Reklama

Reklama

Pětičlenný gang ukradne přes sto miliónů dolarů z kasina Luxor v Las Vegas. Čtyři z pěti členů gangu jsou zadrženi a uvězněni. O deset let později se jim podaří uniknout z vězení s maximální ostrahou. Pátý se zatím stal šerifem v malém zapadlém městečku v Kalifornii a za svou minulostí udělal tlustou čáru. Čeká ho ovšem nemilá konfrontace s členy bývalého gangu, kteří si přišli pro svůj podíl. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (37)

castor 

všechny recenze uživatele

Rutina, kterých jsou na každém rohu stovky. Náš belgický hrdina z přelomu osmdesátých a devadesátých let to vzal zase trochu z jiného úhlu. A ač má tu a tam divák chuť vlepit některému z jeho novějších pokusů tři hvězdy, tady musí být rád, když to vystačí aspoň na ty dvě. Žádná solidní přestřelka, žádný intenzivní fyzický souboj. Naopak tu máme tahání koltů, protože celá tahle naivní story o bandě, která si jde pro svůj podíl z loupeže, je stylizovaná coby moderní western. A Van Damme tu vůbec nemusí být. Proč už vážně raději nejde do zaslouženého hereckého důchodu? Udělat to před patnácti lety, mohl se vézt na vlně všech těch svižných kousků, které na konci devadesátých let točil se zajímavými asijskými tvůrci, mohl na vlastní farmě nerušeně popíjet víno a rozšiřovat sbírku, co já vím, třeba motýlů. Raději se namáčí do pitomých béček, ve kterých nikdo (kdyby alespoň) neplní žánrová schémata, která by nás se zaťatými pěstmi dostala až k závěrečnému střetu á la prvně zabiju tebe a vzápětí tebe. A i na tebe se dostane. Když už mají jeho filmy alespoň někam našlápnuto, jakoby vzadu v zákulisí někdo vztyčil prst s tím, že bacha, na tohle už nemáme rozpočet, dřepl na stoličku a na koleni přepsal už tak mizerný scénář. Naprosto zbytečná role v naprosto zbytečném kousku!! ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|46%| Tak jak bych tento film zcharakterizoval ? Rozhodně jsem na rozpacích a nedokážu to nějak pořádně popsat. Rozhodně westernovský či vidlácký nádech to má. Ale plusem je, že to není trapné a ani debilně humorné. Zde si to hraje na vážnější notu, takže jsem neměl problém film dokoukat do konce. Na druhou stránku to bylo celkem zbytečné. Úplný konec filmu šel totálně mimo mě. Je to béčko, jasně. Béčka mám rád, ikdyž poslední dbou mají jak malý rozpočet tak za moc nestojí Poslední Seagalovky, včetně seriálu Strážce spravedlnosti, nějaké slabší filmy s Lundgrenem jako je Blood of redemption nebo i s Van Dammem Enemies Closer, což byla celkem ptákovina. No toto je mírný podprůměr. Takže zpátky k tomuto dílu. Příběh není špatný, ničím ale nepřekvapí. Postupně se vyvíjí, sledujeme prostředí a zvyky lidí na onom zapadákově - takže to je asi to nejlepší co se mi líbilo. Van Damme zde má vedlejší roli a to záporáka. No, nebyl špatný, ale vůbec se zde nehodil. To jak dopadl mi přišlo dost mizerné. Přeci ovládá bojové umění, tak proč se zde nepral ? Ani jeden fight ? No, to byla chyba, jinač bych možná přimhouřil oči a dal bych slabší 3*. No nic, ostatní herci mi přišli tak nějak normální, byli uvěřitelní, takže aspon tak. Nějaká ta pointa vyrašila na konci, ale za moc nestála. A akce ? Pár obyčejných výstřelí a nějaká pranice ? To ani ne. Takže celkově mě film vůbec nenudil, jen byl odfláknutě pojat. Jinač by to mohlo být snad dobré. Hudba normální nebo jsem si jí ani nevšiml. Nedokážu toto béčko nějak dál rozebírat. Jednou mi to ale bohatě stačilo. Tot vše. ()

Reklama

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Existují filmy, které mají pitomý scénář, ale solidní režii. Existují snímky se slušným scénářem, ale mizernou režií. A pak jsou filmy, kde selhává oboje, a Bez úniku bohužel patří do té třetí sorty. V některých komentářích se mi objevují obraty typu "průměrná rutinní režie", ale to by Parmer mohl považovat za poctu. Jeho střih je příšerný, naštěstí je akčních scén minimum, protože jsou nasnímané nepřehledně a je evidentní, že režisér toužil natočit pistolnický western, protože se zamiloval do bleskurychlého tasení koltů v nepatřičných situacích. Scénář je logicky děravý a jedinou oporou je herecké obsazení. Ne, že byste tu potkali áčkové charakterní herce, ale typoví herci odvádí to, co se od nich v béčkovém projektu očekává, včetně Van Damma, který minimálně nepřekáží. Celkový dojem: 15 %. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tak já za sebe můžu říct, že jsem celkem spokojenej. Komu se obávám, že se tenhle film nebude moc pozdávat jsou skalní fans pana JCVD tohle je totiž další film tak trochu hranej na reklamu kdy si i neznalý člověk řekne hele hraje tam Van Damme tak to se musíme kouknout! No jo, ale už nikdo jim neřekne, že tam hraje asi tak 15 minut a navrch ještě takovou postavu, že kdyby jí nehrál slavnej Žán, tak si jí ani nevšimnete. V soubojích nepředvede nic oni tu totiž ani žádný nejsou na to musím upozornit dopředu. Tohle není prostě ten typ filmu. Nicméně i tak se mi to celkem líbilo když budu prostě kašlat na Žána a budu hodnotit film jako takovej, tak mi z toho vychazí docela solidní revegne akčňák z takovým nostalgickým místy až westernovým nádechem. Docela zvláštní film, ale jak říkám sednul mi. Na začátku se pěkně rozjede celkem přímočarej příběh v kterým jsem se i když se tu kecá docela hodně i se svojí průměrnou Angličtinou orientoval bez problému (zdravím rejpaly) Občas to pročísne nějaká ta přestřelka který jsou celkem drsný nekompromisní a vydařený. Dojde i na klasické tahaní koltů. Prostě trochu netypickej film, ale pro mě nakonec solidní průměr.55% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Těšil jsem se na JCVD a dostal jsem bandu nějakejch dementů z americkýho zapadákova, kteří si myslí, že vyjebou s lidmi z Las Vegas, kde jsou prachy jejich totální veličinou. To je jako kdybyste přišli na Matějskou a začali byste tam před Kočkama točit cukrovou vatou a brát jim kšeft. Je otázka času, než tam za Vámi přijde nějakej obr, kterýmu se to nebude líbit. Přitom já to uznávám. Film nemusí nutně být založený na JCVD, který se ve filmu vlastně ještě skoro ani neobjevil a ještě ta jeho postava ani za nic nestála. Jenže to by ten film musel být co k čemu i v rámci všeho ostatního. A to není. Bohužel. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

  • Celý film se natáčel ve městě Piru (Kalifornie, USA). (Grimaldi)

Reklama

Reklama