Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

silent cut

Briskní a přesně naměřený komentář k tomu, co je středobodem mnoha životů... je to strašlivá sranda a musí se to umět, protože není nic horšího, než stát proti člověku, kterýmu před několika momenty přestala fungovat extáze (stejně jako tobě). Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo tak trochu k zamyšlení...ale kdo by přemejšlel, ne? WEEKEND HAS LANDED *** + * za soundtrack ()

IMPAIRED

Boj o špeka mě tak rozesmál že jsem spadl ze židle, naštěstí jsem tenhle problem nikdy neřešil, vždycky si před akcí nakoupím. Film má mrtě nápadů, každou chvíli přijde nějakej ujetej joke, od začátku do konce jsem se skvěle bavil. ()

standsiller

Existujú filmy podobného rázu ponúkajúce pre diváka rôzne myšlienkové alternatívy ako naložiť so samotnou ideou. Dej v podstate neexistuje, existuje samostatná voľnosť deliaca sa medzi všetky postavy , myšlienkové útržky a kvantum viet s pochybnou podstatou. Pre nikoho nie je ťažké opísať najlepší piatkový večer, pre mnohých by však reprodukovanie znamenalo maximum , čo so svojimi spomienkami a intenzitou prežívania dokážu spraviť. Preto " Human Traffic" zaujal. ()

solskjaer

Drogová scéna mezi mladými a hlavně nekončící jízdy na drogách to je hlavní námět tohoto filmu. Neskutečně zajímavá hudba i pro neclubbery a minimálně perfektní herecký výstup v prodejně vinylů dělá z tohoto filmů mírně nadprůměrný snímek s několika opravdu zajímavými místy! ()

Devilian

Drogy, hudba, řev, frkot a cvrkot. Dojezd. Fíha. Film o době a její kultuře, kterou bych si chtěla prožít - šílený 90. léta. ()

Maynard.

Po Trainspottingu 2, kterej mě dostal, sem dostal od Kašpiho doporučení na tenhle kousek. Že prej na střední škole to pro ně byl stejnej kult jako Trainspotting. Kurva negře to si děláš prdel? :o) Né, že by mi vadilo, že se tam za celou dobu vůbec nic nestalo aneb dějově uplně o ničom. Né, že by mi vadilo, že tady není žádná stajlová muzika, která podobný filmy prostě musí podkreslovat. Né, že by mi vadil způsob jakým to rejža točil, že se jako snažil bejt originální prapodivnými záběry a hejbající kamerou. Ale asi nejvíc mě na tom štval výběr herců nebo spíš teda neherců, který to co už bylo zakopaný hluboko v zemi, pohřbili totálně. No, Kašpi, budu dělat, že se nic nestalo a s příštím doporučením ze střední školy už budu daleko obezřetnější. PS. Na střední sem byl taky jeliman, soráč :o)) ()

blueskin

Milé překvapení! Po pravdě jsem nevěři tomu, že mě film, který doporučují v Tripmagu/XMAGu, může takhle bavit. Mám za to, že tahle sonda do života skotské klubové mládeže se mimořádně povedla. ()

casioa....

"take me/ US/ from planet CARDIFF/ale kludne i "zem" / na miesto ...kde drogy :)) su for Free....a orgazmus??? tam trváá večne :))) a ten Underworld--born slippy....ten hymnus "whole electro :) generation"??..........ten tam setsakra pasuje...ako vstupuju do toho klubu ...to je scéna.....!!!!a ako brácho spomína/ danoo :D/ ...to ako telka točí prieskum tanečnej scény na dámskych ...to je "MAZEC" jou jou......!!!! ()

ryoga

"Realito ? Realito, jseš to ty ? Nedělej si ze mě prdel." Taký drogový úlet mládeže ktorá dokáže, že má radšej hudbu než drogy... ()

cachina

Pro mnohé diváky může Human Traffic znamenat další kultotvní záležitost. Snímek má krátkou fabuli, odehrává se během jednoho víkendu, od pátku do neděle. Sledujeme asi šestičlenou skupinku mladých lidí a jejich víkendovou párty. Film nemá nějakou dramatickou zápletku, hlavní roli zde hraje hudba a drogy. Za to se tvůrci zaměřují především na styl a způsob vyprávění. Snímek střídá diegetické vypravěče (je zde ale i jeden hlavní vypravěč), kteří mluví přímo do kamery k divákovi. Využívá se i velice subjektivní typ narace, kdy nám postavy sdělují své myšlenky, či jsme svědky jejich reálných i nereálných představ. Ve filmu najdeme flashbacky, kterými nás provedou přímo hlavní aktéři. Snímek, jenž se zaměřuje na mladého diváka, sází na drzí filmový styl a taneční muziku. ()

