• slovenský

Romantický / Komedie

USA, 2014, 90 min

Ariel Hakuna Matata. Vtipy sú hviezdne! Segel a Stoller vedia vypotiť naozaj hviezdne situácie a poriadne ich vypointovať. Celá scéna v dome Roba Loweho, je najlepšia časť celého filmu. Poteší úloha u mňa výborných vedlajšákov Corddryho a Kemper. A čo sa týka Segela, ten bol vždy sympoš a Diazová vyzerá na svoj vek naozaj úžasne. Jej zadok a nohy a bradavky.... ako minimálne za toto filmu dáte nejakú tú hviezdu navyše. Problém je v dramatizácií a v príbehovej línií. Všetko to pôsobí ako skeče pozliepané na seba, stojace na veľmi prostoduchej zápletke. Tá ku koncu ( ako obvykle) prestáva byť funkčná a začína byť skôr otravnou. Rovnaké je to aj s tempom filmu. To je dakedy rýchle, inokedy neuveriteľne ťažkopádne. A tento kontrast vytváral hluché miesta, aj keď sa im snažili tvorcovia vyhnúť. Charaktery majú len hlavný hrdinovia. Ostatný sú tam len do počtu. V konečnom dôsledku je akákoľvek komédia s Jasonom Batemanon vtipnejšia, trefnejšia a príbehovo a žánrovo zmysluplnejšia. Ale oproti iným brakom som sa na tomto naozaj niekoľko krát fantasticky zasmial. Možno trocha nadhodnotené, ale bavil som sa.(11.8.2014)

• eLeR

Však nechcela som toho veľa, len trošku vypnúť a pobaviť sa ... ale to som si mala vybrať úplne iný film. Otras.(20.11.2014)

• Xmilden

Přemýšlím nad tím jestli Sex Tape viděli čeští distibutoři než jej koupili. Často se píše o některých komediích že jsou nevtipné a že se v nich člověk nemá čemu smát. To je ovšem kritika, která je někdy přitažená za vlasy. TOHLE je to totiž TEN film, ve kterém se divák nemá čemu smát a vlastně na to kouká jen pro to, že je mu těch herců líto. Scénář Nicholas Stoller? Nejděsivější jsou ty okamžiky, kdy postavy komentují vše co právě dělají nebo co se právě chystají udělat. Hvězdičku uděluji za to, že ve filmu zazní hodně ohulený Angel of Death od Slayer! A poté následuje ještě Expendable Youth. 20%(5.10.2014)

• EvilPhoEniX

Nepovedlo se to. Ještě do 40 minuty jsem se slušně bavil, poté přišla nuda, klišé, nezajímavé a hloupé dialogy a typická Americká absurdnost. Upřímně jsme se s mamkou přemáhali, aby jsem to nevypli. Jít na film do kina, tak chci vrátit peníze. 40%(25.10.2014)

Když mají děti mimo barák, chtějí si zasouložit a nevědí, co s jazykem, a vlastně obecně netuší, jak TO udělat, tak nejen tehdy si uvědomíme, že je něco špatně. Zatoulané choulostivé video už tu párkrát bylo, jenže hlavní hrdina ho pro tentokrát omylem dá přátelům, tchýni, budoucímu šéfovi své ženy a zřejmě i pošťákovi. Reklama na iPad bije do očí, tahle mašina je, jak se zdá, nezničitelná, stejně jako vymydlený charakter hlavní hrdinky (a vlastně i jejího šášulovitého manžela), kteří si to dali před kamerou a teď mají celou stopáž na to, aby nahrávku zničili. Proč ne, když by u toho byly cyničtí, vtipní, vynalézaví. Nejsou. Já bych to teda udělal tak, že bych to dotyčným normálně bez okolků řekl – hele, stalo se tohle, potřebuju svůj/tvůj iPad. Film o sexu, který sexy není, figurky, které se do paměti nijak nevryjí, vtip, kterého je tak málo, potenciál, který zůstal kdesi na podlaze s nápady.. Ještě, že jsou oba hlavní hrdinové přirození a docela ovládají komediální timing i fyzické herectví. Jinak by to byl docela velký průšvih. Takhle se to na ty tři hvězdy horko těžko vyškrábe.(23.10.2014)

• - Jason Segal a Cameron Diaz si spoločne zahrali aj v predošlom Kasdanovom filme Mrcha učiteľka (2011). Naopak s Jackom Blackom spolupracoval režisér na komédii Orange County (2002). (ywo666)

• - Nicholas Stoller měl obsadit křeslo režiséra, ale později musel odstoupit kvůli nabitému kalendáři. (Cheeker)

• - Všechna počítačová zařízení z filmu pochází od firmy Apple. (URBAN)