10 pravidel jak sbalit holku

• angličtina 10 Rules for Winning Her Heart (festivalový název) (více)

dudo0606

Taká milá romantická komédia, v ktorej som si fest obľúbil postavy hlavných hrdinov a hneď sa to pozeralo super. Taká oddychovka pekná, veľmi milo som prekvapený a hlavne musím podotknúť, že po tomto filme mám Kristínu Svarinskú ešte radšej ako kedykoľvek predtým. Dej bol plný rôznorodých scénok a vôbec som sa nenudil, zaujímavé a pútavé. Vlastne asi jediné čo by som vytkol je to, že mohli použiť lepšiu hudbu do ozvučenia scén ale inak asi v pohode. ()

Psycho.R

Co se mi na filmu líbilo? Myslím, že nejvíc super je na něm, jak si herci už od pohledu natáčení užívali. Nic, co by vypadalo křečovitě tu neobjevíte. Zejmená mě baví pohoda Donutila, Prachaře a Svarinské. Z Janáka je na dálku vidět, jak se snaží natočit film, kterých zřejmě viděl z USA moře. Dokonce mi příjde i že vykrádá tuctový scény z těchto filmů. Hlavním plusem, který ho však posouvá výš je ten, že v něm nyní vidíte více či méně známé herce z českých luhů. Ke chvílím odpočinku maximálně vhodné. ()

bearmeedek

Neplánovaně jsem viděl podruhé a tak ohodnotím ještě slovně. Snaha natočit českou komedii stylem americké romantické komedie. A to vůbec nefunguje. Takhle to v Česku není, např. sebekritický proslov na veřejnosti a následuje dojemný potlesk přihlížejících. Kdyby to bylo uděláno humor po česku, mohlo to být lepší. Jsem rád, že jsem našel stejný názor, tj. přirovnání k americkému teenage filmu. ()

VeeDee

Pořád jsem doufala, že je to parodie na americké romantické filmy a k závěru filmu vyskočí něco jako: "Ne, tentokrát žádný happyend nebude!!!". Ale bohužel. Už tomu chyběla jen převlékací scéna v obchoďáku a závěrečný společný hromadný tanec na ulici. Anebo to měla být parodie? ()

neo93

Skvělá komedie od Karla Janáka. Má teda strašně ohraný, provařený děj, jak získat pouze tu jednu vyvolenou, ale i tak mě to stejně neskutečně sedlo. Jak výborní herci v čele s naším hrdinou Matoušem Rumlem, Jakubem Prachařem jako jeho přímým konkurentem o vysněnou dívku, Miroslavem Donutilem v roli jeho otce a poradce, nebo třeba huličem Janem Dolanským, který mě bavil snad ze všech nejvíc, tak i povedeným humorem a scénami, mě dostal tento film. Úsměvná pohodovka, která mě rozhodně potěšila a kterou si klidně někdy pustím znovu. ()

ZnalecH

Na začátek chci říci, že mě zaujal už titulek, protože považuji za zábavné a občas i poučné sledovat, co dokáží vymyslet za "naprosto jistě fungující ""recept"" jak sbalit holku". Většinou se z toho stane komedie, často neúmyslně... Ale tady je to opravdu pojaté, jak je napsané v titulku jako KOMEDIE. Proto je celý film naprosto úžasný v tom, že se tváří vážně, ale jak určitě zjistíte, tak se budete většinu filmu smát. A o tom to je, nebo ne? ()

ER

Ještě do 4.pravidla to šlo,pak to ale byla jedna horší scéna než druhá,hrané až příliš okatě. ()

Maximilianus

Nápad dobrý, ale všetko ostatné nie. Či už ide o hlavnú hrdinku, kamarátov, jednoduchosť, klišoidnosť a stupídnosť deja, či násilné ani nie že scény ale gagy. 5,3/10. ()

Shaddy1 odpad!

Politicky nekorektní Hitch po Česku aka Donutil jako starý a zkušený rádce pubertálních lúzrů. Zní to dobře? Ne, že? Trapné a nevtipné. Odpad! ()

TommyDiamond

Od českých komedií čekám hlavně jednoduchou a účelnou zábavu, což 10 pravidel jak sbalit holku splňuje. A díky tomu tento snímek bude tak v plevu českých komedií a srdceryvných dramat, alespoň trochu vyčnívat…. Myslím, že není moc co řešit, za průměr co neurazí dám tři hvězdy... ()

ANTYCHRYST

Jupí velké překvapení a po dlouhé době koukatelná česká komedie, kde se člověk i opakovaně zasměje. Po prvních minutkách jsem málem na film zanevřel :) ale to byl omyl jelikož Vše začalo fungovat, tak jak má. Lexa alá Ruml je dobrý jelítko a role mu sedla stejné jako ostatní obsazení, včetně celofilmově zhulenýho Dolanskýho. Na české poměry opravdu dobrý film ve stilu Usa teenager komedií. Soundtrack na 1 *. 70 % Já se dobře bavil :) ()

Uesbe

pokiaľ natočia Donutila v Jurskom parku, pridám ešte jednu *..........medzitým: lepšie než americké proťajšky ()

jadran90

Invaze slovenských hereček. Na Janákovy poměry nuda, ale třeba jen planety nebyly v dobré konstelaci. Hvězdy mi nepřály. 10 krát otřepané téma, na které se nabalují scény buď vyloženě trapné (šátek, schovávání trávy), nebo nudné (oslava narozenin, zkouška). Zato stanování bylo zábavné, to uznávám. Postavy jsou schematické, třeba potenciál Donutila zůstal nevyužitý a Lexa je prostě trdlo. Vůbec mi nepasoval cizojazyčný soundtrack. Bylo těch pravidel vůbec 10? ()

Domca94

Film, na který jsem chtěla jít do kina, ale bohužel jsem to nestihla. Matouš Ruml, pro mne do té doby znám jen z Comebacku, zde dle mého názoru exceluje. Mimo něj je zde i nová generace herců - Terka Nvotová či Petr Buchta. Příběh je trochu víc předvídatelný, ale dle mě to není na škodu. [Televizní premiéra - TV Nova 7. 9. 2015] ()

wee_n

Pro mě, jakožto pro člověka, který od toho nečekal absolutně nic, byl film celkem příjemným překvapením, u kterého jsem se dokonce i zasmála. ()

DaveSmith

Od tohohle filmu u mě bylo nulový očekávání, takže zklamat nemohl. O to větší překvapení bylo, že to nebylo až tak špatný. Matouš táhne celej film dobře, ale to se dalo čekat. Je to sympaťák a viděl jsem v divadle, co dokáže (Scapinova šibalství třeba). Kristína sice nebude kdovíjaká herečka, ale je to kočička a hrozně mi připomíná Lyndsy Fonseca (což je jednoznačný plus). Ostatně zbytek ansámblu byl taky vybranej dobře. Trochu to drhlo v některejch přestřelenejch a rádoby vtipnejch scénách, kdy to hlavní hrdina totálně pos.re (např. v lomu, nebo s tím šátkem). Tenhle druh humoru, kterej vychází z trapnejch situací prostě nemusím. Ale jinak má film příjemnou atmoséru a přestože je celkem předvídatelnej, já se bavil. Ve výsledku bych udělil malinko slabšejší trojku. ()