Spacewalker (S02E08) (epizoda)

Fantasy / Sci-Fi / Drama

USA, 2014, 43 min

Clarke ako veliteľ od prvej série naozaj pekne pokročila. Len jej matka je furt piča. Ja ani neviem, čo k tomu povedať. Murphy má proste v každom prípade asi dobrú karmu. Raven sa ho pokúsi obetovať a ešte aj ona za to zožne utrpenie a bolesť. Na druhej strane si nemyslím, že jednanie s takými ľuďmi by prebiehalo takto. A už by sa to mohlo rozbehnúť z Mounth Weather, pretože takto to len upadá do stereotypných emócií.(25.8.2016)

,,We've all got a monster inside of us, Clarke, and we're all responsible for what it does when we let it out."(25.4.2017)

• KM Phoenix

Asi nejzbytečnější a nejzdlouhavější díl. Tlak na emoční pilu, prázdné dialogy a umělé slzy.(23.12.2016)

• Ex1T

Epizóda absolútne o ničom. Celá nudná a zdĺhavá časť sa točí iba okolo rozhodovania či Finna (ktorý bezdôvodne zmasakroval skupinku nevinných a neozbrojených ľudí) vydajú napospas smrti alebo nie. V prípade, ak ho nevydajú dostanú sa do potýčky s veľkou skupinou pozemšťanov resp. grounderov a všetci s istotou zomrú. Chcel by som vidieť človeka, s normálnou hodnotou IQ, ktorý uvažuje tak, ako súčasná kancelárka Abigail. Strašná trapošina.(16.3.2017)