Sotva průměrná komedie bohužel zásadně doplácí na to, že nevtipně a neinvenčně omílá otřepané téma dokola a brzy nemá co nabídnout. Příběh je silně nevyrovnaný, protože v úvodu se snaží být jakousi vztahovou tragikomedií, aby posléze přešel v klasickou přisprostlou komedii, což se mu tak úplně nedaří a ke konci se opět vrátil k tragikomedii. Kasdan bohužel dělá, co může, jenže těm málo vtipným momentům, které tu jsou, chybí lepší načasování a hlavně nějaké (alespoň malé) překvapení. V průměrných vodách to jakž takž drží ústřední dvojka Jason Segel - Cameron Diaz, mezi kterou to částečně jiskří, i když je fakt, že zejména na Diaz je už věk vidět, ale sexy svým způsobem pořád je. Bod navíc i kvůli tomu, že se z ní tvůrce nepokouší dělat sexsymbol pro mladé. Jinak tu toho moc k chválení není - tempo je dost kolísavé, vtipů pomálu, ale naštěstí nejsou úplně trapné, jen zkrátka předvídatelné. Vysloveně potěší větší cameo Jacka Blacka, který uvadající děj dost oživí a ještě to vytáhne na průměr. Základem ale je, že divák nesmí moc přemýšlet, protože nesmyslů je tu hodně a zejména scéna se psem je opravdu dost nepovedená. S odřenýma ušima průměr. 50%(13.8.2014)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $38,543,473Tržby Celosvetovo $126,069,509Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ povrchová výplachovka z vyprchanou Cameron Diaz /15%/(20.11.2014)

• TeeAge

|| Scenár: Kate Angelo, Jason Segel, Nicholas Stoller | Hudba: Michael Andrews | Distribúcia: Columbia Pictures | Štúdio: Media Rights Capital, Lstar Capital, Escape Artists | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 126,1 milióna $ | Ocenenia: - || Takže v prvom rade: Čo na tom stálo 40 mega? Zadruhé: Prečo sa to tvári ako 95 minútová reklama na iPad, keď Apple nie je sponzorom filmu? 2 hviezdy len preto, pretože v pasáži, kde je naháňačka so psom, som sa dusil smiechom. A inak trpel 75 minút. 30% | FullHD, THX, EN DTS |(10.1.2015)

• javak810i

Jako nemravná reklama na Apple produkty a YouPorn funguje Sex Tape celkem dobře, ale jako filmová komedie už moc ne. Stupidní scénář by se dal přežít, kdyby se alespoň bylo čemu smát. Bohužel většina vtipů je trapnějších než sáňky v létě a ty ostatní jsou sušší než povislá kůže Cameron Diaz. Jako asi chápu, oč autorům toho snímku šlo, ale překvapuje mě, že si řekli "tohle je dobrý nápad, takhle to uděláme". Body ode mě ale mají za nápad s iCloudem, který v kontextu nedávných Fappeningů nabírá nový rozměr :D. 2*(15.10.2014)

To byla ale blbost. Nechápu, jak může taková blbost, jako je uniklá nahrávka se sexem vystačit jako zápletka pro celý film. I ten způsob získávání těch Ipadů byl pěkně stupidní. Popravdě jsem se u filmu ani nezasmál. I když pár překvapivých momentů tam bylo. A jaké z toho plyne ponaučení? Cloud je zrádná věc... Jack Black tam měl dobrý štěk. A Cameron Diaz je pořád kus. :) "Odkud jste, z Hustleru?" :D Taky to funguje jako pěkná reklama na Youporn.(29.12.2014)

• - Film se natáčel v Somerville, v Burlingtonu a Everetu v Massachusetts. (rafix)

• - Telefónne číslo volajúceho je zobrazené ako 310-760-7511 namiesto zvyčajnej predvoľby 555. (Crybaby)

• - Jack Black figuruje v seznamu herců na třetím místě, ale jeho role je tak malá, že se nedostal ani do závěrečných titulků. (Pepinec)