pochopitelně pojí vznik různých žebříčků, rok 2019 je ale specifický ještě v tom, že spolu s ním zároveň končí i celá dekáda, a to ohlížení proto bude místy větší.… (více)

Nový Hellboy je oficiálně fiasko

Nový Hellboy je oficiálně fiasko

24.05.2019

Reboot Hellboye od režiséra Neila Marshalla (Centurion, Hra o trůny) byl po pěti týdnech definitivně stažen z kin. Snímek za tu dobu utržil 21,9 milionů dolarů na domácím trhu a jen necelých 40… (více)

Hellboy v kinech zklamal

Hellboy v kinech zklamal

15.04.2019

Společná snaha studií Lionsgate a Millennium vrátit do kin komiksového Hellboye s novou tváří a v novém, předloze věrnějším pojetí, tragicky nevyšla. Snímek obdržel v diváckém hodnocení CinemaScore… (více)

Reklama

Reklama