Náhodné setkání nadějného spisovatele Briana s okouzlující Francouzkou přeroste ve vášnivý milostný vztah. Má to ale háček. Ona je vdaná a může se s ním scházet jen na dostaveníčka v hotelu mezi pátou a sedmou hodinou večer. Před hotelem St. Regis na Manhattanu se nadějný mladý spisovatel Brian (Anton Yelchin) poprvé setká s Arielle (Bérénice Marloheová), kultivovanou manželkou francouzského diplomata. Přestože je Arielle starší, vdaná a má dvě děti, Brian jí zcela podlehne a oba se spolu začnou scházet na odpolední dostaveníčka. Brian se tím dostane do rozporu nejen se svými tradičními hodnotami, ale i s rodiči (Frank Langella a Glenn Closeová), kteří se s touto zprávou jen těžko vyrovnávají. Jenže Brian je v tom až po uši. Čím hlubší je jejich vzájemná láska, tím víc Brian touží po tom, aby spolu začali trávit delší čas, než jen mezi pátou a sedmou hodinou večer. Oba milenci jsou záhy postaveni před nejdůležitější rozhodnutí svého života. Emocionálně silný debut scenáristy a režiséra Victora Levina ukazuje, jak těžké je bojovat za lásku, když se všechno staví proti vám. (HBO Europe)

Pythonator

Přitažlivá Bérénice Marlohe, kouzelná Olivia Thirlby a jeden malý Rus, který zemřel příliš mlád, v nezvyklé romantice o tom, že zahýbání patří k manželství a mělo by být ze strany partnera tolerováno, aneb ke každé manželce jednu milenku a ke každém manželovi jednoho milence - a všichni společně se potom scházejme na snobských večeřích. Jo, nejenom Francouzi jsou tak nemravně blbí, že jim tohle přijde normální. Tak proč se těm blbcům nezasmát, navzdory tomu, že film není vtipný? ()

mmirri

Myslím, že tenhle film nadhodnocuji. Ale měla jsem po shlédnutí milý pocit s dotekem opravdovosti a lásky. Chytré dialogy, krásná podívaná, dobrá hudba. Ačkoli s odstupem vnímám děj spíše jako ze sna nežli z reality, dávám 4* ()

Petbrick

Film rozhodně nespadá do kategorie komedií, ale veselost v něm najdete, ten kdo je romanticky založený si ho zamiluje a představitelku hlavní role Bérenice Marlohe dvojnásob stejně jako já. Doporučuji shlédnout. ()

copco

Sladke. Jak sa s nim bozkala v tej izbe bolo jasne z toho bozku ze sa s nim luci. Dalsie minus ze sa nevyzliekla. Pekna caja skoda. ()

KcarlosK

Neuvěřitelné překvapení. Nic nečekáte a dostanete takovouhle pecku. Nebýt toho, že je to celé dost pohádka, šel bych na plný počet. Ale i tak je to moc příjemná věc, kterou kdykoliv zkouknu znovu. Byl jsem zvědavý na způsob zakončení a tuhle variantu jsem fakt nečekal. ()

Opeth

Už dlouho nežiju v romantických představách. Někde hluboko ve mně romantik spí. Chrápe. U tohodle filmu se probudil a začal prudit. Chvíli. 95 minut. Zase ho uspim. Ten čas jeho probuzení ale fakt stál za to. ()

katikka

Pribeh, ktory mal chytit za srdce a vyvolat dojatie, ale nepodarilo sa. Trocha plytke zobrazenie lasky na to, aby sa dala nazvat laskou. Komedialna stranka tohto filmu bola taktiez slaba, ale pozerat sa na to dalo, aj ked som sa nezabavila a nezanechalo to vo mne dojemny pocit, co zrejme bolo cielom tvorcov. ()

