Pozerateľná, aj keď miestami totálny kŕčovitá a predvídateľná sprostosť, ktorá sa viac ako komédia javí ako zaplatená príučka pre neukojené a hi-techovsky analfabetické manželské alebo milenecké páry, ktoré netušia aké dôsledky môže mať nerozvážne natáčanie sprostých nahotiniek. A zdá sa, že najviac problémov s tým majú jabĺčkari, ktorým by som tento film dával ako present ku každému produktu. 55%.(5.10.2014)

• TeeAge

|| Scenár: Kate Angelo, Jason Segel, Nicholas Stoller | Hudba: Michael Andrews | Distribúcia: Columbia Pictures | Štúdio: Media Rights Capital, Lstar Capital, Escape Artists | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 126,1 milióna $ | Ocenenia: - || Takže v prvom rade: Čo na tom stálo 40 mega? Zadruhé: Prečo sa to tvári ako 95 minútová reklama na iPad, keď Apple nie je sponzorom filmu? 2 hviezdy len preto, pretože v pasáži, kde je naháňačka so psom, som sa dusil smiechom. A inak trpel 75 minút. 30% | FullHD, THX, EN DTS |(10.1.2015)

• verbal

Mezi námi, vkusnými a rozumnými lidmi, se bohužel pořád najde spousta kokotů, co jsou schopni vypružit pětadvacet litrů za mobil, který umí némlich to samé, ne-li míň, jako telefon za deset. Ten levnější k tomu bývá vesměs i rychlejší, daleko hezčí, kompatibilnější a dokonce si do něj člověk může sám nahrát i mnoho roztomile zcizených, pěkně drahých aplikací, aniž by jej výrobce přístroje někam naprášil a ten vergl mu bloknul. A proč se vlastně dobrovolně chovají tak „rentabilně“? Inu, je to v devadesáti procentech případů zejména proto, aby je komunita kokotů neprohlásila za ještě větší kokoty a nevyobcovala, protože nesdělují co hodinu své statusy do nevkusného, nahryznutého jabka. Ale svůj k svému, chce-li být někdo za každou cenu kokotem, proč mu to nedopřát, že? Navíc si díky jejich kokotismu může Štefan Práce klidně dovolit přistavět k hrobce krytý bazén se solárkem. Nevím proč, ale moc mu nezávidím. Těch patnáct litrů rozdílu však má jeden velmi nepříjemný marginální efekt! To nahnilé padanče bezdůvodně enormně bohatne a může si pak dovolit točit zhýrale nákladné dvouhodinové reklamy natolik pičoidní, že nad nimi musí nutně zaplakat i certifikovaný debil. Nic netušící soudný telefonista, který je aut, protože si spočítal, že když si koupí naprosto skvělý, rychlejší a krásnější mobil jiného výrobce, bude na něj sice komunita kokotů shlížet spatra, ale zato mu zbyde nějakých patnáct papírů na pořízení přízně žen, popřípadě mužů, si to pak bezelstně pustí s tím, že se jedná o nějakou sexy taškařici. Načež je mu do xichtu brutálně naservírována ultratrapná píár kokotmédie neomalených zkurvenců, u níž má co dělat, aby si nehodil kosu na své šestipalcové Hátecéčko. Ultimativní svinstvo, které vřele doporučuji výhradně majitelům iOS a jejich kokotímu klubíku.(6.11.2014)

• Dont

Až na asi dvě výjimky zoufale nevtipné, veškeré pokusy o humor byly viditelně křečovité. Přitom téma omylem sdílené vlastní erotické nahrávky mi připadá filmařsky docela vděčné, s velice slušným komediálním potenciálem. Jenže to by chtělo vzít za úplně jiný konec, mimo jiné i vynechat všechny ty stupidní blogy a kecy okolo.(8.10.2014)

• DEXTER099

Tak to je síla.Čekal jsem kdo ví co ,navíc po těch recenzích a komentářích,ale říkal jsem si ok,asi spoustu lidem nesedne další ujetá americká komedie.Ale mě nevadí komedie od Setha Rogena,Hilla atd.,tak jsem tomu dal šanci a myslel jsem,že se dobře pobavím....,ale co tohle bylo....????!!!Letos už jsem s Cameron viděl jedna za všechny a překvapivě jsme tomu dal čtyři hvězdy protože jsem dokázal uznat,že to má něco do sebe,hlavně pro ty co žijí s někým déle a jako odlehčení je to dobrý film,ale tohle???Tak za prvé to na mě nepůsobilo jako film,ale jako dlouhá skrytá (nebo spíš neskrytá...) reklama na firmu Apple...nic víc v tom opravdu nehledejte.Zápletka toho ,že si dva manžele natočí domácí porno a pak toho litují je jasná už téměř z plakátu,takže tady neprozradím téměř nic a jinak tam nic jiného není.Mihne se tam Jack Black a Rob Lowe co fetuje a to je opravdu celý film.Marně si vzpomínám na alespoň jednu vtipnější scénu...Je to opravdu celé spíš jen trapné a reklama na Apple nic víc.Takže za mě maximálně 30 % a to je ještě možná moc a tím pádem dvě hvězdy.(31.8.2014)

• - Jelikož bylo pro film s názvem Sex Tape složité zajistit lokaci pro natáčení, byl používán pracovní název  Basic Math. (Nathanielmon)

• - Jason Segal a Cameron Diaz si spoločne zahrali aj v predošlom Kasdanovom filme Mrcha učiteľka (2011). Naopak s Jackom Blackom spolupracoval režisér na komédii Orange County (2002). (ywo666)

• - Všechna počítačová zařízení z filmu pochází od firmy Apple. (URBAN)