Často je složitější pachatele včas usvědčit, než dopadnout. Další epizoda kriminálního seriálu Případy 1. oddělení popisuje příběh muže, který věděl, že bude propuštěn, když vydrží nepromluvit čtyřicet osm hodin, kdy ho má policie právo zadržovat. Policejní souboj s časem byl postaven na trpělivosti, schopnosti využít zkušenost a všímat si každého detailu. Pachateli vynesl 25 let ve vězení. (Česká televize)

v.indruchova

Buduje od začátku do konce napětí. Ukazuje policejní práci, v boji s uředničinou která mnohdy vše komplikuje. A takhle jednoduchý to je. Bez podrobnějšího rozebrání psych. profilu, sice je to asi jasné, ale kdo nemá rád, proč? ()

Sa.sa

No "hezký" další případ a další hajzl..! Jak říkám škoda, že je u nás zrušen Trest smrti...! 🤔🤔😢😢 Jinak udavač se dostal tam kam měl na GIPS 😎 Njn bohužel byrokracie vládne světu 😀😀😀 ()

frantisekly

Krásna nemocničná scéna Bolka Polívky a Vladimíra Brabca v pyžamách. O stareckej nemohúcnosti, ktorú sa každý senior bojí priznať. Ublížiť starcom, to je druhý naväčší zločin po ubližovaní deťom. Preto som Blažkovo vystúpenie v metre vnímal s veľkou satisfakciou. ()

huspenina33 odpad!

Celkem na blití, oni ty chudáci policajti, musí mít povolení když někam lezou, musí se otravovat se soudcem, a zadržet můžou jen na 48 hodin, nejlépe by bylo na doživotí a my to nějak zatím budeme vyšetřovat. Tyhle podprahovky o chudácích policajtech, kteří makají jak o život, nespí a byrokracie jim hází klacky pod nohy je hnus. ()