Epizody(33)
-
Zápasy osobní, bitvy obecní (S04E01)
-
Návraty (S04E02)
-
Překvapení, překvapení! (S04E03)
-
Konce a začátky (S04E04)
-
O doktora více (S04E05)
-
Série nešťastných událostí (S04E06)
-
Kukuška (S04E07)
-
Druhé šance (S04E08)
-
Ve stínu pohromy (S04E09)
-
Černé dušičky (S04E10)
-
Změna plánu (S04E11)
-
Nabídka, pobídka, hrozba (S04E12)
-
Zranění (S04E13)
-
Každý problém má své řešení (S04E14)
-
Pouta rodinná a jiná (S04E15)
-
Krátký rozum, krátké nohy (S04E16)
-
Špatný den (S04E17)
-
Klín klínem (S04E18)
-
Sklepní tajemství (S04E19)
-
Konec velké hry (S04E20)
-
Lama, ta se má (S04E21)
-
Pomoz si sám, nebo ti bude pomoženo (S04E22)
-
Poznej svého nepřítele (S04E23)
-
Hořká medicína (S04E24)
-
Divadlo (S04E25)
-
Hra (S04E26)
-
Houbeles (S04E27)
-
V pasti a z pasti (S04E28)
-
Boj s démony (S04E29)
-
Dvojí agenda (S04E30)
Hrají
Iva Janžurová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Zahrada (1974) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Martin Stránský
Československo
Nejlepší seriály:
Devadesátky (2022) (seriál)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Lenka Termerová
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Marek Vašut
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
sKORO NA mizině (2020) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Josef Dvořák
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Bob a Bobek - králíci z klobouku (1979) (seriál)
Maxipes Fík (1976) (seriál)
Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)
Nela Boudová
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
David Prachař
Československo
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Ztracená brána (2012) (seriál)
Jitka Ježková
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Chlap (2022) (seriál)
Zdeněk Žák
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Co teď a co potom? (1991) (seriál)
Vlasta Peterková
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Naďa Konvalinková
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Uršula Kluková
Německá říše
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Zdena Herfortová
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Zdeněk Srstka
Československo
Nejlepší seriály:
Česká soda (1993) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Rychlé šípy (1969) (seriál)
Milan Slepička
Československo
Nejlepší seriály:
Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Cesta za oceán (2020) (seriál)
Lucie Benešová
Československo
Nejlepší seriály:
Nadměrné maličkosti (2004) (seriál)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (seriál)
Horákovi (2006) (seriál)
David Gránský
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Jan Antonín Duchoslav
Československo
Nejlepší seriály:
Rapl (2016) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Případ Roubal (2021) (seriál)
Dita Hořínková
Československo
Nejlepší seriály:
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Hvězdy nad hlavou (2021) (seriál)
Jindřich Kout
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Neviditelní (2014) (seriál)
Expozitura (2009) (seriál)