Eraserhead

Super hudba, super hlášky!!! Asi se mi to líbilo tolik proto, že patřim k těmhle lidem, který jsou po tejdnu v práci nebo ve škole nažhavený na víkend a vyrážej pařit. ()

black_adder

Jsem rocker až do morku kosti a taneční hudba mi normálně leze pěkně na nervy, ale tenhle filmík nebyl nejhorší. Podává docela realistický obraz o současném stavu mládeže v UK, jejíž jedinou starostí je kde, kdy a jakým způsobem se pořádně zkalit... ()

Burdock

Perfektně předvedená jedna pařební noc, i s pěkně rozplyzlou ranní kocovinou:) Prostě kult a navíc se v tom snadno uvidíte.. ()

TerezaVanCZ

Srovnání s Trainspottingem se asi Human traffic nevyhne. Ale bohužel Humna traffic vychází z tohoto souboje pro mě jako poražený.Zní to pro mě poněkud paradoxně, ale mě ty postavy z Human traffic prostě nepřijdou reálné. Něčím mi byly po celou dobu filmu prostě nesympatické, i když na druhou stranu nevím, čím mi byli Mark, Spud nebo Sickboy sympatičtí. No ale abych se tady nezaobírala něčím, co prostě nevím, tak jsem si jistá, co mi v Human traffic chybělo: nějaký ponaučení. Závěrečné pochybné procitnutí, že se sjíždět víkend co víkend na éčkách není nejlepší způsob života, mi prostě nestačilo. I když na druhou stranu, kdybych já jednou pracovala v práci, kterou nemuzu vystát celým svým sdrcem, tak bych asi byla "pod obraz" stejně. Tak jak teď nad tím přemýšlím, tak asi nám diváků nemělo být dáváno kázaní o správném životě....Nechám si to ještě projít hlavou. ()

Anderas

Je mi to líto, ale tenhle film je v mých očích čiré zoufalství. Taneční hudbu mám sice vcelku rád a na mejdany taky rád a často zajdu, jenže mně tenhle film přijde tak neskutečně idiotský, že skoro ztrácím slova. Je mi jasné, že tady plavu hodně proti proudu, co mně ale tenhle film vlastně dal? Skoro jsem se nesmál, drogy nesnáším (cigaretami počínaje) a sledovat partičku idiotů jak si jde v páteční podvečer vypláchnout mozek do lokální chemičky na extási mi je skutečně proti srsti. Sociální sonda do života mladých? Možná, ale v tom případě mě naprosto nezajímá, kdo se kdy jak moc zkalil. Asi jsem hodně dementní, když to nedokážu brát více s humorem, ale u mně se při takovýchto filmech humor zkrátka nedostavuje. A pak-li tenhle film oblibují především podobně smýšlející hedonici (nikoho se tím nechci dotkout), opravdu nechápu jeho význam pro někoho jako jsem já. Nevím co víc dodat, možná si s odstupem času a s nadhledem cestu k filmu najdu, při současném stavů vědomí, ale doufám, že se tak nikdy nestane. ()

Schuldiner

Pro mě velmi zajímavý příjemný překvapení! Svižný, vtipný, zábavný.. Nejsem na tuhle muziku a neujíždim na extázi, ale tenhle film mě bavil.. a dost! Příběh pěti spřátelených víkendových kaličů.. Opravdu sem tam nenašel hluchý místa. Nic sem od toho nečekal a dostalo se mi parádního bezstarostnýho éčkařskýho technařskýho párty filmečku!!! Trošku parodie na určitý typy lidí.. No, já se bavil :-) ()