Reklama

Reklama

VOD (1)

Pětičlenný gang ukradne přes sto miliónů dolarů z kasina Luxor v Las Vegas. Čtyři z pěti členů gangu jsou zadrženi a uvězněni. O deset let později se jim podaří uniknout z vězení s maximální ostrahou. Pátý se zatím stal šerifem v malém zapadlém městečku v Kalifornii a za svou minulostí udělal tlustou čáru. Čeká ho ovšem nemilá konfrontace s členy bývalého gangu, kteří si přišli pro svůj podíl. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (38)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tak já za sebe můžu říct, že jsem celkem spokojenej. Komu se obávám, že se tenhle film nebude moc pozdávat jsou skalní fans pana JCVD tohle je totiž další film tak trochu hranej na reklamu kdy si i neznalý člověk řekne hele hraje tam Van Damme tak to se musíme kouknout! No jo, ale už nikdo jim neřekne, že tam hraje asi tak 15 minut a navrch ještě takovou postavu, že kdyby jí nehrál slavnej Žán, tak si jí ani nevšimnete. V soubojích nepředvede nic oni tu totiž ani žádný nejsou na to musím upozornit dopředu. Tohle není prostě ten typ filmu. Nicméně i tak se mi to celkem líbilo když budu prostě kašlat na Žána a budu hodnotit film jako takovej, tak mi z toho vychazí docela solidní revegne akčňák z takovým nostalgickým místy až westernovým nádechem. Docela zvláštní film, ale jak říkám sednul mi. Na začátku se pěkně rozjede celkem přímočarej příběh v kterým jsem se i když se tu kecá docela hodně i se svojí průměrnou Angličtinou orientoval bez problému (zdravím rejpaly) Občas to pročísne nějaká ta přestřelka který jsou celkem drsný nekompromisní a vydařený. Dojde i na klasické tahaní koltů. Prostě trochu netypickej film, ale pro mě nakonec solidní průměr.55% ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Existují filmy, které mají pitomý scénář, ale solidní režii. Existují snímky se slušným scénářem, ale mizernou režií. A pak jsou filmy, kde selhává oboje, a Bez úniku bohužel patří do té třetí sorty. V některých komentářích se mi objevují obraty typu "průměrná rutinní režie", ale to by Parmer mohl považovat za poctu. Jeho střih je příšerný, naštěstí je akčních scén minimum, protože jsou nasnímané nepřehledně a je evidentní, že režisér toužil natočit pistolnický western, protože se zamiloval do bleskurychlého tasení koltů v nepatřičných situacích. Scénář je logicky děravý a jedinou oporou je herecké obsazení. Ne, že byste tu potkali áčkové charakterní herce, ale typoví herci odvádí to, co se od nich v béčkovém projektu očekává, včetně Van Damma, který minimálně nepřekáží. Celkový dojem: 15 %. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Místy je to hodně kýčovité, i když to by bylo možné omluvit stylizací. Je to takový mišmaš různých žánrů a přístupů k filmu, že z toho vzniká něco docela nového, zajímavého a pro mě osobně snesitelného. Není to tak cool, jak se to na první pohled tváří, ale pro béčkaře je tohle více jak snesitelné. Plus ještě nesmím zapomenout na JCVD! ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Stupidita, ktorá bola stupídna úplne vo všetkom, od pointy, cez chovanie postáv až po celkové spracovanie. Viac ako hviezdu nedám a je mi jedno, že si tam zahrali kedysi známejšie mená ako Alfred Molina, Josh Henderson či môj obľúbenec Van Damme. Pritom to mohol byť celkom fajn heist movie, keby sa na to pozreli z iného uhla. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Van Damma miluju, ale tohle je už vážně smutný.Jean je výtečný herec, což dokázal v několika filmech napříč svojí kariérou včetně na Oscara výkonu v JCVD.Bohužel je to taky trochu diletant, který si celý svůj život sám háže klacky pod nohy a bere úlohy v takovejhlech poloamatérských sračkách.Viděl jsem prvních 20 minut a musel jsem to vypnout.Nedalo se na to dívat.Prostě ukázkový příklad filmu, který je tak strašně sterilní a hloupý, že nemá smysl jej vidět.Možná někdy v budoucnu, nehodnotim, jen smutně komentuji. 19.1. 2015. Dokoukáno, za to, co scénárista udělal s postavou Van Damma by si zasloužil po smrtně opíchat do všech tělesných otvorů. Hloupá amatérská debilita s příšerným střihem a hnusnou kamerou. Van Damme, Van Damme.....proč? ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

  • Celý film se natáčel ve městě Piru (Kalifornie, USA). (Grimaldi)

Reklama

Reklama