• slovenský

Romantický / Komedie

USA, 2014, 90 min

Popravdě je to blbost, jenomže podána tak něják něžně vzhledem ke svému obsahu, který je z nějákého důvodu dobře podaný i pro člověka který tyto typy filmů nemusí. Já bych popravdě byl radši kdyby se přidalo trochu více úchylnosti, ale i v tété formě jsem se pobavil a zasmál. Prostě je to jen film na odlehčenou a kdo má rád Marshlla z Jak jsem poznal vaši matku tak se má na co těšit, protože tady je to celý Marshall, člověk by aji zapoměl že se nedívá na Jak jsem poznal vaši matku. ( 3.10.14/PC )(3.10.2014)

• MartinNDL

Jestli v týhle nepovedený reklamě na Jablíčko chtěli výrobci říct, že ty jejich Aj produkty mají tak dva vtipný momenty, ale jinak to hrají pouze na to, že jsou na svůj věk docela sexy, ovšem hlavně naprosto zbytečný a nudný, tak smekám. Prázdný, vyhajpovaný, předražený nic. Ještě je tu možnost, že jsem nepochopil skryté kouzlo iOS...(29.4.2015)

Plusové body prostě za to, že mám ráda porno a vítám kdejakou bejkárnu, která se k žánru vztahuje (z komedií Sexbomba od vedle, Don Jon, Ženy v nesnázích, Elektra Luxx - všecky lepší než Sex tape, ale co...). Překvapivě jsem přežila i ústřední duo a to na mě Segel odjakživa působí jako nesympatický slizoun (nejvíc snad v Bad teacher). Nenáročná, nepřekvapivá záležitost, která mi ale nepřišla zdaleka tak trapná jak tu z některých komentů vyznívá, nebo jako jiné komedie podobného standardu. Prostě pohoda na odreagování. I přesto, že mezi webovými porno giganty nebyl zmíněn můj oblíbený PornHub, zaokrohluji nahoru. 50%(8.11.2014)

Nečakal som vela už len podla toho aké komédie majú režisér, scenaristi a Jason Segel za sebou a dobre som urobil. Casting je fajn a námet z traileru dokázal zaujať, ale dalo sa s toho vyťažiť oveľa viac. Takto nám ostal len tupý humor, na ktorý sa vsádza celý film a v samotnom výsledku nakoniec dosť suchý film. 60% - 3*(19.11.2014)

• hous.enka

Oh, zlato, náš sex je tak nudný. Pojď, natočíme se na kameru. Ehm, tak jo. Takhle to začlo a skončilo to rádobyveselou americkou pátračkou o tom, kdo všechno ty dva rozpustilý naháče viděl. Já jsem ráda, že jsem z pásky samotné viděla jen kousek, přestože celý film Sex Tape směřuje k tomu, jak rozputile veselá ta páska je. K nejlepším scénám pak patří rozhodně ty, ve kterých vystupuje ten roztomilý chlupáč (a tím nemyslím Jasona Segela). Film jsem dokoukala snad napotřetí, takže víc jak dvě tomu nedám a Cameron Diaz by měla vzít roli v nějakém artu, protože na tyhle blbiny je už stará.(9.3.2015)

• - Telefónne číslo volajúceho je zobrazené ako 310-760-7511 namiesto zvyčajnej predvoľby 555. (Inspector)

• - Jack Black figuruje v seznamu herců na třetím místě, ale jeho role je tak malá, že se nedostal ani do závěrečných titulků. (Pepinec)

• - Všechna počítačová zařízení z filmu pochází od firmy Apple. (URBAN)