Human Traffic

Human Traffic

Komedie / Drama / Hudební

Velká Británie / Irsko, 1999, 99 min

Ľahko provokatívna, Veľmi trefná sociálna komédia o zhulenej londýnskej mládeži. Skôr než o nejaký dej alebo veľké posolstvo, v nej ide o čo najdôveryhodnejŠie zachytenie zhulených stavov, životných postojov, a vôbec "moderných obsesií" mladého človeka. Niečo ako TRAINSPOTTING, akurát menej artové a vážne, a skôr bláznivo uletené. Určite kultová srdcovka každého skalného huliča.(3.1.2003)

Vzkaz pro pana Šteindlera: Kdybyste si nejdříve zkouknul Human Traffic, nevyblil by ste takovej shit, jako je Perníková věž, protože TAKHLE to chodí, když ste na drogách!!! A kdo tady brečí, že to je film o tom,jak si co nejlíp zasrat mozek, ten to absolutně nepochopil. Ty lidi nemaj jinej smysl života, a když vám nevyhovuje realita, snažíte se z ní uletět.....prostě to pochopí jen ten, co měl v životě stejnej problém!!!Každá věta,každý slovo,co tu padne je těžkej fakt.Zažil sem tyhle sračky na vlastní kůži.Vím,o čem mluvím a vědí to i tvůrci tohoto filmu!!!HOWGH!(23.10.2008)

CITÁT - Přítomnost je pryč, fantazie je součástí reality. Myslí nám to jasně a přitom vůbec nemyslíme. Je to báječný. Přestáváme chtít věci ovládat. Zapomínáme na všechnu bolest v životě, lidi už nás neohrožujou. Všechny nejistoty vyprchaly. Jsme v oblacích........................................................................................................................(6.5.2013)

...a je tu víkend. Pařba začíná! Zajisté kultovní snímek o britské mládeži, který mi je (i přes odpor k jistému druhu hudby, který ve filmu převažuje) velice sympatický. Vcelku originálně pojatý film vás staví do pozorovatele nekončících víkendových party, kde se utratí všechny peníze během týdne vydělané...hned bych se přidal :-) Pro někoho poučení, pro jiného pobavení či poznaní nového, každopádně svězí vtipný snímek, který by neměl chybět v Nočním filmovém klubu na ČT2...(24.7.2004)

• Maynard.

Po Trainspottingu 2, kterej mě dostal, sem dostal od Kašpiho doporučení na tenhle kousek. Že prej na střední škole to pro ně byl stejnej kult jako Trainspotting. Kurva negře to si děláš prdel? :o) Né, že by mi vadilo, že se tam za celou dobu vůbec nic nestalo aneb dějově uplně o ničom. Né, že by mi vadilo, že tady není žádná stajlová muzika, která podobný filmy prostě musí podkreslovat. Né, že by mi vadil způsob jakým to rejža točil, že se jako snažil bejt originální prapodivnými záběry a hejbající kamerou. Ale asi nejvíc mě na tom štval výběr herců nebo spíš teda neherců, který to co už bylo zakopaný hluboko v zemi, pohřbili totálně. No, Kašpi, budu dělat, že se nic nestalo a s příštím doporučením ze střední školy už budu daleko obezřetnější. PS. Na střední sem byl taky jeliman, soráč :o))(22.2.2017)

• - Malé cameo má ve filmu i legendární pašerák marihuany Howard Marx. Objevuje se jako postava s kázáním o "špekové politice". (Terva)

• - Majitele klubu Azyl (Asylum) Pablo Hassana si zahrál legendární britský Dj Carl Cox, který spolupracoval také na tvorbě soundtracku. (maxXxic)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 174krát, což je 1,74krát za 1 minutu. (Dixxx)