• DEXTER099

Tak to je síla.Čekal jsem kdo ví co ,navíc po těch recenzích a komentářích,ale říkal jsem si ok,asi spoustu lidem nesedne další ujetá americká komedie.Ale mě nevadí komedie od Setha Rogena,Hilla atd.,tak jsem tomu dal šanci a myslel jsem,že se dobře pobavím....,ale co tohle bylo....????!!!Letos už jsem s Cameron viděl jedna za všechny a překvapivě jsme tomu dal čtyři hvězdy protože jsem dokázal uznat,že to má něco do sebe,hlavně pro ty co žijí s někým déle a jako odlehčení je to dobrý film,ale tohle???Tak za prvé to na mě nepůsobilo jako film,ale jako dlouhá skrytá (nebo spíš neskrytá...) reklama na firmu Apple...nic víc v tom opravdu nehledejte.Zápletka toho ,že si dva manžele natočí domácí porno a pak toho litují je jasná už téměř z plakátu,takže tady neprozradím téměř nic a jinak tam nic jiného není.Mihne se tam Jack Black a Rob Lowe co fetuje a to je opravdu celý film.Marně si vzpomínám na alespoň jednu vtipnější scénu...Je to opravdu celé spíš jen trapné a reklama na Apple nic víc.Takže za mě maximálně 30 % a to je ještě možná moc a tím pádem dvě hvězdy.(31.8.2014)

• kaylin

Klasická blbá americká komedie současné doby. Celkem zajímavý námět, z kterého by se dalo něco vykřesat, ale ono je to všechno děsně unylé, ležérní a bez snahy alespoň trochu překvapit, nebo dokonce šokovat. Pár záběrů na pozadí Cameron a na její prosvítající bradavky ujdou, ale co zbytek filmu? Klasická moralita, kde herci moc kecají. Jason Segel to nezachraňuje, jediný, kdo to trochu zachránil, byl Rob Corddry, který se omezuje na slovní humor, což mu sedí více.(7.10.2014)

Plusové body prostě za to, že mám ráda porno a vítám kdejakou bejkárnu, která se k žánru vztahuje (z komedií Sexbomba od vedle, Don Jon, Ženy v nesnázích, Elektra Luxx - všecky lepší než Sex tape, ale co...). Překvapivě jsem přežila i ústřední duo a to na mě Segel odjakživa působí jako nesympatický slizoun (nejvíc snad v Bad teacher). Nenáročná, nepřekvapivá záležitost, která mi ale nepřišla zdaleka tak trapná jak tu z některých komentů vyznívá, nebo jako jiné komedie podobného standardu. Prostě pohoda na odreagování. I přesto, že mezi webovými porno giganty nebyl zmíněn můj oblíbený PornHub, zaokrohluji nahoru. 50%(8.11.2014)

Tak já jsem hlavně rád, že nepustili nic z mojí filmotéky. Na světě se dějou sice horší věci, než že se kámoši dozvěděj, s jakou kočkou se to vlastně pelešíte, ale ono cizímu neštěstí se přece jenom směje snadněji. A že to nebyla zrovna nejlepší sex tape, co jsem kdy viděl? Kdo umí sex kromě okecávání taky i dělat ví, že pokaždý se to prostě podle představ nepovede. Takže si zatlačte kecy zpátky do huběnky, vylovte ze skříně kameru a ukažte, co umíte vy. Jo abych nezapomněl - potřebujete k tomu ženskou. Až seženete někoho, kdo je aspoň z polovičky tak povedenej jako Cameron, pošlete mi kopii. Poroučím se. (Ashburton, NZ)(24.8.2014)

Tak jo. Díky návštěvě kamaráda viděn film, který bych asi míjel do smrti. Na druhou stranu, pokud mám rád někoho ztřeštěného v americké komedii je to právě má oblíbenkyně Cameron. Ta ženská to má prostě v sobě. Opět se na ni pěkně dívá a zase si mě naklonila na svou stranu i v týhle ptákovině. A nic jinýho to není. Film je místy vtipný, místy stupidní. Ale to k tomuhle žánru prostě patří no. Takže nic. Za zatraceně rajcovní Cameron dám 4 hvězdy, ale jsou to zaslepený 4 hvězdy, které se neřídí rozumem. 70 procent.(21.1.2015)