Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (Cinemart)

medveed

Vcelku pohodová „dívčí“ komedie o tom, jak se vyrovnat s mužem nevěrníkem podvodníkem zlodějem a vůbec ztělesněním všeho zla. Celý děj filmu je v režii ústřední ženské trojice a mužské postavy jen sekundují, ale tak to mělo asi být. 60% ()

GuruVlk

No chvili jsem si rikal, ze kvuli hlavnim protagonistkam dam za 4 , protoze bylo opravdu na co koukat, ale pak jsem si rekl, ze by jsem tim mohl urazit jine filmy, kterym jsem dal 4 hvezdove hodnoceni, takze za 3 :) . ()

Mistr119

Ztřeštěná americká komedie středního proudu. Ještě že to ale končí tak, jak to končí a "dobro" vyhrává nad "zlem". ()

BlackMolla

Dle hodnocení jsem od toho moc nečekala a nejspíš právě proto jsem nakonec byla celkem příjemně překvapena.. je to samozřejmě spíš taková průměrná a typicky americká komedie, ale dobře jsem se pobavila.. ()

Nellie Lovett

Tak trochu Dívka ve vlaku v komediálně fekálním ražení. Dívka ve vlaku spoiler: No zkuste si představit, že se Rachel, Megan a Anna spřátelí... (Já vím, je to asi nesmysl, ale viděla jsem je brzy po sobě a tematika manipulujícího muže a tří žen mi spojila nespojitelné.) ()

Pythonator

Příjemná jednohubka o třech příjemných nánách, které se zkamarádily za té nejpodivuhodnější situace. Leslie Mann je zde nečekaně přitažlivá, vzhledem ke svému věku, a taky neskutečně zábavná. ()

gatuso

Zdesen jak Cameron vypada. Jako prestarly kacer. A kdyz si da vlasy dozadu do drdolu, tak des bes je na svete. Lannister trosku slapnul vedle, zejmena ta posledni 5minutovka byla vylozene tragicka. A korunu tomu nasadila ta prdelata Nicka Mizigarova. Jednu hvezdu davam za luxusni Kate...a jeji body! ()

marie.mach

Na to, že zrovna nejsem největší fanynka Cameron Diaz a jejího protáhlého úsměvu "od ucha k uchu", tak tahle komedie mě vážně pobavila. Někomu podivné přátelství může přijít zvláštní, ale něco podobného se stalo v mém životě, proto to vidím lehce reálně. První polovina filmu se sice vlekla a sem tam se člověk pozastavil nad ufňukanou manželkou Leslie Mann, ale herečka to měla ve scénáři, takže roli zahrála perfektně. Druhá polovina filmu se rozjela a pastičky co chystaly na zákeřného chronického nevěrníka Nokolaje Coster-Waldaua neměly chybu. Film sice není nijak velkodušný, ale jako komedie splnil svůj účel, protože takhle jsem se nezasmála už hodně dlouho. ()

Sa.sa

Super komedie na odreagování a pobavení u které jsem se zatraceně dobře pobavil... Jj ten konec byl fakt dobrý...! Wau Kate Upton je zatraceně kus to se musí nechat....! ()

Wajny13

Na filmu Jedna za všechny se mi hrozně líbí silná ženská síla, přátelství a že pomsta se dá vykonat i z grácií a ještě si ji užít. Bohužel v některých situacích to bylo až moc přehnané (hlavně Leslie Mann) - ukřičené a vlastně úplně zbytečné. Herecké obsazení bylo skvělé, Cameron Diaz mám ráda, i když mi přijde, že dost často hraje úplně stejně jako "za mlada". Na konci byla až moc přemíra kliše. Jako odpočinkový film doporučuji! ()

rebelllka

Komedie ,která rozesměje každého. Je až moc filmů na takové téma a tak jsem předem věděla co od toho mám očekávat. Konec byl až hodně americký ,ale Cameron Diaz i Leslie Mann mě mile překvapily . ()

lumul

já nevim, asi mám teda IQ tykve, ale mně se to docela líbilo. Jasně, pár scén si určitě mohli odpustit. A Kate bych na začátku umlátila kamenem, ale ve finále si i umim představit, že bych se k nim i přidala :D ()

len.tilka

"YOU SCREW ME, I SCREW YOU BACK, I'M A LADY LIKE THAT." Fakt hodně se mi to líbilo! Mělo to vtip, nápad a rychlý spád. Mužským kritizujícím uživatelům tady se fakt směju, co ste asi očekávali od Dámský jízdy, bože. Nechápu, proč na to chodíte :D Nehorázně mě nadchla Mann, která byla tak neuvěřitelně úžasně bláznivá a šáhlá, že pokaždé, když se objevila na plátně, už jen z jejího výrazu mi cukaly koutky. Cam i v pokročilém věku neztrácí na kráse a z jejího metrovýho úsměvu tajou ledovce. Upton nepřekvapila, řekla bych, že hrála čistě samu sebe, své selfie times tam cpala naprosto instinktivně. Jediná strašná věc na tomhle je Nicki Minaj a její obrovská implantátová zadnice, která je tak mega, že zabírá půlku obrazu a tu druhou kreje její stále se měnící porost na hlavě. Vůbec nechápu kde a proč jí vyhrabali, ať si dál rapuje svoje kejdy a hraní přenechá někomu prostorově přijatelnějšíšímu. Rozhodně doporučuju, klidně bych zašla znova, tohle je romantická komedie přesně tak, jak má být :)) ^^"It tastes different" - "Yea, I added kiwi. Do you like it?" F**k you, f**k you!!^^ "GUYS I THINK I SEE A DOLPHIN!" ()

Nathana

Nijak extra nenadchne (začátek se dost vlekl), ale ani tak strašně neurazí. Chtěla jsem dát dvě hvězdičky, ale přeci jen jsem se i zasmála a jako oddychovka (zvláště, pokud víte předem, že nelze čekat veledílo) celkem ok. Takže jednu hvězdu přidávám, tedy sice velmi slabé, ale přesto 3 * ... (P.S. Cameron Diaz ráda nemám, ale tady mi tak nevadila.. Leslie Mann mi místy přišla jako neherečka, co si prvně zkouší pláč na pódiu a Kate Upton tam byla jen tak do počtu a její repliky by stejně dobře zastala fotka v životní velikosti nalepená na kartonu, jenže ta by nedokázala tak ladně běhat po pláži...) ()

Gagin

- Rozhoduji se mezi 2/3 * - Uječený film spíše pro ženy - Předem známé rozuzlení již od poloviny filmu, tedy žádné překvapení, žádné emoce. - Dávám nakonec 2* ()

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce