Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

castor

Když mají děti mimo barák, chtějí si zasouložit a nevědí, co s jazykem, a vlastně obecně netuší, jak TO udělat, tak nejen tehdy si uvědomíme, že je něco špatně. Zatoulané choulostivé video už tu párkrát bylo, jenže hlavní hrdina ho pro tentokrát omylem dá přátelům, tchýni, budoucímu šéfovi své ženy a zřejmě i pošťákovi. Reklama na iPad bije do očí, tahle mašina je, jak se zdá, nezničitelná, stejně jako vymydlený charakter hlavní hrdinky (a vlastně i jejího šášulovitého manžela), kteří si to dali před kamerou a teď mají celou stopáž na to, aby nahrávku zničili. Proč ne, když by u toho byly cyničtí, vtipní, vynalézaví. Nejsou. Já bych to teda udělal tak, že bych to dotyčným normálně bez okolků řekl – hele, stalo se tohle, potřebuju svůj/tvůj iPad. Film o sexu, který sexy není, figurky, které se do paměti nijak nevryjí, vtip, kterého je tak málo, potenciál, který zůstal kdesi na podlaze s nápady.. Ještě, že jsou oba hlavní hrdinové přirození a docela ovládají komediální timing i fyzické herectví. Jinak by to byl docela velký průšvih. Takhle se to na ty tři hvězdy horko těžko vyškrábe. ()

silentname odpad!

Tento film je jednoducho povedané totálny výplach mozgu, kde po dopozeraní som nadobudol obavu, či som neosprostel. Hrozná komédia, hrozný výber hercov do scenára, ktorý nie je dobrý dokopy na nič a nekonečné množství product placementu, že to bolo nervy drásajúce. Sledovanie tohoto filmu úprimne bolelo. ()

Streeper

Na tenhle film jsem chtěla jít do kina, říkala jsem si, že spojení Jasona a Cameron ve filmu bude prostě skvělé. Ano Jason a Cameron jako pár k sobě jdou, ale to je na celém filmu asi ta nejlepší věc vůbec. Zápletka filmu o tom, že si jen tak pro zpestření natočí domácí porno video a pak se ho snaží rychle smazat z webu se mi zdá dost chudá a nudná. ()

korbitch22

Desítky americkej a patetickejch sraček tady maj mnohem větší hodnocení a vy opět takovou pohodovku vodmrdáte na 47%, to už si vážně děláte snad prdel.Začátek mě nijak zvlášť neoslovil, ale příjemně to ubíhalo a to dokonce i přes fakt, že nemám rád ani Segela, ani Diazovou.Film schazuje pár dialogů a to hlavně to blití o lásce na konci a ten malej mrož co je vydírá, ale ta pasáž v baráku Roba Lowa...to je masakr.Strašně dlouho jsem se tak nezasmál a to i přesto, že se mi příčí ubližování zvířatům, tak ten fajt s vlčákem byl prostě náhul a Rob Lowe byl úžasnej magor.Patetického kýče minimum a i když je to celý předvídatelný a klišovitý jako hrom, byla to sranda, která si 47% nezaslouží ani náhodou, to tady by spíš pár lidí zase potřebovalo pořádně nakopat do prdele.60%. ()

Jara.Cimrman.jr

Nerad se povyšuji nad ostatní a tak své orgasmy nenatáčím ani neposílám do virtuálního prostoru. Možná až na sklonku života, kdy mé tělo trochu ztratí na síle a nebude potřebovat sedm výstřiků denně s nejméně devíti partnerkami, tak si najdu nějakou schopnou režisérku, kameramanku, osvětlovačku i klapku a společně vytvoříme porno verzi divokých snů maxipsa Fíka. Do té doby budu pouze konstatovat to, že honění záznamu tříhodinového sexu mělo být mnohem zábavnější, něco málo z toho sexu mohlo být vidět a ta reklama na iPad neměla tak třískat do očí. Jinak však samá pozitiva a sociální jistoty, jak už to u mne s Cameron v posteli prostě bývá. ()

• Film se natáčel v Somerville, v Burlingtonu a Everetu v Massachusetts. (rafix)
  • Všechna počítačová zařízení z filmu pochází od firmy Apple. (URBAN)
  • Jack Black figuruje v seznamu herců na třetím místě, ale jeho role je tak malá, že se nedostal ani do závěrečných titulků. (Pepinec)