Dle mého povedený válečný film. Nápad ukázat válku z pohledu posádky jednoho tanku je určitě originální, nicméně dějově to mohlo být rozhodně zajímavější. Jak říkám, příběh je dost strohý a rozdělený zhruba na 4 hlavní části, přičemž jejich návaznost je vcelku podivná. Vše je nahrazeno výbornou akcí a masakrálním závěrem, který je sice poměrně nerealistický, ale bezpochyby efektní. Ocenil bych i poklidnější sekvence filmu, a to především návštěvu u německých žen. Dobrých akčních filmů se už moc netočí, tento je ale rozhodně obstojným kouskem. 80%(18.12.2014)

Fajn závan staré školy, ve kterém špína, drť a krev nejsou jen slovy házenými do větru. Jen škoda, že Ayerovu zručnost za kamerou obklopuje ryze generický scenáristický produkt, který nepřináší absolutně nic nového a nikdy nevystřihne prvoligovou scénu, na kterou by se dalo opravdu vzpomínat. Skopčácký oběd k tomu má nejblíž. Škoda, že to jeho druhá půlka totálně zazdí.(12.11.2014)

Jistě, je to strašně hrdinské, ale z hlediska použité špíny, bahna a hudby hoši odvedli dobrou práci. Navíc mě překvapilo, jak herecky Shia dozrál. Není to špatný film, ale pokud máte za sebou již víc jak deset válečných filmů, neoslní vás to. I tak příjemné pokoukání, s vtipnými i silnými scénami (jsme ve válce, tam prostě takové scény být musí). To všechno má ale jedno velké ale, které se neobejde bez SPOILERU. to tam vážně museli šoupnout usměvavého nácka, kterému právě zmasakrovali půlku jednotky a on si vlastně jen: "Hey, bro, you all were so cool I probably let you live. Ok? So, see ya" To jako vážně? Slabší 4* (aneb jak zaznělo - z milosti).(11.11.2014)

Big Bear, Thomassi, Malarkey, jirijost, Georgex, Paxxx.cz, Volodimir2, Rambo 159, Petoss1, Hanna...to je výber mojich obľúbených užívateľov, ktorí majú radi filmy všeobecne, ale vo vojnovom žánri sa cítia rovnako ako ja zvlášť doma. Ak niekto z nich film štedro ohodnotil, tak prevažne z lásky k vojnovému žánru, ale určite nikto z nich nie je ani slepý ani blbý...Partia v tanku sa zišla parádna , B. Pitt je skvelý, scéna za stolom v nemeckom byte výborná, rovnako ako tanková prestrelka s nemeckým tigrom. To, čo sa nám tvorcovia snažia nakukať v závere však hraničí so zdravým rozumom. Keď v jednej z úvodných scén dokáže 14 ročný nemčúrik odstaviť panzerfaustom tank, tu v závere to nedokáže hneď 300 po zuby ozbrojených Nemcov. Ach jej...Film sa mi až do tohto momentu veľmi páčil, ale záver to poriadne zabil... Prečo Nemcov nemohlo byť 20-30? Prečo rovno 300? Schválne, koľko panzerfaustov ste napočítali? Ja, počas pochodu tej armády asi 7 kusov, potom boli otvorené 2 drevené bedne po 4 kusy, to je min. 15 kusov! B. Pitt si to pálil z guľometu jedna radosť, no v reálnom boji by to nebolo dlhšie ako 5 sekúnd...Film má dobrú atmosféru, akčné scény, je správne vojnovo "špinavý" a ten nešťastný záver beriem z veľkou rezervou z dôvodu, ktorý som opísal v úvode. ----- Blbci nie sme a to ani nemusíte mať špeciálne radi vojnový žáner, aby vám došlo, že záver je až rozprávkovo nereálny. O to viac, že sedia v tanku, ktorý bol nemeckej armáde skôr na smiech...70%.(8.2.2015)

Snaha o to, aby se Tanková patrola stala živoucím pomníkem pro vojáky druhé světové, sice slibuje hodně, ale dostává na frak ve chvíli, kdy Ayerovi začnou mlátit žánry mezi sebou. Uvěřil bych jak neporazitelné posádce Fúrie, tak slzám při opilých doznáních, ale jakmile se tyhle nálady potkávají a pravidelně střídají, je konec. A je to škoda, protože Pitt i Lerman dokážou bez mrknutí oka rozehrát každou sebemenší vedlejší linku až na samou hranu.(13.11.2014)

• - V jedné z nejpopulárnějších počítačových her v době uvedení filmu "World of Tanks" byla spuštěna masivní kampaň na film. Hráči si během ní mohli koupit prémiový tank  "Fury", tedy M4A3E8 "Easy Eight" s 76mm kanónem, který byl upraven tak, aby do nejmenších detailů odpovídal exempláři ve filmu. Hráči během kampaně také mohli plnit několik úkolů, tématicky postavených na námětu filmu. (KREI)

• - Některé zbraně, které byly ve filmu použity, se objevily také ve filmu Zachraňte vojína Ryana (1998) a seriálech Bratrstvo neohrožených (od r. 2001) a Pacifik (od r. 2010). (Maulincio)

• - Jednou z velkých nevýhod tanků M4 byl benzínový pohon, díky tomu byli velice náchylné na vzplanutí. (KREI)