Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

Trailer

Renton

Scénář: Justin Kerrigan .. Fuck off you cunt. __ Špičkové, chytré, zábavné, pravdivé. Srdcovka. __ Pro „zasvěcené clubbery,“ ale i spousty dalších prozíravých, kteří vidí hloubku tohoto jedinečného snímku, je Human Traffic geniální kult a klasika.. Jelikož k nim už spoustu let patřím, nemohu jinak, protože mě „oslovuje“ téměř každá scéna. Režisérova generační výpověď je výborná, protože prostě věděl CO točí, neboť si vším sám prošel! Film je velice realistický a proložený dokonalou hudbou a ty nezapomenutelné dialogy nad hromádkou kokainu nebo o Star Wars jsou prostě třešnička na lahodném dortu. Také ty hlášky stojí za to, za všechny snad jen: „realito, jsi to ty?“ Někdy prostě trochu lituji, že život tak rychle letí a tyhle „bezstarostné jízdy“ už možná nezažiji.. A rozhodně bych tento film nesrovnával, jako to někteří chybně dělají, s Trainspotting - ten je taktéž excelentní výpovědí, ale o úplně jiném odvětví „zábavy.“ ___ Kdo neví, nepochopí !! __ 100%. ()

T2

Rozpočet £2,2miliónaTržby USA $104,257Tržby Celosvetovo $4,700,000║ škoda že miestami to chcú tvorcovia príliš zbytočne naťahovať a potom tam vzniká pri breptoch silená vata, mohlo to mať lepšiu údernosť ale niekoľko podarených scén sa tu nájde /55%/ ()

Rimsy

Já tohle prostě rád. Britský humor a jeho osobité podání, zajímavá studie welšské (heh:)) mládeže a moderní kultury. Dal bych klidně i za 5, kdybych byl hulič a ujížděl na těch strašnejch klubárnách:-), ale i tak se mi to líbilo. Ale přišlo mi, že takovýchto filmů lze natočit nespočet a pořád to bude celkem dobré... Zkrátka, kdo má rád britskou filmařskou školu a je mu pod třicet, neměl by být zklamán;-) ()

POMO

Ľahko provokatívna, Veľmi trefná sociálna komédia o zhulenej londýnskej mládeži. Skôr než o nejaký dej alebo veľké posolstvo, v nej ide o čo najdôveryhodnejŠie zachytenie zhulených stavov, životných postojov, a vôbec "moderných obsesií" mladého človeka. Niečo ako TRAINSPOTTING, akurát menej artové a vážne, a skôr bláznivo uletené. Určite kultová srdcovka každého skalného huliča. ()

Malarkey

Tenhle film není jen o muzice, je o kvalitní muzice a je uplně jedno jestli je klubová nebo jiná, prostě tam je a do filmu prostě patří. Human Traffic je úlet, sledovat tenhle film byl úlet, ale ač se to nezdá, užil jsem si ho stejně jako ta parta magorů, která hákuje celej tejden za jediným cílem: připravit se na pátek a propařit se až na samotný dno. Tento film je o jednom takovémhle víkendu. Víkend, který se zdá být stejným jako každý jiný, pro někoho možná je, ale je jen otázka času jak takovým zůstane. Ty lidi si život užívají jak nejlíp můžou a to je jejich momentální cíl, jejich momentální úděl. A právě ten se jim plní. Když už padaj poslední síly a většinou je člověk na dojezdu, tak právě pochopí to, co se snaží pochopit většina. Že žádný konec není, když do toho někdo spadne, těžko se dostává zpátky do reality. I když realita je dost krutá, a i tak se jí jednou člověk musí podat. Tak o tom tenhle film je...o totálním úletu. --- Víš jak stoupá cena umění, když autor umře? Cena hip hopovýho alba stoupá, když gang zavřou. ()

• Sám režisér Justin Kerrigan se objeví ve filmu jako jeden z „Junglist“ tanečníků v Koopově obchodě. Je to ten, kterého se Koopa (Shaun Parkes) ptá: „Nějakej novej jungle? (maxXxic)
  • Když Jip (John Simm) telefonuje v kanceláři manažera klubu, je vidět v záběru na stole zavěšený telefon. (Fenk)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 174krát, což je 1,74krát za 1 minutu. (Dixxx)