Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

Trailer 4

kaylin

Klasická blbá americká komedie současné doby. Celkem zajímavý námět, z kterého by se dalo něco vykřesat, ale ono je to všechno děsně unylé, ležérní a bez snahy alespoň trochu překvapit, nebo dokonce šokovat. Pár záběrů na pozadí Cameron a na její prosvítající bradavky ujdou, ale co zbytek filmu? Klasická moralita, kde herci moc kecají. Jason Segel to nezachraňuje, jediný, kdo to trochu zachránil, byl Rob Corddry, který se omezuje na slovní humor, což mu sedí více. ()

peiton

Rozmýšľam čo prinútilo starnúcu Cameron Diaz k takémuto úpadku a napadá ma myšlienka či už nie je pre ňu príliš neskoro ukazovať svoj holý zadok v takejto infantilnej zábave akou snímok rozhodne je.Hlavná pointa a síce vymazať home video plné sexu,môže byť miestami sranda,ale nie u mňa.Klasická plytká americká zábava pri ktorej hrozí odumieranie mozgových buniek.Odporúčam,ale len s Rizikom. ()

korbitch22

Desítky americkej a patetickejch sraček tady maj mnohem větší hodnocení a vy opět takovou pohodovku vodmrdáte na 47%, to už si vážně děláte snad prdel.Začátek mě nijak zvlášť neoslovil, ale příjemně to ubíhalo a to dokonce i přes fakt, že nemám rád ani Segela, ani Diazovou.Film schazuje pár dialogů a to hlavně to blití o lásce na konci a ten malej mrož co je vydírá, ale ta pasáž v baráku Roba Lowa...to je masakr.Strašně dlouho jsem se tak nezasmál a to i přesto, že se mi příčí ubližování zvířatům, tak ten fajt s vlčákem byl prostě náhul a Rob Lowe byl úžasnej magor.Patetického kýče minimum a i když je to celý předvídatelný a klišovitý jako hrom, byla to sranda, která si 47% nezaslouží ani náhodou, to tady by spíš pár lidí zase potřebovalo pořádně nakopat do prdele.60%. ()

scroochy

Uf, věděl jsem, že to bude špatný a že všechny vtipnější scény už byly v traileru, ale že to bude až taková tragédie...? Snad každá scéna mi přišla o minutu delší, než by bylo záhodno, a ten všudypřítomný Apple product placement, který se ani nesnažili nějak skrývat, mi po chvíli lezl krkem. Segela mám fakt rád a Diaz je furt kost, ale to bohužel nestačí. A to pomíjím absurdnost celé zápletky. ()

Marsik

První třetina super. Manželské trable, nové starosti s přírůstkem a vše okolo klasického modelu rodiny bylo fajn. Pak se to ale zvrhlo. Všichni samozřejmě víme kde. Honba za kazetou s domácím pornem mě krajně nebavila, humor extra hloupý a když už tvůrci nevěděli co, tak se dost sklouzávalo ke zbytečným vulgaritám. Škoda, potenciál to mělo, hlavně díky Cameron, která pořád umí ve svém věku zaujmout a sex appeal stále má. Sabina Laurinová v českém znění byla skvělá. 46% (with J.) ()

• Telefónne číslo volajúceho je zobrazené ako 310-760-7511 namiesto zvyčajnej predvoľby 555. (Crybaby)
  • Všechna počítačová zařízení z filmu pochází od firmy Apple. (URBAN)