poster

Herkules: Zrození legendy

 • USA

  Hercules: The Legend Begins

 • USA

  The Legend of Hercules

 • USA

  Hercules 3D

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Herkules

 • Slovensko

  Herkules: Zrod legendy

 • Velká Británie

  The Legend of Hercules

Fantasy / Dobrodružný / Akční

USA, 2014, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lacike
  odpad!

  Priznavam, ze som ten film po asi 15 minutach uz iba preklikal. Ale aj to bolo utrpenie. Chudak Scott Adkins. Ked sa raz za cas objaví v nejakom kinofilme, tak je to vzdy sracka. Ale co sa stalo s Harlinom uz vôbec nechapem. Ved to bol pred x rokmi skvely reziser a teraz dokaze natocit takyto odpad. Divne.(10.8.2014)

 • pepo
  **

  Ako direct to DVD hovadina by to bolo skvelé ale ako 70 miliónový kinofilm je to takmer neakceptovateľné. Ešte horšie než Rattnerova verzia Hercula kvalitatívne podobná zhovadilostiam ako nový Conan, Pompeje alebo Hnev titanov. Smutný koniec jedného kedysi talentovaného režiséra. 3/10 P.S: koho preboha napadlo obsadiť Kellana Lutzza? - ten chalan je fakt ale fakt strašný(10.3.2015)

 • Disk
  **

  Strašně hloupý film s lacinějším vizuálem a la Spartacus: Krev a písek, navíc bohužel s ratingem PG-13, takže na krev a sex zapomeňte. K tomu podprůměrné herecké výkony s ještě horšími replikami a otřesně nasnímanými souboji, které obsahují samé zpomalovačky, jež byly velmi otravné. Na Kellana Lutze se aspoň hezky kouká, ale je to k ničemu, protože ten kluk je herecké poleno a charisma nechytil ani z rychlíku. 4/10(23.1.2014)

 • Ellmariachi
  **

  Hned na začátek říkám, že tohle je opravdu mizerná podívaná. Jestliže u druhé 300ky kritizuji hlavního hrdinu za nevýraznost, zde je hlavní hrdina středobodem. Jestliže se Lutze zastávám v Postradatelných, tady jde o opak. Lutz totiž je opravdu středobodem, toho jak se hrát opravdu nemá. Naprosto prkenné vystupování a neherectví vás bije do očí u celého obsazení. Snad až na výjimku v podobě Adkinse, ale upřímně on toho moc předvádět nemusí. Ale že i hlavní tahoun filmu je herecky o level níž než ta pěkná zlatovlasá kočka, která je zde na ozdobu, to je na pováženou. Další průser filmu, tady alespoň u mě je naprostá absence emocí. Když se v aréně rval Spartacus, tak i při opakováni seriálu prožívám každou ránu, kterou inkasuje. Zde? Nic, nula a prázdno. Film nepatří do vod odpadů, ale jestli vám někdo řekne, že zase tak zlé to není. Nevěřte mu. 45 procent.(21.10.2014)

 • MáŠa
  **

  Jako vono to není zlý, ale zbytečný. Příběh nikterak objevný. Svým způsobem jednoduchý. Když už bych přistoupil na to, že existují bohové a tak, tak i v tomhle světě to není realistický. Hrdinovi jde vše děsně lehko. Dostal se do problémů mimo zemi? Dva zápasy, jeden proslov, a už je zase vše při starém. Hračka. Na odpad to není, na chválení taky ne, když na to člověk koukne, tak se mu nic nestane, ale když zkusí ke koukání vybrat něco jiného, je dost možné, že volný čas využije lépe(31.7.2014)

 • - Ve scéně u vody, kdy se Alkeidés znovu setkává s Hébé (Gaia Weiss), se ji mění střídavě účes. (jjituska)

 • - Scott Adkins, představitel krále Amfitryóna, je ve skutečnosti pouze o 5 let starší než Liam Garrigan, který hraje jeho syna Ífikla. (Syna.1990)

 • - Scott Adkins, představitel krále Amfitryóna, je ve skutečnosti pouze o 9 let starší než Kellan Lutz, který hraje jeho syna Herkula. (Geriel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace