Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Supermana by si podal k snídani, Iron Mana k obědu a večer by naučil Hulka se nerozčilovat. Thorovo kladivo je pro něj jen dětské kladívko. Antický hrdina Herkules strčí všechny své následovníky do kapsy. Přišel na svět jako polobůh – syn vládce bohů Dia a smrtelné ženy -, vybavený nadlidskou silou a odvahou. Už od kolébky je zaslíben velkým činům: podle věštby má svrhnout tyranskou vládu svého nevlastního otce. Herkules ale zprvu o své skutečné identitě a o svém velkém poslání nic netuší. Jediné, po čem touží, je láska krétské princezny Hébé (Gaia Weiss), která byla ovšem z politických důvodů zaslíbena jeho bratrovi. Když ale přijde čas, aby naplnil svůj osud, čeká ho vyhnanství, otroctví, gladiátorské souboje v aréně, a posléze i velkolepá série hrdinských činů, které z něj udělají jednu z největších legend lidské historie. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Disk

prečo ? ... diskutujeme... nemám nič proti homosexuálom. Povedal si, že nie je možné vytvoriť psychologický profil tak som ti jeden vytvoril, ktorý ťa mierne zaskočil aký bol presný. Ale proti tebe nič nemám... nič si mi nespravil.

na příspěvěk reagoval Disk

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Disk

kdo tě zná ? Po mojom psychologickom profile už všetci na tejto diskusii... a kto pochybuje nech si otvorí tvoj profil a zascroluje nižšie na nahé mužské telá...

na příspěvěk reagoval Disk

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

V Daleko do nebe jsem si uvědomoval snahu jedné postavy "nebýt gay". Jasně, ta věta zní neurčitě, ale kdo film viděl a zná mě, tak ví, jak to myšleno (a navíc to bylo psáno před několika lety, dnes bych komentář nejspíš rozšířil a byl konkrétnější). Jinak má Vegetol pravdu. Čtení mezi řádky je zábavná činnost. A pro stuntmana: Nejsem žádný latentní homosexuál, jsem stoprocentní gay. A jsme opět OT.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

to je pravda :) ... Ak to bude fungovať ako Wrath of the titans, čo považujem za podarenú Sindibádovku tak sa stým holt človek zmiery. Ale keby hral Herkula taký Láďa Kulich... to by bolo iné :))

na příspěvěk reagoval misterz

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

:)) som zmetený neviem či sa našiel v tom homosexuálnom synovi alebo v jeho matke, ktorá sa zakukala do veľkého vyvinutého černocha... 

Pokiaľ ide o Lutza... je pravda, že posudzovať ho podľa Twighlightu nie je správne... každý nejak začínal. Ale proste ten jeho ksicht sa na postavu Herkula nehodí. Možno keby to bola nejaká rozprávka... alebo niečo na štýl Súboj titánov (ten pôvodný), kde ako poloboh má aj ten pekný ksicht. Ale toto poňatie v akčnom filme mi vôbec nereže. 

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Mimochodem, stačí se podívat Diskovi do profilu, do jeho oblíbených filmů a z komentáře k filmu Daleko do nebe toho jde zjistit mnohé. Stačí číst mezi řádky:) Každopádně, nevím jestli je Lutz ta nejlepší volba, ale např. v Aréně mi vůbec nevadil. Ano, je to takovej metrosexuální Herkules, ale posuzovat Lutzovu kariéru podle toho, že hrál v Twilightech je asi tak stejný, jako posuzovat Rockovu kariéru podle toho, že hrál ve Víle Zuběnce a jinejch rodinejch taškařicích. Scott Adkins by byl dle mýho lepší Herkules, ale co nadělám. Každopádně bych tomu filmu dal šanci. Netvrdím, že to bude film roku, ale rozhodně nebude blbější, než to co nám běžně servírujou naše kina. A režíroval to Renny Harlin, takže by ta akce snad měla bejt slušná.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

UN

UN (hodnocení, recenze)

boze ani trailer sa neda dopozerat nieto este aby ste skusali film.. toto bude riadna maskrta... a kto obsadil lutza paneboze...

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Disk

Nemusím vidět celý film, nemusím vidět ani trailer, dokonce nemusím vidět ani jediný screenshot, abych nedokázal posoudit, že se Chloë Grace Moretz vůbec nehodí pro postavu Carrie. Stejné je to s Lutzem. Casting je ošemetná věc a dá se s ním i zabít film.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Disk

za prve... bolo my jasné, že to nepriznáš :)))

za druhé... mytológia s realitou nemá veľa spoločného to je pravda... ale mýtický herkules určite v predstavách ľudí nevyzeral ako metrosexuálna homokláda :))) ... neslovíčkar... nejde ti to :)

na příspěvěk reagoval Disk, Prometheus69

misterz

misterz (hodnocení, recenze)

Disk

A ako to suvisi s mladymi ludmi? To kde si zobral tu rovnost mlady clovek=bukvica? Ja som o niecom takom pisal? Napisal som len o tom, ze Lutz m bukvicovy ksicht a viac sa hodi k pipinkam ako na Hercula.  Mas typicke zenske myslenie. Nieco clovek povie, ty to prekrutis, nieco si domyslis podla seba a napises uplne nieco ine co s povodnou myslienkou nema nic spolocne.

misterz

misterz (hodnocení, recenze)

Disk

V takychto filmoch velmi zalezi od hlavnej postavy. Scenar, vyprava, kamera vsetko moze byt dobre, len co z toho ked hlavny hrdina vypada ako frontman z Backstreet Boys alebo Luneticu? Ja si nepredstavujem Hercula ako bukvicu a nejaky Lutz mi tuto predstavu nebude vnucovat. Takze preto odpad. Najlepsie by Hercula stvarnil Steve Reeves, len ten je uz bohuzial po smrti.

na příspěvěk reagoval Disk, Deryll

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

You made my day, díky za pobavení. Ale stejně se mýlíš. :D

A k té realističnosti: Nechci se tě dotknout, ale mytologická postava obvykle nemá s realitou vůbec nic společného. :)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Disk

jo a k tomu Lutzovi... nemáš s tým problém... hmmm... viem si predstaviť z fleku 10 hercov, ktorí by sa na jeho miesto hodili ďaleko lepšie... ale čo už... ja som skôr typ, ktorý dáva prednosť realistickému spracovaniu zatiaľ čo tebe stačí pretty face a už máš tesno v nohaviciach :)

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Disk

myslíš, že nie ? tak to teda skúsime... :) ... Na základe tebou popísaných vecí my vychádza jediné. Si človek, ktorý je veľmi liberálny. Určite sa nejako angažuješ alebo aspoň silno sympatizuješ s nejakými liberálnymi hnutiami, ktoré protestujú proti homofóbii, rasizmu a podobne. Som si takmer istý, že máš viac kamarátok ako kamarátov. Medzi ženami sa cítiš príjemne a pochopený pretože nemáš nejaké chlapské záujmy. Podľa všetkého budeš mať nejaké umelecké sklony. Ako som už písal väčšinu času tráviš s dievčatami, ale sexuálne ťa veľmi nepriťahujú pretože si latentný homosexuál. Páči sa ti vyšportované mužské telo, si ním fascinovaný pretože ty také nikdy mať nebudeš. Si človek milión a uvedomuješ si to... chlapov ako som ja nemáš rád pretože si uvedomuješ svoje miesto v potravinovom reťazci. Ale spoločnosť, ktorou sa obklopuješ ťa uisťuje, že je všetko v poriadku a máš pocit spolupatričnosti.   

na příspěvěk reagoval Deryll, Disk

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

misterz

"Film mrknem, ale uz teraz mam pre neho vyhradené miesto v odpade." Už dopředu máš jasno, takže se ani nemusíš na ten film koukat...

na příspěvěk reagoval misterz

misterz

misterz (hodnocení, recenze)

No tak Lutz sa rozhodne nehodi za Herculesa. To skor tak do bukvicovych filmov alebo pre 12-rocne pipinky. Film mrknem, ale uz teraz mam pre neho vyhradené miesto v odpade.

na příspěvěk reagoval Disk

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Disk

:))) mojim cieľom nebolo ťa uraziť... skôr by ma zaujímal tvoj názor (aby som mohol dotvoriť tvoj psychologický profil) ohľadom toho, či sa podľa teba Lutz hodí na postavu Herkulesa...

na příspěvěk reagoval Disk

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Pattinson mě jako chlap nezaujal a Lutz vlastně taky ne. To však neznamená, že by to nemohli být slušní herci. A nic o mně nevíš. Jinak jsem klidný, urazit mě může jen inteligent.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Související novinky

Tvůrci Avengers chystají Hercula

Tvůrci Avengers chystají Hercula

02.05.2020

Disney oznámil další hraný remake jedné ze svých slavných pohádek. Nejnovějším přídavkem se stane Hercules, kterého do kin pomohou přivést tvůrci Avengers: Endgame Anthony a Joe Russoové. Scénář… (více)

Reklama

Reklama