• 6thSun

Segel byl v obličeji ňákej vyžilej a vůbec hrál jako že ho to vůbec nebaví, tak nějak bez energie. Takže vlastně přesně vystihl podstatu tohoto filmu. Pár fórů tam je ale slušnejch, hlavně v první polovině, ke konci jsem ještě váhal mezi dvěma a třema stars, mohl to zvrátit můj drahý Jack Black, jenže ten zde má tak stupidní roli, že musela zvítězit ta méně lichotivá varianta.(5.10.2014)

• vteco

Klasický nešvar šílených amerických komedií v podobě mizivého počtu kvalitnějších vtípků postihl i Sex Tape, a to ve velkém stylu. Ani poměrně oblíbená dvojice hlavních představitelů zrovna nezazářila a podobné herecké výkony by opravdu pasovaly spíše jen do porno filmů. Najde se i pár světlých momentů či nápadů, ale vše je opět sesunuto blíže k odpadu kvůli postupně více a více otravným reklamám na produkty či porno stránky. /25%/(13.9.2015)

KOPAČKY už Segel asi neprekoná. Ale ani Sex Tape nie je až taká zlá vec. Na to, že ide o film bez skutočného príbehu (rieši sa len jedna situácia), je to celkom zábava. Trošku slabšia ako pri SUSEDOCH NA ODSTREL, ale opäť práve preto, že ide o nejaké to pososlvto o manželstve, má film niečo do seba aj napriek infantilnej zápletke...(1.5.2015)

Popravdě je to blbost, jenomže podána tak něják něžně vzhledem ke svému obsahu, který je z nějákého důvodu dobře podaný i pro člověka který tyto typy filmů nemusí. Já bych popravdě byl radši kdyby se přidalo trochu více úchylnosti, ale i v tété formě jsem se pobavil a zasmál. Prostě je to jen film na odlehčenou a kdo má rád Marshlla z Jak jsem poznal vaši matku tak se má na co těšit, protože tady je to celý Marshall, člověk by aji zapoměl že se nedívá na Jak jsem poznal vaši matku. ( 3.10.14/PC )(3.10.2014)

Pozerateľná, aj keď miestami totálny kŕčovitá a predvídateľná sprostosť, ktorá sa viac ako komédia javí ako zaplatená príučka pre neukojené a hi-techovsky analfabetické manželské alebo milenecké páry, ktoré netušia aké dôsledky môže mať nerozvážne natáčanie sprostých nahotiniek. A zdá sa, že najviac problémov s tým majú jabĺčkari, ktorým by som tento film dával ako present ku každému produktu. 55%.(5.10.2014)

• - Film se natáčel v Somerville, v Burlingtonu a Everetu v Massachusetts. (rafix)

• - Nicholas Stoller měl obsadit křeslo režiséra, ale později musel odstoupit kvůli nabitému kalendáři. (Cheeker)

• - Jason Segal a Cameron Diaz si spoločne zahrali aj v predošlom Kasdanovom filme Mrcha učiteľka (2011). Naopak s Jackom Blackom spolupracoval režisér na komédii Orange County (2002). (ywo666)