Celý čas som bola nachystaná dať filmu dve hviezdy. Pôsobil na mňa neskutočne priemerne a učebnicovo, natočený podľa šablóny na športové filmy. Potom prišiel ale ten posledný zápas, ktorý ma celkom bavil, hudba bola tiež výborná, športové zábery svižné a v neposlednom rade to bolo podľa skutočnosti, takže pridávam jednu hviezdu.(19.12.2014)

Neurazí ani nenadchne. Ale opäť vítam návrat do športovej drámy, pretože viem, že klenoty typu Spomienka na titanov či We are Marshalls sa už nenatočia, takže som vďačný za každý sport drama movie. Najbližšie ma čaká ďalší americký národný šport v podobe Million Dollar Arm, kde očakávam rovnaký "len" priemer, ale aj tak si ho nenechám ujst. 65%(3.5.2015)

Americký fotbal je jedním z mála sportů, ve kterém se nadšeně slaví zranění soupeře. Avšak dle trenéra Ladoucera je to sport, který dokáže z hráčů vychovávat slušné lidi, což mi moc nesedí. Proto jsem s lehkou nedůvěrou sledoval mudrování o tom, že výhra ani rekord nejsou důležité. Jenže já jsem sportovec, pro kterého není důležité vyhrát, ale zvítězit a prohrát se může jen po podání maximálního výkonu. O tom však tento snímek není a já neumím skrýt lehké zklamání, protože pro sportovní filmy mám obvykle velkou slabost.(20.8.2015)

• kaylin

Nesmírně slabý film, kdy to nejdůležitější je řečeno na začátku. Na Wikipedii o tom také něco najdete, stejně jako o trenérovi. Film se snaží hrát na emoce, ale je tak neskutečně prvoplánový, že to snad ani nemá cenu nějak kladně hodnotit. Laura Dern si tu v podstatě nezahraje, Jim Caviezel nasadil svůj tradiční trpitelský výraz. Filmy o boxu a baseballu jsou většinou skvělé, ale o americkém fotbalu očividně ne.(20.11.2014)

Nevim,ale ne v každym filmu je to takhle solidně naporcováný.Sice takový ty filmy,kde je ten fotbal na devadesáti procentech filmu,je zábavnější,jenže to svádí k doměnce,že sport je zábava,a trénovat se ani nemusí.Ale bohužel tohle platí tady u nás,v Kocourkově.Děvky,chlast.Sport je ale fyzická,a taky psychická dřina,takže kecy k tomu taky patřej.70%.(25.1.2015)

• - Trenér Bob Ladouceur odešel do důchodu po 399. vítězství, kterého dosáhl jako trenér týmu Spartans De La Salle. (Akinom27)

• - Dějová linie Chrise Ryana (Alexander Ludwig) a jeho otce byla jako jedna z mála věcí ve filmu zcela smyšlená. Jak jeho boj o rekord v touchdownech, tak scéna na parkovišti, kdy Chrise jeho otec uhodí. Trenér Ladouceur v souvislosti s tímto řekl: „Nikdy za celou svojí kariéru jsem neviděl, aby rodič uhodil své dítě na parkovišti kvůli prohrané hře." Na skutečnosti se naopak zakládá smrt jednoho ze studentů školy De La Salle zastřelením či infarkt trenéra Boba Ladouceura (Jim Caviezel). (Akinom27)

• - Film je inspirován skutečným příběhem střední škola De La Salle, která v letech 1992 až 2004 pod vedením trenéra Boba Ladouceura neprohrála v americkém fotbale jediný zápas, což celkem činí 151 vítězných her v řadě. Předchozí rekord činil 72 vítězných her v řadě jiného týmu. Škola i v době uvedení filmu držela rekord v počtu vítězných her v řadě. Jejich vítězná řada skončila 4. srpna 2004 proti Bellevulské střední škole. (Akinom27)