Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Supermana by si podal k snídani, Iron Mana k obědu a večer by naučil Hulka se nerozčilovat. Thorovo kladivo je pro něj jen dětské kladívko. Antický hrdina Herkules strčí všechny své následovníky do kapsy. Přišel na svět jako polobůh – syn vládce bohů Dia a smrtelné ženy -, vybavený nadlidskou silou a odvahou. Už od kolébky je zaslíben velkým činům: podle věštby má svrhnout tyranskou vládu svého nevlastního otce. Herkules ale zprvu o své skutečné identitě a o svém velkém poslání nic netuší. Jediné, po čem touží, je láska krétské princezny Hébé (Gaia Weiss), která byla ovšem z politických důvodů zaslíbena jeho bratrovi. Když ale přijde čas, aby naplnil svůj osud, čeká ho vyhnanství, otroctví, gladiátorské souboje v aréně, a posléze i velkolepá série hrdinských činů, které z něj udělají jednu z největších legend lidské historie. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Paity

Paity (hodnocení, recenze)

Tak tohle bude zase jednou kardinální chujovina. Ale je fakt, že větší namakanec z Heculese asi už nikdy nebude.... To je tedy těžký úlet.

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

No jo tak zatím zůstane jediný mytologický poslední doby film Souboj a Hněv Titánů.

Uvidíme co udělá druhej Herkules  s Rockem ale tam asi moc mytologie taky moc nebude.  

Přitom řecká mytologie má takových témat. 

na příspěvěk reagoval Beckett51, majkl44

JNDean

JNDean (hodnocení, recenze)

Už jen podle traileru mi to příjde jako nudná hovadina a Kellan Lutz jako Hercules? No tak! Kdo to kdy viděl, aby Herculese hrál pának Ken?!?! Ten film bude jedna velká ostuda.

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

Nejimpotentnější trailer všech dob! Jeden z nejhorších možných režisérů dnešní doby + naprosto směšný Herkules = sračka... Když už se to tak nápadně přiživuje na Spartakovi, možná by tam mohli hráč alespoň lepší herci, když je to celovečerní film a ne seriál...

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Felix I.

Felix I. (hodnocení, recenze)

Nemam slov - co to je pre boha. Anticky Twighlight? A navyse Herkules ako gladiator - to sa mi nepaci. Podla mna tvorcovia stavili len na nazov filmu, kedze film samotny stoji podla toho co som videl v traileri za hovno. 

Proste dnes je taka doba, staci dobry nazov a nejaki hlupaci sa stale najdu, aby zaplatili vstupne. Dnes je takych ludi neurekom.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Žralok

Jasně, ještě se urazí a začne na mě dlabat jako ten ve stolním.... B)

Za Persea se ospravedlňujem .... to jsem psal já. Nechtěl jsem to hold psát celí mno.

 

Já jsem ten trailer viděl asi jenom jednou, ani nevím proč jsem si jeho face spojil právě z králem..... se mi to tam celí nějak prolíná. Kdyby hrál rovnou Hercula/Heracla myslím že nikdo by se ani nezlobil.

Takhle je to celí poněkud zmatený.... jako že souboje v aréně beru, může být.

Ale nějaké epické bitvy.... Herkules byl vždycky sólo, tohle je dost divný.

Tohle není God of War sakra! XD

Mám pocit že scénárista si tak trošku bere inspiraci u 300.... Jako by snad všechny fantasy filmy museli obsahovat nějakou epickou bitku... navzdory logice a osobnosti hlavních postav.

Myslím to tak že úmyslně překopávají jejich osobnosti... víz Perse, teď Herkules... kdo další? Prometheus! :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Žralok

Skloňování? Já neskloňoval... to slovník. :)

Počkej počkej.... tak to se na ten trailer musím podívat znovu, dík za upozornění. :)

na příspěvěk reagoval Žralok

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Helo

Jo a přitom si omylem sedl na trůn... v tu chvíli se tam objevila Herra a vymazala mu na chvilku paměť.

No a když tak tak z tím totálním výmazem seděl. Na tom trůně z korunou na hlavě.... tak si řekl" proč ne?! 8)

na příspěvěk reagoval Žralok

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Yangus

Proč by né.... Achilles byl v podstatě taky obyčejný člověk.... jen to schytal do paty a pravděpodobně vykrvácel, těch pár šípů v hrudi to by určitě dal.... na takový škrábanečky epické postavy neumíraj. B)

 

Blbost je i to... jak se k sobě mají Herkules a Die....

I když, mohly v ST udělat z Perse... nabubřelého nevděčného fracka co odmítá božské hračky a pomoc... kdykoliv to může otci vmést do obličeje.... díky tomu zařve tolik lidí. Holt nevděčný spratek. B)

Ostatně, tak moc na nože Herkules a Die spolu nebyli.... to jsem spíš zvědav co na to Hera? 8)

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Chipsonator

To rozhodně ne. Ani zdaleka. Myslim si že bude trvat nějakej Pátek než se objeví něco v tomhle stylu, co Spartaka překoná :)

Chipsonator

Chipsonator (hodnocení, recenze)

Žralok , Beckett51

No musím uznat že s tím vizuálem máte poměrně pravdu. Ale i tak už začínám mít osiky ze srovnáním toho dle a Spartaka....vždyť tohle se Spartakovy nemůže rovnat :D 

na příspěvěk reagoval Žralok

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Žralok

Zaskočit do Řecka na chvilku udělat se nejslavnějším hrdinou řeckých bájí a pověstí, proč ne? :D

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Žralok

To né, to bude spinn-off odehrávající se mezi 2. a 3. řadou, tam byl dost velkej časovej skok, takže tam určitě je prostor pro malý odbočení :D

na příspěvěk reagoval Žralok

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

A dokonce tam i hraje Liam McIntyre čili Spartacus... že by filmovej spinn-off? :D

na příspěvěk reagoval Žralok

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Beckett51

Zapomněl si dodat i trochu podobný příběh.. Herkula nám odvedou do zajetí musí arénit o svůj život, aby se mohl shledat se svou milou, která sice není v otroctví, ale má si bráti bratra Herkula a tak dále.. 

na příspěvěk reagoval Beckett51

Aluminium

Aluminium (hodnocení, recenze)

Nie..určite nie. Z historického hľadiska je to celé zle, veď prvé aké také záznamy o gladiátoroch sa objavili počas Púnskych vojen čo bolo určite neskôr ako celý Herkules.  To už je lepší ten seriál s Kevinom Sorbonom a nie toto zmätené čudo. 

Související novinky

Tvůrci Avengers chystají Hercula

Tvůrci Avengers chystají Hercula

02.05.2020

Disney oznámil další hraný remake jedné ze svých slavných pohádek. Nejnovějším přídavkem se stane Hercules, kterého do kin pomohou přivést tvůrci Avengers: Endgame Anthony a Joe Russoové. Scénář… (více)

Reklama

Reklama