Human Traffic

Human Traffic

Komedie / Drama / Hudební

Velká Británie / Irsko, 1999, 99 min

Existujú filmy podobného rázu ponúkajúce pre diváka rôzne myšlienkové alternatívy ako naložiť so samotnou ideou. Dej v podstate neexistuje, existuje samostatná voľnosť deliaca sa medzi všetky postavy , myšlienkové útržky a kvantum viet s pochybnou podstatou. Pre nikoho nie je ťažké opísať najlepší piatkový večer, pre mnohých by však reprodukovanie znamenalo maximum , čo so svojimi spomienkami a intenzitou prežívania dokážu spraviť. Preto " Human Traffic" zaujal.(1.2.2014)

Tenhle film není jenom vynikající komedie. Je to opravdu velmi realistická sonda do světa clubberů, z doby než tento subvesmír zcela pohltil trh. Taky mám určité podobné zkušenosti a tak vím, že tenhle film je skoro až dokument. Krom toho podle mně protagonisti snímku při natáčení normálně regulérně smažili. Alespoň to tak podle očí a chování vypadá. A taky tam hraje Carl Cox kdysi jeden z nehlepších DJ´s, dnes už jen figurka v hrsti velkých nahrávacích firem.(18.11.2004)

Esence devadesátek, časů, kdy se mohlo všechno. Divokost a nespoutanost o víkendu vs krutá realita a nuda a šeď pracovního týdne. Film pro lidi tak o 15 let mladší než já. Nicméně naprosto luxusní soundtrack, který dává vzpomenout dobám, kdy taneční hudba byla o něčem jiném, než o současných kolotočích na monstr akcích. 60%(8.4.2019)

Takové okno mezi jednu zajímavou subkulturu. Žádné velké zvraty, všechno vypadá perfektně realisticky, tak, jak má být. Dokonce se člověk i dost nasměje, především díky představám všech aktérů a obecně, pozorovat a poslouchat lidi kolem sebe na týhle párty je samo o sobě dost vtipný. Aneb důkaz, že Star Wars je celý o drogách. Jen ten konec mi tam nesedl, naivitu jsem najednou cítil všude. Dáváme freestyle na pokrouceným kole života. Nejlepší soundtrack z filmu 80%(25.10.2012)

Zábavný film plný dobrých, ale bohužel nedotažených nápadů.Na první podívání takřka za plný počet, ale s odstupem času a druhém promítnutí spíš jen lepší tři hvězdy. Žít podobným stylem jako partička kamarádů v Human Traffic je v reálu možná zábavné, sledovat něco ve filmu už tolik bohužel ne. Nicméně film má něco do sebe a působí pozitivním dojmem, takže za tu hodinu a půl obětovaného času stojí.(29.12.2008)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 174krát, což je 1,74krát za 1 minutu. (Dixxx)

• - Majitele klubu Azyl (Asylum) Pablo Hassana si zahrál legendární britský Dj Carl Cox, který spolupracoval také na tvorbě soundtracku. (maxXxic)

• - Sám režisér Justin Kerrigan se objeví ve filmu jako jeden z „Junglist“ tanečníků v Koopově obchodě. Je to ten, kterého se Koopa (Shaun Parkes) ptá: „Nějakej novej jungle? (maxXxic)