poster

Bez úniku

 • USA

  Swelter

 • Slovensko

  Bez úniku

Akční / Drama / Thriller

USA, 2014, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  **

  Takové nudné béčkové nesmyslné pátrání bývlých krimi-parťáků po jednom z nich, který při nepovedené fušce ztratil paměť a teď v zapadlém prdelákově uprostřed dezertu dělá šérifa. Párkrát se vystřelí, JCVD se tu moc ani neuprdne, takže je jasné, že je tu jen kvůli jménu na obalu, které prodá o pár kusů laciného DVDčka víc a to je všechno. Nezajímavé béčko, co kolem jen projde, bez povšimnutí.(9.7.2014)

 • gudaulin
  *

  Existují filmy, které mají pitomý scénář, ale solidní režii. Existují snímky se slušným scénářem, ale mizernou režií. A pak jsou filmy, kde selhává oboje, a Bez úniku bohužel patří do té třetí sorty. V některých komentářích se mi objevují obraty typu "průměrná rutinní režie", ale to by Parmer mohl považovat za poctu. Jeho střih je příšerný, naštěstí je akčních scén minimum, protože jsou nasnímané nepřehledně a je evidentní, že režisér toužil natočit pistolnický western, protože se zamiloval do bleskurychlého tasení koltů v nepatřičných situacích. Scénář je logicky děravý a jedinou oporou je herecké obsazení. Ne, že byste tu potkali áčkové charakterní herce, ale typoví herci odvádí to, co se od nich v béčkovém projektu očekává, včetně Van Damma, který minimálně nepřekáží. Celkový dojem: 15 %.(16.3.2020)

 • iXtr3m3
  *

  Stupidita, ktorá bola stupídna úplne vo všetkom, od pointy, cez chovanie postáv až po celkové spracovanie. Viac ako hviezdu nedám a je mi jedno, že si tam zahrali kedysi známejšie mená ako Alfred Molina, Josh Henderson či môj obľúbenec Van Damme. Pritom to mohol byť celkom fajn heist movie, keby sa na to pozreli z iného uhla.(12.8.2019)

 • Korbitch
  odpad!

  Nevím, co jsem čekal od režiséra, který před tímto "skvostem" natočil Tic, načež k Tac už se nedostal, ale tohle jsem nečekal ani v nejhorších snech. Jean úplně zabitej a to doslova. Dialogy z ústavu pro choromyslné, akce jak vystřižená ze čtvrtečních slev v kauflandu a příběh napsal nejspíš žák páté třídy jako slohovou práci. Ve zvláštní škole. Tohle se může líbit leda malým dětem, které nemají nakoukáno nebo jen naprostýmu, ale naprostýmu kreténovi.(11.7.2014)

 • sedm.1
  **

  Než se začnu věnovat samotnému filmu, musím si položit jednu řečnickou otázku, co tu kurva dělá Jean-Claude van Damme? Je sice pravda, že se čím dál více vyskytuje v různých filmech jako vedlejší postava, či mívá třeba jen nějaký ten cameo výstup, ale tohle bylo vážně už moc. Naprosto bezvýznamná, zbytečná a nudná postava, pár scének, pár větiček a o jejím konci pak ani nemluvě, prostě výsměch jako kráva, takže Jean-Claude, chlape, vzpamatuj se! Naprosto zbytečná role! Teď ale k samotnému filmu? Jedná se prostě o normální béčko, kde toho ale překvapivě poměrně dost funguje, zápletka není tedy zrovna originální, ale není ani vůbec blbá, či nudná, tempo si film drží po celou dobu docela solidní a téměř až westernová atmosféra a vizuál nebyly též vůbec špatné. Škoda minima akce, celý film se totiž nese spíš v dramaticko-thrillerové rovině, což v béčkové produkci nedělá nikdy příliš dobrotu, ale budiž, v tomto případě to není zas až tak zoufalý. Bohužel, tvůrci nicméně Swelter absolutně ničím nezvýraznili, či neodlišili od tisíce jiných, podobných béček, film nemá jednoduše příliš čím zaujmout, takže ikdyž to nakonec koukatelný je, pro jeho doporučení nemám jediný důvod, takže ve výsledku jde vlastně prakticky až o docela zbytečný snímek.(27.10.2017)