9FilMMan9

Začnem jednoducho. Film má výborný scenár, nieje nudný ani pomalý a pekne sa to vláčne ťahá. Obsadenie je okey a Anton to hrá viac ako brilantne. Teraz sa poďme pozrieť na dej. Tento film neodporúčam nikomu, kto nechce ešte hodinu potom rozmýšľať nad životom a nechce mať sklony menejcennosti až k depresií. Mimo toho že toto dielo divákovi až priam kradne obrazec o dokonalej láske , sa pri a na konci objavuje pasáž pri ktorej si každý aspoň raz zamilovaný chlap(ec) udiera hlavu o stenu rýchlosťou zbíjačky ale zároveň scéna tak svetovo reálna , že si nikto nesmie ani v duchu položiť otázku : ,,Ako toto toho Victora napadlo?" Samozrejme ze nič nieje dokonalé a preto aj v tomto filme sa to muselo "domrviť". Ďalej je tu samozrejme krásna tvár mladej herečky, ktorá je ako zlato, leč nieje všetko zlato čo sa blyští. Opustí svojho Brauna z dôvodu čo zamilovaní prekonajú s prstom v prsteni. Bolesť autora morskej panny bola tak citeľná a nešťastná ako ranný budík. A záverečná scéna. Keď som si myslel že ma už nič nestrhne na toľko že budem od nechapania kričať, dala si milá mamina dole rukavicu. NO COMENT... Každopádne tu hodnotím emócie a nie moje pavijánske výkriky do tmy. Famózny film ()

Rajca

Jedna z najlepších romantických drám poslednej doby. Skvelé obsadenie, výborný scenár. Bez zbytočného sentimentu a napriek tomu plná emócií. Citlivé, dojemné, miestami úsmevné. Záver taký, ako to v živote chodí, aj keď... mohlo by to byť aj inak :) Povinný film pre všetky romantické duše, nielen na Valentína ;) ()

BStone

Skvělá lovestory, která nám posté ukazuje, že láska je mocná čarodějka. Nutno podotknout, že film nám tento jasný fakt vysvětluje navýsost milou formou. Člověk se zkrátka zamiluje a jde i do situací, o kterých ví, že mu nutně zlomí vaz nebo zanechají hluboké rány. A přece a přesto. Anton Yelchin byl velká herecká naděje a Bérénice Marlohe je naprosto neodolatelná. 90% ()

Tonula

„Na světě jsou dvě síly, se kterými nikdy nechceš bojovat. Jednou je matka příroda a druhou láska." Věta, kterou si budu pamatovat stejně jako film OD PĚTI DO SEDMI. Berenice Marlohe jako Arielle je zde nádherná, i když už dávno nemá 20 let a je matkou dvou dětí. Začínající spisovatel Brian nemůže jinak, než se do ní naprosto bláznivě zamilovat a ani se mu nedivím. I když v milostném příběhu nezvítězí, právě láska k Arielle z něj udělá spisovatele. I když bych takový příběh spojoval spíš s Paříží než New Yorkem, je to sentimentální, lyrické a dojemné podívání. Skvělý film až po závěrečnou scénu s tichým gestem, kterým Arielle říká „je t'aime“ a které mohou vidět jen dva lidé na světě. Vše je navíc podkresleno příjemnou hudbou. Kvůli něčemu takovému film vznikl a i když dnešní cynická doba si cení více tarantinovské krváky, romantické příběhy o lásce budou mít vždy smysl. Alespoň pro mne. 90 % ()

Sejkorka

Náhodné setkání nadějného spisovatele Briana s okouzlující Francouzkou přeroste ve vášnivý milostný vztah. Má to ale háček. Ona je vdaná a může se s ním scházet jen na dostaveníčka v hotelu mezi pátou a sedmou hodinou večer. Nenápadný film, při kterém si člověk znovu uvědomí jaká je škoda, že talentovaný Anton Yelchin zemřel tak brzo. Hraje mladého spisovatele Briana, který se zamiluje do vdané matky dvou dětí Auriel Bérénice Marlohe  . Jedná se o zdánlivě nenáročný snímek, bez kudrlinek, byť je velmi romantický. Hlavním posláním (podle mne) je fakt, že zamilovaná vdaná žena nemůže pro lásku opustit své děti. Alespoň by neměla, většinou. Já je svém životě zažil opak. Pozn. BereniceMarlohe je pěkná kosť, ale má nějaké tlustší nohy - na modelku (?) ()