Human Traffic

Human Traffic

Komedie / Drama / Hudební

Velká Británie / Irsko, 1999, 99 min

Keď tak čítam komentáre (hlavne ten POMOv); asi patrím presne do cieľovej skupiny.Guilty pleasure(13.9.2012)

Provokativní výpověď s úžasnými nápady (hymna), vyšperkovanými dialogy (Star Wars) a bohužel i trošku vykonstruovaným finišem. Přesto se dostaví extra příjemný a svobodomyslný dojem.(26.1.2006)

Sice "jen" hulím, ale film mě oslovil tak, že jsem se celou dobu neodtrhl. No, prostě za ***** a hlavně nenutit těm, kteří nechtějí.(25.8.2007)

• Jara.Cimrman.jr

"Já jsem nezaměstnanej na plnej úvazek, nemám vůbec čas." nebo "Chovej se dospěle, buď falešnej", tak to jsou hlášky, které mne sice pobavily, ale prostředí, ve kterém jsem ocitl mi bylo krajně nepříjemné. Kromě toho jsou mi osudy dobrovolně sjeté mládeže zcela lhostejné a snaha o zachycení reality pod vlivem fetu mne naprosto minula. Já vím, že lidi rádi hulí a tak si při sledování najdou to svoje, ale já jsem se přitom trápil ve střízlivém stavu, což nikomu nedoporučuju.(10.9.2016)

Film o mladých pro mladé plný muziky a nevázaného života. Pokud patříte do skupiny lidí, kteří ujíždějí na technu a vědí co znamená hip-hop a jungle klidně si 1-2 hvězdy přidejte..(6.8.2007)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 174krát, což je 1,74krát za 1 minutu. (Dixxx)

• - Malé cameo má ve filmu i legendární pašerák marihuany Howard Marx. Objevuje se jako postava s kázáním o "špekové politice". (Terva)